Провадження № 22-ц/774/4259/18 Справа № 183/2390/18 Головуючий у 1 й інстанції - Городецький Д. І. Доповідач - Куценко Т.Р.
25 липня 2018 року м. Дніпро
Колегія суддів судової палати з розгляду цивільних справ апеляційного суду Дніпропетровської області у складі:
Головуючого Куценко Т.Р.
Суддів Демченко Е.Л., Максюти Ж.І.
заслухавши доповідь судді Куценко Т.Р. про проведення підготовчих дій за апеляційною скаргою Товариства з обмеженою відповідальністю "Михайлівське плюс" на ухвалу Новомосковського міськрайонного суду Дніпропетровської області від 07 травня 2018 року про скасування заходів забезпечення позову у справі за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «Михайлівське плюс» до ОСОБА_2 про тлумачення змісту правочину, визнання права користування земельною ділянкою, -
Апеляційне провадження у справі було відкрито Апеляційним судом Дніпропетровської області згідно ухвали колегії суддів апеляційного суду у складі головуючого Пономарь З.М. суддів Варенко О.П., Городничої В.С. від 27 червня 2018 року.
Рішенням Вищої ради правосуддя від 17 липня 2018 року суддю Пономарь З.М. звільнено з посади.
Відповідно до вимог ч.3 ст. 14 ЦПК України проведено автоматизований розподіл даної справи між суддями, яка передана в провадження судді Апеляційного суду Дніпропетровської області Куценко Т.Р., у складі колегії суддів: Демченко Е.Л., Максюти Ж.І.
Передбачені ст. 365 ЦПК України необхідні підготовчі дії, пов'язані з призначенням справи до розгляду в апеляційному суді, - проведені і справа може бути призначена до розгляду апеляційним судом.
Керуючись ст. 366 ЦПК України, колегія суддів,-
Прийняти до свого провадження цивільну справу за апеляційною скаргою Товариства з обмеженою відповідальністю "Михайлівське плюс" на ухвалу Новомосковського міськрайонного суду Дніпропетровської області від 07 травня 2018 року про скасування заходів забезпечення позову у справі за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «Михайлівське плюс» до ОСОБА_2 про тлумачення змісту правочину, визнання права користування земельною ділянкою.
Призначити справу до апеляційного розгляду на 28 серпня 2018 року о 11 год. 35 хв. в приміщенні Апеляційного суду Дніпропетровської області (м. Дніпро, вул. Харківська, 13).
В судове засідання викликати осіб учасників справи.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Головуючий: Т.Р. Куценко
Судді: Е.Л. Демченко
Ж.І. Максюта