Україна
Донецький окружний адміністративний суд
про закриття підготовчого провадження
та призначення справи до судового розгляду по суті
12 липня 2018 р. Справа №805/4619/18-а
приміщення суду за адресою: 84122, м.Слов'янськ, вул. Добровольського, 1
Суддя Донецького окружного адміністративного суду Голуб В.А., розглянувши у підготовчому засіданні адміністративну справу за позовом Приватного акціонерного товариства «Науково-виробниче підприємство «Спецвуглемаш» до Головного управління ДФС у Донецькій області про скасування вимоги №Ю-2691-43 від 03.04.2018 року про сплату боргу у розмірі 1957358,89 грн.,-
Приватне акціонерне товариство «Науково-виробниче підприємство «Спецвуглемаш» (85200, Донецька обл., м. Торецьк, пр. Новий, б. 7) звернулось до Донецького окружного адміністративного суду з позовом до Головного управління ДФС у Донецькій області (87526, Донецька обл., м. Маріуполь, вул. 130-ї Таганрозької дивізії, б. 114) про скасування вимоги №Ю-2691-43 від 03.04.2018 року про сплату боргу у розмірі 1957358,89 грн.
Представник позивача, належним чином повідомлений про дату, час та місце підготовчого засідання, до суду не з'явився.
Представник відповідача надав до суду клопотання про проведення підготовчого засідання в порядку письмового провадження.
Відповідно до приписів ст. 181 Кодексу адміністративного судочинства України (далі - КАС України) підготовче засідання проводиться за правилами, встановленими главою 6 розділу II цього Кодексу, з урахуванням особливостей підготовчого засідання, встановлених цією главою.
Так, згідно з ч. 9 ст. 205 КАС України судовий розгляд справи здійснюється в порядку письмового провадження.
Враховуючи вищевикладене, суд вважає за можливе провести підготовче засідання у порядку письмового провадження.
Судом в підготовчому судовому засіданні:
· остаточно визначено предмет спору та характеру спірних правовідносин, позовних вимог та складу учасників судового процесу;
· визначено обставини справи, які підлягають встановленню, та зібрання відповідних доказів;
· визначено порядок розгляду справи.
Враховуючи, що підготовче провадження закінчено, суд вважає за необхідне призначити судовий розгляд справи по суті.
Керуючись статтями 173,175,180,181,183 КАС України, суд, -
Закрити підготовче провадження по адміністративній справі № 805/4619/18-а за позовом Приватного акціонерного товариства «Науково-виробниче підприємство «Спецвуглемаш» до Головного управління ДФС у Донецькій області про скасування вимоги №Ю-2691-43 від 03.04.2018 року про сплату боргу у розмірі 1957358,89 грн.
Призначити судовий розгляд справи по суті на 15 годину 30 хвилин 19 липня 2018 року у приміщенні Донецького окружного адміністративного суду, розташованого за адресою: 84122, Донецька обл., м. Слов'янськ, вул. Добровольського, 1.
Учасники справи можуть отримати інформацію по справі, що розглядається на офіційному веб - порталі судової влади України в мережі Інтернет (http://court.gov.ua).
Ухвала оскарженню не підлягає та набирає законної сили після її підписання суддею.
Суддя Голуб В.А.