Справа № 22-ц/793/950/18
Придніпровського районного суду м. Черкаси
про призначення справи до розгляду
18 липня 2018 року м. Черкаси
Апеляційний суд Черкаської області в складі колегії суддів:
Новікова О. М.
Бондаренка С. І., Храпка В. Д.
заслухала доповідь судді Новікова О.М. про проведені підготовчі дії щодо апеляційної скарги представника Публічного акціонерного товариства «Укрсоцбанк» Петюшки Романа Васильовича на ухвалу Придніпровського районного суду м. Черкаси від 20 квітня 2018 року у справі за заявою ОСОБА_5 про забезпечення позову у справі за позовом ОСОБА_5 до ОСОБА_6, треті особи: Публічне акціонерне товариство «Укрсоцбанк», приватний виконавець виконавчого Чупис Тетяна Петрівна, про зняття арешту, -
Під час проведення підготовчих дій з'ясовано питання про склад учасників судового процесу; визначено характер спірних правовідносин і закон, який їх регулює; з'ясовано обставини, на які посилаються учасники справи як на підставу своїх вимог і заперечень; з'ясовано, які обставини визнаються чи заперечуються учасниками справи.
Керуючись ст.ст. 353, 365, 366, 369 ЦПК України, суд, -
Проведення підготовчих дій по апеляційній скарзі представника Публічного акціонерного товариства «Укрсоцбанк» Петюшки Романа Васильовича на ухвалу Придніпровського районного суду м. Черкаси від 20 квітня 2018 року - закінчити.
Справу призначити до розгляду на 23 липня 2018 року на 08:15 за адресою вул. Верхня Горова, 29, м. Черкаси, 18033.
Повідомити учасників судового процесу про дату, час та місце розгляду справи.
Судді: Новіков О. М.
Бондаренко С. І.
Храпко В. Д.