Постанова від 25.07.2018 по справі 274/2768/18

справа № 274/2768/18

У Х В А Л А провадження № 1-в/0274/501/18

Іменем України

25.07.2018 року м. Бердичів

Бердичівський міськрайонний суд Житомирської області в складі:

головуючого судді . . . . . . . . . . . . . . . . . ОСОБА_1

за участі

секретаря судового засідання . . . . . . . . ОСОБА_2

прокурора . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ОСОБА_3

представника адміністрації . . . . . . . . . . ОСОБА_4 ,

розглянувши у відкритому судовому засіданні провадження за поданням ДУ „Бердичівський виправний центр (№ 108)”, погодженим спостережною комісією Бердичівського міськвиконкому, про заміну невідбутої частини покарання більш м'яким засудженому

ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженцю смт. Дружба Олевського району Житомирської області, мешканцю АДРЕСА_1 , до засудження раніше не судимому,

ВСТАНОВИВ:

ОСОБА_5 засуджений 22 грудня 2016 року Овруцьким районним судом Житомирської області за ст.ст. 286 ч. 2, 69 КК України на 03 роки обмеження волі з позбавленням права керування транспортними засобами на строк 03 роки.

Початок строку відбування покарання: 21.04.17; кінець строку: 21.04.20. 1/3 строку покарання відбув 21.04.18.

Засуджений ОСОБА_5 відбуває покарання в Бердичівському виправному центрі (№ 108) з 21.04.17. За весь період відбуття покарання зарекомендував себе з позитивної сторони. Порушень встановленого прядку відбування покарання не допускає. Заохочувався шість разів. Працевлаштований робітником будівельної бригади, до праці ставиться сумлінно. Вину у скоєному злочині визнав повністю. Позову не має.

Адміністрація виправної колонії та спостережна комісія Бердичівського міськвиконкому клопочуть про заміну невідбутої частини покарання більш м'яким засудженому ОСОБА_5 , оскільки той зразковою поведінкою та сумлінним ставленням до праці довів, що став на шлях виправлення. Представник адміністрації подання підтримав.

Прокурор також не заперечила проти задоволення подання.

Заслухавши представника адміністрації виправного центру, думку прокурора, ознайомившись з матеріалами особової справи засудженого, суд дійшов висновку, що засуджений ОСОБА_5 сумлінною поведінкою та ставленням до праці довів, що став на шлях виправлення і тому подання підлягає задоволенню.

На підставі викладеного та керуючись ст. 82 КК України, статтями 372, 537, 539 КПК України, суд

ПОСТАНОВИВ:

подання задовольнити.

Замінити засудженому ОСОБА_5 невідбуту частину покарання у виді обмеження волі строком 01 рік 08 місяців 27 днів на покарання у виді громадських робіт на строк 240 (двісті сорок) годин.

На ухвалу може бути подана апеляційна скарга до апеляційного суду Житомирської області через Бердичівський міськрайонний суд протягом 7 днів з дня її оголошення.

Головуючий - суддя ОСОБА_1

Попередній документ
75589720
Наступний документ
75589722
Інформація про рішення:
№ рішення: 75589721
№ справи: 274/2768/18
Дата рішення: 25.07.2018
Дата публікації: 24.02.2023
Форма документу: Постанова
Форма судочинства: Кримінальне
Суд: Бердичівський міськрайонний суд Житомирської області
Категорія справи: Кримінальні справи (до 01.01.2019); В порядку КПК України; Справи в порядку виконання судових рішень у кримінальних справах