Справа № 442/4513/18
Провадження №3/442/1433/2018
Іменем України
25 липня 2018 року суддя Дрогобицького міськрайонного суду Львівської області Медведик Л.О., розглянувши матеріали, які надійшли з Державної фіскальної служби України Головного управління ДВС у Львівській області про притягнення до адміністративної відповідальності
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, головного бухгалтера ПП «Дивосвіт» (АДРЕСА_1) жительку с.Новошичі Дрогобицького району, вул..Шевченка, 10 Львівської області, -
за ч.2 ст. 163-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення,-
ОСОБА_1, будучи головним бухгалтером ПП «Дивосвіт» (АДРЕСА_1), здійснила несвоєчасне подання платіжного доручення в установу банку на перерахування узгоджених податкових зобов»язань по ПДВ, відповідальність за що передбачена ч.2 ст.163-2 КУпАП.
ОСОБА_1 на виклик до суду не з»явився.
Вина ОСОБА_1 доводиться матеріалами справи, а саме протоколом про адміністративне правопорушення №619 від 11.07.2018 року, в якому остання вину свою у вчиненому визнала та актом перевірки №400/13-01-12-41/31416809 від 09.07.2018 року.
Враховуючи наведене вбачаю в діях ОСОБА_1 склад адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 163-2 КУпАП.
Враховуючи характер вчиненого правопорушення, особу порушника, ступінь його вини, майновий стан, обставини, що пом'якшують і обтяжують відповідальність, вважаю, що їй слід призначити адміністративне стягнення у виді штрафу.
Відповідно до п.5 ч.2 ст. 4 Закону України «Про судовий збір» слід стягнути з правопорушника, судовий збір у розмірі 352,40 гривень.
Керуючись ч. 2 ст. 163-2, ст. ст. 283, 284 КУпАП, -
ОСОБА_1 визнати винною у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 163-2 КУпАП, та накласти на неї стягнення у вигляді штрафу в розмірі 170 гривень.
Стягнути з ОСОБА_1 на користь держави судовий збір у розмірі 352,40 гривень.
Постанова судді у справі про адміністративне правопорушення може бути оскаржена протягом десяти днів з дня винесення постанови особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, її законним представником, захисником, потерпілим, його представником.
Постанова вступає в законну силу після закінчення строку на її оскарження та підлягає пред'явленню до виконання протягом трьох місяців.
Апеляційна скарга подається до відповідного апеляційного суду через місцевий суд, який виніс постанову.
Суддя Медведик Л.О.