36000, м. Полтава, вул. Зигіна, 1, тел. (0532) 610-421, факс (05322) 2-18-60, E-mail inbox@pl.arbitr.gov.ua
11.07.2018 р. Справа № 917/721/18
Суддя Кульбако М.М., розглянувши матеріали
за позовною заявою Приватного підприємства "Нафтопром",
вул. Ярмаркова, 1, м. Кременчук, Полтавська область, 39600
до Кременчуцької міської ради Полтавської області,
пл. Перемоги, 2, м. Кременчук, Полтавська область, 39600
про визнання протиправним та скасування рішення, -
Приватне підприємство "Нафтопром" звернулось до господарського суду Полтавської області з позовом до Кременчуцької міської ради Полтавської області, в якому просить суд визнати протиправним та скасувати рішення ХХІХ сесії Кременчуцької міської ради VІІ скликання від 30.03.2018 "Про відмову в продажу земельної ділянки несільськогосподарського призначення по вулиці Флотській, 3 в м. Кременчуці" (згідно прохальної частини позову).
Ухвалою від 20.06.2018 року позовну заяву прийнято до розгляду і відкрито провадження у справі, підготовче засідання призначено на 18.07.2018 на 09 год. 00 хв. Справа розглядається у порядку загального позовного провадження.
09.07.2018 року до господарського суду Полтавської області від Кременчуцької міської ради Полтавської області надійшло клопотання (вх.№06-14/883 від 06.07.2018р.) про забезпечення проведення судових засідань по справі №917/721/18 в режимі відеоконференції у зв'язку з відсутністю фактичного фінансування з місцевого бюджету, пов'язаного з відрядженням. В клопотанні заявник просить визначити Автозаводський районний суд м.Кременчука відповідальним за проведення відеоконференції.
Відповідно до статті 197 Господарського процесуального кодексу України, учасники справи мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за умови наявності у суді відповідної технічної можливості, про яку суд зазначає в ухвалі про відкриття провадження у справі, крім випадків, коли явка цього учасника справи в судове засідання визнана судом обов'язковою.
У клопотанні про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції в приміщенні суду в обов'язковому порядку зазначається суд, в якому необхідно забезпечити її проведення. Таке клопотання може бути подано не пізніш як за п'ять днів до відповідного судового засідання.
Копія ухвали про участь особи у судовому засіданні в режимі відеоконференції у приміщенні суду негайно надсилається до суду, який зобов'язаний організувати її виконання, та особі, яка братиме участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції.
Суд, який забезпечує проведення відеоконференції, перевіряє явку і встановлює особи тих, хто з'явився а також перевіряє повноваження представника.
З огляду на викладене, суд вважає клопотання відповідача про проведення судового засідання в режимі відеоконференції правомірним, та таким що підлягає задоволенню.
Керуючись статтями 197, 232 Господарського процесуального кодексу України, суд -
1. Клопотання Кременчуцької міської ради Полтавської області про участь у судових засіданнях в режимі відеоконференції у справі №917/721/18 задовольнити.
2. Розгляд справи №917/721/18 в режимі відеоконференції відбудеться 18.07.2018р. о 09год. 00 хв. (зал. №6, вул. Зигіна, 1, м. Полтава, 36000).
3.Доручити Автозаводському районному суду м. Кременчука (вул. Першотравнева,29/5, м. Кременчук Полтавська область, 39600) забезпечити проведення відеоконференції у справі №917/721/18, розгляд якої відбудеться 18.07.2018р. о 09 год. 00 хв. в приміщенні господарського суду Полтавської області (зал. №6, вул. Зигіна, 1, м. Полтава, 36000).
4. Представнику Кременчуцької міської ради 18.07.2018р. о 09 год. 00 хв. з'явитись до Автозаводського районного суду м. Кременчука (вул. Першотравнева,29/5, м. Кременчук Полтавська область, 39600) для участі в судовому засіданні в режимі відеоконференції.
5. Господарський суд Полтавської області доручає відповідній службовій особі Автозаводського районного суду м. Кременчука встановити особи тих, хто з'явився в судове засідання, а також перевірити повноваження представника відповідача.
Учасникам судового засідання має бути забезпечена можливість чути та бачити хід судового засідання, ставити запитання та отримувати відповіді на них, здійснювати інші процесуальні права та обов'язки.
6. Копії ухвали направити сторонам по справі та Автозаводському районному суду
м. Кременчука (вул. Першотравнева,29/5, м. Кременчук Полтавська область, 39600).
Суддя Кульбако М.М.