Справа № 760/17239/18
Провадження №1-кс/760/8999/18
06 липня 2018 року Солом'янський районний суд м. Києва
Слідчий суддя Солом'янського районного суду м. Києва ОСОБА_1 , розглянувши скаргу ТОВ «УКРАЇНСЬКА ТРАНСПОРТНО-МАШИНОБУДІВЕЛЬНА ГРУПА» на постанову слідчого Солом'янського УП ГУ НП у м. Києві ОСОБА_2 про відмову у визнанні потерпілим, від 08 червня 2018 року, -
встановив:
05 липня 2018 року до слідчого судді Солом'янського районного суду м. Києва надійшла скарга ТОВ «УКРАЇНСЬКА ТРАНСПОРТНО-МАШИНОБУДІВЕЛЬНА ГРУПА» на постанову слідчого Солом'янського УП ГУ НП у м. Києві ОСОБА_2 про відмову у визнанні потерпілим від 08 червня 2018 року, у межах досудового розслідування № 12017100090014870, внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань від 21.12.2017 року, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 358 КК України.
Розглянувши матеріали скарги, слідчий суддя вважає, що скаргу необхідно повернути особі, яка її подала, з наступних підстав.
Відповідно до ч. 1 ст. 304 КПК України скарги на рішення, дії чи бездіяльність слідчого чи прокурора, передбачені частиною першою статті 303 цього Кодексу, можуть бути подані особою протягом десяти днів з моменту прийняття рішення, вчинення дії або бездіяльності. Якщо рішення слідчого чи прокурора оформлюється постановою, строк подання скарги починається з дня отримання особою її копії.
Зі скарги та матеріалів, доданих до неї, не вбачається коли саме скаржник отримав постанову слідчого від 08.06.2018 року про відмову у визнанні потерпілим, а тому слідчий суддя позбавлений можливості встановити коли саме скаржником було отримано зазначену постанову, та, як наслідок - слідчий суддя не може впевнитися, чи відповідає скарга вимогам ч. 1 ст. 304 КПК України.
Також, слідчий суддя роз'яснює, що відповідно до ч.7 ст. 304 КПК України повернення скарги не позбавляє права повторного звернення до слідчого судді, суду в порядку, передбаченому КПК України.
На підставі вищевикладеного, керуючись ст.ст. 303, 304, 306, 309 КПК України, слідчий суддя, -
ухвалив:
Скаргу повернути скаржнику.
Апеляційна скарга на ухвалу слідчого судді може бути подана протягом пяти днів з дня її отримання до Апеляційного суду м. Києва.
Повернення скарги не позбавляє права повторного звернення до слідчого судді в порядку, передбаченому КПК України.
Слідчий суддя :