№ 3-6\2010 р.
15 січня 2010 року суддя Прилуцького міськрайонного суду Чернігівської області Гумен В.М.
при секретарі Харченко Л.О.
розглянув матеріали, які надійшли від Прилуцького МВ УМВС України в Чернігівській області про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, жителя ІНФОРМАЦІЯ_2, непрацюючого. за ст.ст. 122-4, 124 КУпАП,
11 грудня 2009 близько 10 год., ОСОБА_1, в м. Прилуки по вул.. Іванівській, керуючи автомобілем ВАЗ 21099, державний номер НОМЕР_1, в порушення п. 10.1 ПДР, при початку руху, перестроюванні не врахував дорожніх умов, стан поверхні проїзної частини та допустив наїзд на автомобіль ОСОБА_2, державний номер НОМЕР_2, що стояв, в результаті чого транспортні засоби отримали механічні пошкодження.
11 грудня 2009 року близько 10 год., ОСОБА_1, в м. Прилуки по вул.. Іванівській, керуючи автомобілем ВАЗ 21099, державний номер НОМЕР_1, в порушення п. 2.10 ПДР, здійснивши ДТП, залишив місце дорожньо-транспортної пригоди до якої був причетний.
В суді ОСОБА_1 підтвердив викладені вище обставини, в його діях наявне порушення правил дорожнього руху, що призвело до дорожньо-транспортної пригоди та залишення місця дорожньо-транспортної пригоди.
Крім того його винність у вчиненні адміністративного правопорушення також підтверджується даними протоколу про адмінправопорушення та схемою дорожньо-транспортної пригоди.
У відповідності до ст. 36 КУпАП особа, яка вчинила кілька адміністративних правопорушень, справи про які одночасно розглядаються одним і тим же органом, стягнення накладається в межах санкції, встановленої за більш серйозне правопорушення з числа вчинених.
Тому, керуючись ст.ст. 122-4, 124 КУпАП,
ОСОБА_1 піддати адміністративному стягненню у вигляді штрафу в розмірі 340 (триста сорок) грн. на користь держави.
Постанова підлягає оскарженню протягом десяти днів до апеляційного суду Чернігівської області через Прилуцький міськрайонний суд.
Суддя Гумен В.М.