Ухвала від 13.07.2018 по справі 161/10268/18

Справа № 161/10268/18 Провадження №11-п/773/242/18

Категорія: підсудністьДоповідач: ОСОБА_1

АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

13 липня 2018 року місто Луцьк

Апеляційний суд Волинської області в складі:

головуючого судді - ОСОБА_1 ,

суддів - ОСОБА_2 , ОСОБА_3 ,

з участю секретаря - ОСОБА_4 ,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в приміщенні суду подання в.о. голови Луцького міськрайонного суду Волинської області ОСОБА_5 про направлення заяви про самовідвід судді ОСОБА_6 на розгляд до іншого місцевого суду в межах області,

ВСТАНОВИВ:

До Апеляційного суду Волинської області надійшло подання в.о. голови Луцького міськрайонного суду Волинської області ОСОБА_5 про направлення заяви про самовідвід судді ОСОБА_6 на розгляд до іншого місцевого суду в межах області у зв'язку з неможливістю розгляду даної заяви цим судом.

У поданні зазначається, що у Луцькому міськрайонному суді неможливо провести розподіл зазначеної заяви про самовідвід. Посилається на те, що кримінальне провадження стосується працівників Луцького міськрайонного суду суддя - секретаря судових засідань ОСОБА_7 та помічника судді ОСОБА_8 .. Таким чином, неможливо визначити склад суду у даному провадженні, тому апеляційному суду слід вирішити питання про направлення заяви про самовідвід до іншого суду.

Учасники провадження в судове засідання не з'явились, хоча про час та місце розгляду подання повідомлялись належним чином.

Проте їх неприбуття не перешкоджає розгляду питання відповідно до вимог ч.4 ст.34 КПК України.

Заслухавши доповідача, який доповів суть подання, дослідивши матеріали провадження, апеляційний суд доходить висновку, що подання в.о. голови Луцького міськрайонного суду Волинської області необхідно задовольнити з таких підстав.

Згідно з ст.32 КПК України кримінальне провадження здійснює суд, у межах територіальної юрисдикції якого вчинено кримінальне правопорушення.

Відповідно до п.2 ч.1 ст.34 КПК України, кримінальне провадження передається на розгляд іншого суду, якщо не можливо утворити новий склад суду для судового розгляду.

Оскільки з поважних причин в Луцькому міськрайонному суді неможливо здійснити судовий розгляд заяви про самовідвід судді ОСОБА_6 , тому апеляційний суд вважає, що матеріали за заявою про самовідвід судді ОСОБА_6 слід направити в Рожищенський районний суд Волинської області.

На підставі наведеного та керуючись статтями 32, 34, 405 КПК України, Апеляційний суд Волинської області, -

УХВАЛИВ:

Подання в.о. голови суду - задовольнити.

Матеріали за заявою про самовідвід судді ОСОБА_6 передати на розгляд до Рожищенського районного суду Волинської області.

Ухвала є остаточною й оскарженню не підлягає.

Головуючий:

Судді:

Попередній документ
75269635
Наступний документ
75269637
Інформація про рішення:
№ рішення: 75269636
№ справи: 161/10268/18
Дата рішення: 13.07.2018
Дата публікації: 23.02.2023
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Кримінальне
Суд: Апеляційний суд Волинської області
Категорія справи: Кримінальні справи (до 01.01.2019)