Ухвала від 18.07.2018 по справі 806/3266/18

ЖИТОМИРСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
УХВАЛА

про відкриття провадження в адміністративній справі

18 липня 2018 року м. Житомир

справа № 806/3266/18

категорія 10.2.4

Суддя Житомирського окружного адміністративного суду Горовенко А.В., перевіривши виконання вимог законодавства при поданні позовної заяви ОСОБА_1 (АДРЕСА_1, 10029) до Головного управління Державної фіскальної служби у Житомирській області (вул.Ю.Тютюнника, буд.7, м.Житомир, 10003) та Головного управління Пенсійного фонду України в Житомирській області (вул.Ольжича, буд.78, м.Житомир, 10003) про визнання дій неправомірними та зобов'язання вчинити дії,-

встановив:

ОСОБА_1 звернувся до суду з позовом, в якому просить:

- визнати протиправними дії Головного управління Державної податкової адміністрації у Житомирській області правонаступником якого є Державна фіскальна служба у Житомирській області щодо не проведення повного розрахунку станом на 31 грудня 2005 року при звільненні;

- визнати протиправною бездіяльність Головного управління Державної фіскальної служби у Житомирській області щодо не проведення перерахунку грошового забезпечення на час звільнення з урахуванням пенсійної надбавки у розмірі 1538,21 грн, а не 726,9 грн;

- визнати протиправною бездіяльність Головного управління Державної фіскальної служби у Житомирській області щодо невидачі грошового атестату про розмір грошового забезпечення, включивши суми премії за грудень 2005 року в розмірі 2049,9 грн, суми грошової компенсації невикористаної відпустки у розмірі 6413,08 грн, пенсійної надбавки у розмірі 1538,21 грн;

- визнати протиправними дії Пенсійного фонду України у Житомирській області щодо відмови в перерахунку пенсії без урахування коштів, а саме пенсійної доплати у розмірі 1538,21 грн, грошової компенсації невикористаної відпустки у розмірі 6413,08 грн та премії за грудень місяць 2005 року у розмірі 2049,9 грн;

- зобов'язати Головне управління Державної фіскальної служби України у Житомирській області подати до Головного управління Пенсійного фонду України грошовий атестат про розмір грошового забезпечення на час звільнення зі служби з урахуванням пенсійної доплати у розмірі 1538,21 грн, премії за грудень місяць 2005 року у розмірі 2049,9 грн та грошової компенсації невикористаної відпустки у розмірі 6413,08грн;

- зобов'язати Головне управління Пенсійного фонду України у Житомирській області перерахувати та виплачувати ОСОБА_1 пенсію за вислугою років в розмірі, що обчислений з урахуванням пенсійної доплати у розмірі 1538,21 грн, премії за грудень місяць 2005 року у розмірі 2049,9 грн, та грошової компенсації невикористаної відпустки у розмірі 6413,08 грн, на підставі нового грошового атестату з урахуванням індексації;

- зобов'язати Головне управління Державної фіскальної служби у Житомирській області нарахувати та виплатити ОСОБА_1 суму, що відповідає розміру недоотриманої пенсії за період з 31 грудня 2005 року по день перерахунку пенсії Головним управлінням Пенсійного фонду України в Житомирській області на підставі нового грошового атестату.

Позивач, посилаючись на порушення його прав та інтересів у сфері публічно-правових відносин, звернувся до суду з даним адміністративним позовом.

Відповідно до ухвали Житомирського окружного адміністративного суду від 06 липня 2018 року позовну заяву ОСОБА_1 залишено без руху, встановлено строк для усунення недоліків позовної заяви.

У встановлений судом строк позивач усунув недоліки адміністративного позову.

Зазначений спір згідно зі статтею 19 Кодексу адміністративного судочинства України, належить до юрисдикції адміністративних судів і підлягає розгляду у порядку адміністративного судочинства.

Позовна заява подана у порядку передбаченому статтею 168 Кодексу адміністративного судочинства України та відповідає вимогам статей 160, 161, 172 Кодексу адміністративного судочинства України.

Підстав для залишення позовної заяви без руху, повернення позовної заяви або відмови у відкритті провадження в адміністративній справі, встановлених Кодексом адміністративного судочинства України немає.

Частинами 1, 2 статті 173 Кодексу адміністративного судочинства України, встановлено, що підготовку справи до судового розгляду здійснює суддя адміністративного суду, який відкрив провадження в адміністративній справі. Завданням підготовчого провадження є: остаточне визначення предмета спору та характеру спірних правовідносин, позовних вимог та складу учасників судового процесу; з'ясування заперечень проти позовних вимог; визначення обставин справи, які підлягають встановленню, та зібрання відповідних доказів; вирішення відводів; визначення порядку розгляду справи; вчинення інших дій з метою забезпечення правильного, своєчасного і безперешкодного розгляду справи по суті.

Згідно із статтею 179 Кодексу адміністративного судочинства України для виконання завдання підготовчого провадження в кожній судовій справі, яка розглядається за правилами загального позовного провадження, проводиться підготовче засідання. Дата і час підготовчого засідання призначається судом з урахуванням обставин справи і необхідності вчинення відповідних процесуальних дій. Підготовче засідання має бути розпочате не пізніше ніж через тридцять днів з дня відкриття провадження у справі.

Керуючись статтями 168, 171, 173, 179, 243, 248 Кодексу адміністративного судочинства України, Житомирський окружний адміністративний суд,-

ухвалив:

1. Прийняти позовну заяву до розгляду та відкрити провадження в адміністративній справі за позовом ОСОБА_1 (АДРЕСА_1, 10029) до Головного управління Державної фіскальної служби у Житомирській області (вул.Ю.Тютюнника, буд.7, м.Житомир, 10003) та та Головного управління Пенсійного фонду України в Житомирській області (вул.Ольжича, буд.78, м.Житомир, 10003) про визнання дій неправомірними та зобов'язання вчинити дії.

2. Адміністративна справа розглядатиметься Житомирським окружним адміністративним судом у складі судді Горовенко А.В. одноособово за правилами загального позовного провадження.

3. Призначити підготовче засідання у справі на 16 серпня 2018 року о 15:30 год. в приміщенні Житомирського окружного адміністративного суду, який розташований за адресою: м.Житомир, вул.Мала Бердичівська, 23, про що повідомити учасників справи.

4. Встановити відповідачам строк для подання відзиву на позовну заяву - протягом п"ятнадцяти днів з дня вручення ухвали про відкриття провадження у справі.

Копія відзиву та доданих до нього документів повинна бути надіслана (надана) іншим учасникам справи одночасно з надісланням (наданням) відзиву до суду.

Попередити відповідачів, що у разі ненадання відзиву у встановлений судом строк без поважних причин спір буде вирішено за наявними матеріалами справи.

5. Звернути увагу учасників справи, що заяви по суті справи (відзив на позовну заяву, відповідь на відзив, заперечення щодо відповіді позивача на відзив, пояснення) повинні відповідати вимогам ст.ст.162-165 КАС України, які також регулюють порядок їх подання до суду та надіслання іншим учасникам справи.

6. Зобов"язати сторін у строк до дати підготовчого засідання, що визначена даною ухвалою, подати до суду всі докази, на які вони посилаються у позові і відзиві.

7. У підготовче засідання викликати учасників справи.

8. Учасники справи, які не можуть з поважних причин прибути до суду у встановлену дату та час, зобов'язані завчасно повідомити про це суд.

9. Учасники справи можуть отримати інформацію по справі, що розглядається в мережі Інтернет за адресою: http://court.gov.ua/fair/sud0670/.

10. Ухвала суду набирає законної сили з моменту її підписання суддею та може бути оскаржена з підстав порушення правил підсудності до Житомирського апеляційного адміністративного суду через суд першої інстанції протягом п'ятнадцяти днів з дня складення повного судового рішення.

Суддя А.В. Горовенко