вул. Володимира Винниченка 1, м. Дніпро, 49600
E-mail: inbox@dp.arbitr.gov.ua, тел. (056) 377-18-49, fax (056) 377-38-63
12.07.2018 м. ДніпроСправа № 904/2598/18
за позовом Приватного акціонерного товариства "Інгулецький гірничо-збагачувальний комбінат" (50102, вул. Рудна, буд. 47, м. Кривий Ріг Дніпропетровська обл.)
до Публічного акціонерного товариства "Українська залізниця" в осбі Регіональної філії "Придніпровська залізниця" ПАТ "Українська залізниця" (49602,м. Дніпро пр.-т. ОСОБА_1, буд. 108)
про стягнення штрафу за несвоєчасну доставку порожніх вагонів у сумі 48410,25грн.
Суддя Панна С.П.
Представники:
від позивача:ОСОБА_2,-представник дов. від 26.12.2017р. №81/11970
від відповідача:ОСОБА_3,-представник дов від26.10.2018р.
Приватне акціонерне товариство "Інгулецький гірничо-збагачувальний комбінат" звернулось до господарського суду Дніпропетровської області з позовом до Публічного акціонерного товариства "Українська залізниця" в особі Регіональної філії "Придніпровська залізниця" Публічного акціонерного товариства "Українська залізниця" про стягнення штрафу за несвоєчасну доставку порожніх вагонів у сумі 48410,25грн.
Позовні вимоги обґрунтовані посиланнями позивача на порушення відповідачем передбачених Статутом залізниць строків доставки порожніх вагонів, у зв'язку з чим позивачем розраховано суму штрафу, яка має бути сплачена відповідачем.
12.07.2018р. до господарського суду Дніпропетровської області представником відповідача подано відзив на позовну заяву.
У зв'язку з необхідністю витребування додаткових доказів суд відкладає розгляд справи.
Відповідно до ч. 3 ст. 177 ГПК України підготовче провадження має бути проведене протягом шістдесяти днів з дня відкриття провадження у справі. У виняткових випадках для належної підготовки справи для розгляду по суті цей строк може бути продовжений не більше ніж на тридцять днів за клопотанням однієї із сторін або з ініціативи суду.
Відповідно до п. 3 ч. 2 ст. 183 ГПК України суд відкладає підготовче засідання в межах визначеного цим Кодексом строку підготовчого провадження у випадку, коли питання, визначені частиною другою статті 182 цього Кодексу, не можуть бути розглянуті у даному підготовчому засіданні.
Враховуючи викладене, суд вважає за необхідне відкласти підготовче засідання.
Керуючись ст. 182, п. 3 ч. 2 ст.183, 234 Господарського процесуального кодексу України, суд, -
1. Відкласти підготовче засідання на 31 липня 2018 року на 12 год. 30 хв. Засідання відбудеться у приміщенні господарського суду Дніпропетровської області в кабінеті № 3-403 за адресою: м. Дніпро, вул. Володимира Винниченка, 1.
2. Відповідачу:
- у строк до 30 липня 2018 року надати до суду заперечення на відповідь відзив на позовну заяву і всі письмові та електронні докази.
- надати позивачу в строк до 01.01.2018 року копію відзиву та доданих до нього документів та надати суду докази їх надання позивачу.
3. Позивачу:
- у строк до 22 липня 2018 року надати до суду відповідь на відзив на позовну заяву, в якій викласти свої пояснення, міркування та аргументи щодо наведених відповідачем у відзиві заперечень та мотиви їх визнання або відхилення.
- надати відповідачу в строк до 01.01.2018 року копію відповіді на відзив та надати суду докази їх надання відповідачу.
4. Роз'яснити учасникам, що відповідні заяви по суті справи повинні відповідати вимогам ст. 161-168 ГПК України та мають бути подані у строк, визначений в ухвалі.
5.Звернути увагу сторін на те, що відповідно до ст.135 Господарського процесуального кодексу України суд може постановити ухвалу про стягнення в дохід державного бюджету з відповідної особи штрафу у сумі від одного до десяти розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, зокрема, за ухилення від вчинення дій, покладених судом на учасника судового процесу.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та не підлягає оскарженню окремо від рішення суду.
Суддя ОСОБА_4