Справа № 464/3611/18
Номер провадження 4-с/464/43/18
про відкриття провадження у справі
27 червня 2018 року
Суддя Сихівського районного суду м.Львова Бойко О.М., розглянувши скаргу Товариства з обмеженою відповідальність «Торін Груп» на дії державного виконавця, -
скаржник звернувся до суду із скаргою, в якій просить: визнати рішення державного виконавця Кунда З.Й. Сихівським ВДВС ГТУЮ у Львівській області щодо винесення постанови № 49378340 від 07.06.2018 року про повернення виконавчого документа стягувачу п.2 ч.1 ст 37 ЗУ «Про виконавче провадження» - незаконним; скасувати постанову №49378340 від 07.06.2018 року про повернення виконавчого документа стягувачу п.2 ч.1 ст. 37 ЗУ «Про виконавче провадження»; зобов'язати Сихівський ВДВС ГТУЮ у Львівській області відновити виконавче провадження №49378340 з примусового виконання виконавчого листа про стягнення заборгованості з ОСОБА_1 на користь ТОВ «Торін Груп» в розмірі 102 229 грн. відповідно до ч. 1 ст. 41 ЗУ «Про виконавче провадження»; зобов'язати відповідальну особу Сихівського ВДВС ГТУЮ у Львівській області вчинити дії щодо опису та арешту виявленого автомобіля, який належить боржнику, а саме - NISSAN PRIMERA 1.6 (2003), № куз. SJBAAP12U0118298. Реєстраційний номер НОМЕР_1, відповідно до ч.4 ст. 13 ЗУ «Про виконавче провадження»; зобов'язати відповідальну особу Сихівського ВДВС ГТУЮ у Львівській області вчинити дії щодо звернення до суду за встановленням тимчасового обмеження у праві виїзду боржника - фізичної особи за межі України до виконання зобов'язань за рішенням, відповідно до п. 19 ч.2 ст. 19 ЗУ «Про виконавче провадження»; зобов'язати відповідальну особу Сихівського ВДВС ГТУЮ у Львівській області вчинити дії щодо опису виявленого майна боржника; зобов'язати начальника відділу Сихівського ВДВС ГТУЮ у Львівській області вжити заходів примусового виконання рішень, неупереджено, своєчасно і в повному обсязі вчинити контроль за діями державного виконавця.
Скарга подана з додержанням вимог ст. 442 ЦПК України та підсудна Сихівському районного суду м.Львова.
Керуючись ст. 442 ЦПК України,
прийняти до розгляду скаргу Товариства з обмеженою відповідальність «Торін Груп» на дії державного виконавця.
Призначити скаргу до розгляду на 13.07.2018 о 11:30 год. з викликом учасників справи.
Розгляд заяви відбудеться в приміщенні Сихівського районного суду м. Львова (адреса суду - м. Львів, вул. Чоловського, 2, (4 поверх, 412 кабінет).
Направити учасникам справи копію ухвали про прийняття скарги та повідомити про дату, час та місце розгляду зазначеної скарги.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею та оскарженню не підлягає.
Суддя О.М. Бойко