Рішення від 05.07.2018 по справі 808/3026/17

ЗАПОРІЗЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

05 липня 2018 року (о 17 год. 55 хв.)

Справа № 808/3026/17

Провадження №ПР/808/5/18

м.Запоріжжя

Запорізький окружний адміністративний суд у складі: головуючого судді Батрак І.В.

за участю секретаря судового засідання Лялько Ю.В., розглянувши у порядку письмового провадження адміністративну справу за позовом Головного управління ДФС у Запорізькій області (місцезнаходження: 69107, м. Запоріжжя, пр. Соборний, буд. 166, код ЄДРПОУ 39396146) до Публічного акціонерного товариства «Запорізький комбінат будматеріалів» (місцезнаходження: 69006, м. Запоріжжя, вул. Північне шосе, буд. 69, код ЄДРПОУ 00290771) про стягнення податкового боргу

ВСТАНОВИВ:

Головне управління ДФС у Запорізькій області (далі - ГУ ДФС у Запорізькій області, позивач) звернулось до Запорізького окружного адміністративного суду із позовом до Публічного акціонерного товариства «Запорізький комбінат будматеріалів» (далі - ПАТ «ЗКБ», відповідач), в якому просить стягнути з відповідача податковий борг з податку на додану вартість у сумі 413 044,09 грн.

Позовні вимоги обґрунтовує Податковим кодексом України від 02.12.2010 № 2755-VI (далі - ПК України) та зазначає, що згідно облікової картки платника у відповідача наявна заборгованість, яка виникла в результаті несплати у встановлені законодавством строки узгоджених сум податкових зобов'язань з податку на додану вартість самостійно визначених платником податків шляхом подання відповідних податкових декларацій, а також донарахованих контролюючим органом за результатом перевірок. Позивачем вживалися заходи щодо стягнення податкової заборгованості у встановленому законодавством порядку, проте борг у добровільному порядку відповідачем не сплачено. На час розгляду справи у суді заборгованість відповідачем не погашена, а тому підлягає примусовому стягненню у судовому порядку. На підставі викладеного, просить позов задовольнити та стягнути з відповідача податковий борг з податку на додану вартість у сумі 413 044,09 грн.

Ухвалою Запорізького окружного адміністративного суду від 12.10.2017 відкрито провадження у справі № 808/3026/17, закінчено підготовче провадження та призначено справу до судового розгляду у відкритому судовому засіданні.

Ухвалою суду від 08.11.2017 провадження у справі зупинене за клопотанням представника відповідача до 18 грудня 2017 року.

18 грудня 2017 року провадження у справі поновлено.

Відповідно до ухвали суду від 18.12.2017 адміністративна справа № 808/3026/17 призначена до розгляду за правилами спрощеного позовного провадження, призначене перше судове засідання в адміністративній справі № 808/3026/17 на 15 січня 2018 року о 16 год. 15 хв.

Розгляд справи відкладався 15 січня 2018 року та 30 січня 2018 року з метою надання додаткового часу для надання доказів представником відповідача.

Ухвалою суду від 15.02.2018 позовну заяву ГУ ДФС у Запорізькій області до ПАТ «ЗКБ» про стягнення податкового боргу залишено без розгляду на підставі п. 4 ч. 1 ст. 240 КАС України.

Проте, постановою Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду від 24.04.2018 апеляційну скаргу ГУ ДФС у Запорізькій області задоволено. Ухвалу Запорізького окружного адміністративного суду від 15.02.2018 по справі скасовано, справу направлено до суду першої інстанції для продовження розгляду.

15 травня 2018 року на адресу суду надійшли матеріали даної справи, у зв'язку із чим справу призначено до розгляду.

13 червня 2018 розгляд справи відкладено на 05 липня 2018 року.

Представник позивача 05.07.2018 надав до суду клопотання (вх. №20888) про розгляд справи у письмовому провадженні.

Представник відповідача у судове засідання не з'явився, про причини неявки суд не повідомив, про час та місце проведення судового засідання повідомлявся належним чином. Відзив на позовну заяву на адресу суду не надходив.

За приписами ч. 6 ст. 205 КАС України неявка у судове засідання будь-якого учасника справи, за умови що його належним чином повідомлено про дату, час і місце цього засідання, не перешкоджає розгляду справи по суті, крім випадків, визначених цією статтею.

На підставі ч. 6 ст. 162 КАС України, у разі ненадання відповідачем відзиву у встановлений судом строк без поважних причин суд вирішує справу за наявними матеріалами.

Відповідно до ч.9 ст.205 КАС України якщо немає перешкод для розгляду справи у судовому засіданні, визначених цією статтею, але всі учасники справи не з'явилися у судове засідання, хоча і були належним чином повідомлені про дату, час і місце судового розгляду, суд має право розглянути справу у письмовому провадженні у разі відсутності потреби заслухати свідка чи експерта.

Таким чином, суд визнав за доцільне вирішити справу за наявними в ній матеріалами, в порядку письмового провадження.

Згідно з ч. 4 ст. 229 КАС України у разі неявки у судове засідання всіх учасників справи або якщо відповідно до положень цього Кодексу розгляд справи здійснюється за відсутності учасників справи (у тому числі при розгляді справи в порядку письмового провадження), фіксування судового засідання за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснюється.

Розглянувши матеріали справи, судом встановлені наступні обставини.

ПАТ «ЗКБ» (код ЄДРПОУ 00290771) є юридичною особою, яка зареєстрована 27.03.1995, що підтверджується витягом з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

Відповідачем до контролюючого органу були подані податкові декларації, відповідно до яких підприємством самостійно були визначені податкові зобов'язання з податку на додану вартість, у тому числі:

№9099969746 від 16.06.2016 на суму 18 774,00 грн.;

№9122631420 від 18.07.2016 на суму 6 561,00 грн.;

№9146387925 від 16.08.2016 на суму 16 960,00 грн.;

№9171595721 від 19.09.2016 на суму 19 828,00 грн.,

№9194842728 від 18.10.2016 на суму 24 233,00 грн.;

№9223097736 від 21.11.2016 на суму 20 123,00 грн.;

№9243531858 від 16.12.2016 на суму 13 721,00 грн.;

№9266491690 від 18.01.2017 на суму 25 023,00 грн.;

№9024189043 від 20.02.2017 на суму 13 402,00 грн.;

№9043709128 від 17.03.2017 на суму 11 060,00 грн.;

№9070471709 від 20.04.2017 на суму 28 825,00 грн.;

№9091756940 від 17.05.2017 на суму 13 927,00 грн.;

№9116455998 від 19.06.2017 на суму 20 824,00 грн.;

№9139777486 від 18.07.2017 на суму 6 034,00 грн.

Посадовою особою Запорізької об'єднаної державної податкової інспекції ГУ ДФС у Запорізькій області проведена камеральну перевірку про несвоєчасну сплату узгоджених податкових зобов'язань до бюджету, за результатами якої складено акт від 09.06.2016 №152/12-01/00290771. Під час перевірки встановлено порушення відповідачем п. 57.1 ст. 57 Податкового кодексу України, а саме протягом граничних строків несвоєчасно сплачено узгоджену суму податкового зобов'язання з податку на додану вартість. Вказаний акт був направлений на адресу підприємства та отриманий 17.06.2016.

На підставі акту перевірки та з урахуванням виявлених порушень контролюючим органом винесено податкове повідомлення-рішення від 30.06.2016 №0007921201, яким до відповідача застосовано штраф з податку на додану вартість у розмірі 10 927,60 грн. Указане рішення було на адресу відповідача та вручено поштою його уповноваженому представнику 06.07.2016, про що свідчить рекомендоване поштове повідомлення.

Посадовою особою Запорізької об'єднаної державної податкової інспекції ГУ ДФС у Запорізькій області проведена камеральну перевірку про несвоєчасну сплату узгоджених податкових зобов'язань до бюджету, за результатами якої складено акт від 15.08.2016 №236/12-01/00290771. Під час перевірки встановлено порушення відповідачем п. 57.1 ст. 57 Податкового кодексу України, а саме протягом граничних строків несвоєчасно сплачено узгоджену суму податкового зобов'язання з податку на додану вартість. Вказаний акт був направлений на адресу підприємства та отриманий 23.08.2016.

На підставі акту перевірки та з урахуванням виявлених порушень контролюючим органом винесено податкове повідомлення-рішення від 02.09.2016 №0012081201, яким до відповідача застосовано штраф з податку на додану вартість у розмірі 5 067,00грн. Указане рішення було на адресу відповідача та вручено поштою його уповноваженому представнику 08.09.2016, про що свідчить рекомендоване поштове повідомлення.

Посадовою особою Запорізької об'єднаної державної податкової інспекції ГУ ДФС у Запорізькій області проведена камеральну перевірку про несвоєчасну сплату узгоджених податкових зобов'язань до бюджету, за результатами якої складено акт від 13.10.2016 №328/12-01/00290771. Під час перевірки встановлено порушення відповідачем п. 57.1 ст. 57 Податкового кодексу України, а саме протягом граничних строків несвоєчасно сплачено узгоджену суму податкового зобов'язання з податку на додану вартість. Вказаний акт був направлений на адресу підприємства та отриманий 21.10.2016.

На підставі акту перевірки та з урахуванням виявлених порушень контролюючим органом винесено податкове повідомлення-рішення від 28.10.2016 №0016261201, яким до відповідача застосовано штраф з податку на додану вартість у розмірі 7 357,60 грн. Указане рішення було на адресу відповідача та вручено поштою його уповноваженому представнику 07.11.2016, про що свідчить рекомендоване поштове повідомлення.

Посадовою особою Запорізької об'єднаної державної податкової інспекції ГУ ДФС у Запорізькій області проведена камеральну перевірку про несвоєчасну сплату узгоджених податкових зобов'язань до бюджету, за результатами якої складено акт від 04.11.2016 №406/12-01/00290771. Під час перевірки встановлено порушення відповідачем п. 57.1 ст. 57 Податкового кодексу України, а саме протягом граничних строків несвоєчасно сплачено узгоджену суму податкового зобов'язання з податку на додану вартість. Вказаний акт був направлений на адресу підприємства та отриманий 10.11.2016.

На підставі акту перевірки та з урахуванням виявлених порушень контролюючим органом винесено податкове повідомлення-рішення від 16.11.2016 №0017731201, яким до відповідача застосовано штраф з податку на додану вартість у розмірі 4 846,60 грн. Указане рішення було на адресу відповідача та вручено поштою його уповноваженому представнику 21.11.2016, про що свідчить рекомендоване поштове повідомлення.

Посадовою особою Запорізької об'єднаної державної податкової інспекції ГУ ДФС у Запорізькій області проведена камеральну перевірку про несвоєчасну сплату узгоджених податкових зобов'язань до бюджету, за результатами якої складено акт від 05.01.2017 №10/08-29-12-012/00290771. Під час перевірки встановлено порушення відповідачем п. 57.1 ст. 57 Податкового кодексу України, а саме протягом граничних строків несвоєчасно сплачено узгоджену суму податкового зобов'язання з податку на додану вартість. Вказаний акт був направлений на адресу підприємства та отриманий 10.01.2017.

На підставі акту перевірки та з урахуванням виявлених порушень контролюючим органом винесено податкове повідомлення-рішення від 18.01.2017 №0000871201, яким до відповідача застосовано штраф з податку на додану вартість у розмірі 6 768,80 грн. Указане рішення було на адресу відповідача та вручено поштою його уповноваженому представнику 23.01.2017, про що свідчить рекомендоване поштове повідомлення.

Крім того, за несвоєчасну сплату податкових зобов'язань відповідачу нарахована пеня з податку на додану вартість відповідно до розрахунку у розмірі 138 781,49 грн.

Згідно із даними облікових карток платника податків та довідки про заборгованість у ПАТ «ЗКБ» наявна заборгованість з податку на додану вартість у розмірі 1 978 067,23 грн., і яких заявлено до стягнення у даному провадженні 413 044,09 грн.

Позивачем вживалися заходи щодо стягнення податкової заборгованості у встановленому законодавством порядку, а саме 04.06.2015 на адресу підприємства поштою направлена податкова вимога від 02.06.2015 №520-23 на загальну суму 1 771 659,95 грн., яка вручена уповноваженому представнику 09.06.2015, про що свідчить рекомендоване поштове повідомлення.

Зважаючи на несплату відповідачем у добровільному порядку узгодженого зобов'язання в установлені законодавством строки ГУ ДФС у Запорізькій області звернулась із даним адміністративним позовом до суду.

Дослідивши матеріали справи, проаналізувавши норми законодавства, суд вважає позовні вимоги обґрунтованими та такими, що підлягають задоволенню з наступних підстав.

Відповідно до п. 6.1 ст. 6 ПК України податком є обов'язковий, безумовний платіж до відповідного бюджету, що справляється з платників податку відповідно до цього Кодексу.

Пунктом 16.1 ст. 16 ПК України передбачено, що платник податків зобов'язаний, зокрема, подавати до контролюючих органів у порядку, встановленому податковим та митним законодавством, декларації, звітність та інші документи, пов'язані з обчисленням і сплатою податків та зборів; сплачувати податки та збори в строки та у розмірах, встановлених цим Кодексом та законами з питань митної справи.

Згідно з п. 46.1 ст. 46 ПК України податкова декларація, розрахунок (далі - податкова декларація) - документ, що подається платником податків (у тому числі відокремленим підрозділом у випадках, визначених цим Кодексом) контролюючому органу у строки, встановлені законом, на підставі якого здійснюється нарахування та/або сплата податкового зобов'язання, чи документ, що свідчить про суми доходу, нарахованого (виплаченого) на користь платників податків - фізичних осіб, суми утриманого та/або сплаченого податку.

За приписами п. 49.1, 49.2 ст. 49 ПК України податкова декларація подається за звітний період в установлені цим Кодексом строки контролюючому органу, в якому перебуває на обліку платник податків. Платник податків зобов'язаний за кожний встановлений цим Кодексом звітний період, в якому виникають об'єкти оподаткування, або у разі наявності показників, які підлягають декларуванню, відповідно до вимог цього Кодексу подавати податкові декларації щодо кожного окремого податку, платником якого він є.

Підпунктами 49.18.1 п. 49.18 ст. 49 ПК України встановлено, що податкові декларації, крім випадків, передбачених цим Кодексом, подаються за базовий звітний (податковий) період, що дорівнює, зокрема, календарному місяцю (у тому числі в разі сплати місячних авансових внесків) - протягом 20 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) місяця.

За змістом п. 54.1 ст. 54 ПК України крім випадків, передбачених податковим законодавством, платник податків самостійно обчислює суму податкового та/або грошового зобов'язання та/або пені, яку зазначає у податковій (митній) декларації або уточнюючому розрахунку, що подається контролюючому органу у строки, встановлені цим Кодексом. Така сума грошового зобов'язання та/або пені вважається узгодженою.

Згідно з пп. 14.1.178 п. 14.1 ст. 14 ПК України податок на додану вартість - непрямий податок, який нараховується та сплачується відповідно до норм розділу V цього Кодексу.

Звітним (податковим) періодом є один календарний місяць, а у випадках, особливо визначених цим Кодексом, календарний квартал (п. 202.1 ст. 202 ПК України).

Податкова декларація подається за базовий звітний (податковий) період, що дорівнює календарному місяцю, протягом 20 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) місяця (п. 203.1 ст. 203 ПК України).

Платник податку зобов'язаний самостійно сплатити суму податкового зобов'язання, зазначену у поданій ним податковій декларації, протягом 10 календарних днів, що настають за останнім днем відповідного граничного строку, передбаченого пунктом 203.1 цієї статті для подання податкової декларації (п. 203.2 ст. 203 ПК України).

Не підлягає оскарженню грошове зобов'язання, самостійно визначене платником податків (п. 56.11 ст. 56 ПК України).

За приписами п. 57.1 ст. 57 ПК України платник податків зобов'язаний самостійно сплатити суму податкового зобов'язання, зазначену у поданій ним податковій декларації, протягом 10 календарних днів, що настають за останнім днем відповідного граничного строку, передбаченого цим Кодексом для подання податкової декларації, крім випадків, встановлених цим Кодексом.

Судом встановлено, що самостійно визначені ПАТ «ЗКБ» податкові зобов'язання з податку на додану вартість за травень, червень, липень, серпень, вересень, жовтень, листопад, грудень 2016 року, січень, лютий, березень, квітень, травень, червень 2017 року в установлені законодавством строки сплачені не були.

Контролюючий орган зобов'язаний самостійно визначити суму грошових зобов'язань, зменшення (збільшення) суми бюджетного відшкодування та/або зменшення (збільшення) від'ємного значення об'єкта оподаткування податком на прибуток або від'ємного значення суми податку на додану вартість платника податків, передбачених цим Кодексом або іншим законодавством, якщо згідно з податковим та іншим законодавством особою, відповідальною за нарахування сум податкових зобов'язань з окремого податку або збору, застосування штрафних (фінансових) санкцій та пені, у тому числі за порушення у сфері зовнішньоекономічної діяльності, є контролюючий орган (пп. 54.3.3 п. 54.3 ст. 54 ПК України).

При цьому, згідно із п. 56.1 ст. 56 ПК України рішення, прийняті контролюючим органом, можуть бути оскаржені в адміністративному або судовому порядку.

У разі визначення грошового зобов'язання контролюючим органом за підставами, зазначеними у підпунктах 54.3.1 - 54.3.6 пункту 54.3 статті 54 цього Кодексу, платник податків зобов'язаний сплатити нараховану суму грошового зобов'язання протягом 10 календарних днів, що настають за днем отримання податкового повідомлення-рішення, крім випадків, коли протягом такого строку такий платник податків розпочинає процедуру оскарження рішення контролюючого органу (п.57.3 ст.57 ПК України).

Згідно із п. 58.3 ст. 58 ПК України податкове повідомлення-рішення вважається надісланим (врученим) платнику податків, якщо його передано посадовій особі такого платника податків під розписку або надіслано листом з повідомленням про вручення. У такому самому порядку надсилаються податкові вимоги та рішення про результати розгляду скарг.

Із матеріалів справи вбачається, що податкові повідомлення-рішення, якими відповідачу визначені суми грошового зобов'язання за штрафними санкціями з податку на додану вартість, були вручені поштою під розписку уповноваженому представнику відповідача. Указані рішення відповідачем ні у адміністративному, ні у судовому порядку оскаржені не були, а отже суми визначеного податкового зобов'язання є узгодженими, доказів протилежного відповідачем суду не надано.

Відповідно до пп. 14.1.162 п. 14.1 ст. 14 ПК України пеня - сума коштів у вигляді відсотків, нарахованих на суми грошових зобов'язань, не сплачених у встановлені законодавством строки.

Пеня нараховується після закінчення встановлених цим Кодексом строків погашення узгодженого грошового зобов'язання на суму податкового боргу (пп. 129.1.1 п. 129.1 ст. 129 ПК України).

Так, за несвоєчасну сплату податкових зобов'язань відповідачу нарахована пеня з податку на додану вартість у розмірі 138 781,49 грн.

Згідно з п. 59.1 ст. 59 ПК України у разі коли платник податків не сплачує узгодженої суми грошового зобов'язання в установлені законодавством строки, контролюючий орган надсилає (вручає) йому податкову вимогу в порядку , визначеному для надсилання (вручення) податкового повідомлення-рішення..

Податкова вимога надсилається не раніше першого робочого дня після закінчення граничного строку сплати суми грошового зобов'язання. (п. 59.3 ст. 59 ПК України).

Податкова вимога надсилається (вручається) також платникам податків, які самостійно подали податкові декларації, але не погасили суми податкових зобов'язань у встановлені цим Кодексом строки, без попереднього надсилання (вручення) податкового повідомлення-рішення (п. 59.4 ст. 59 ПК України).

Із матеріалів справи вбачається, що 04.06.2015 на адресу підприємства поштою направлена податкова вимога від 02.06.2015 №520-23 на загальну суму 1 771 659,95 грн., яка вручена уповноваженому представнику 09.06.2015, про що свідчить рекомендоване поштове повідомлення. Враховуючи положення п. 58.3 ст. 58 ПК України, вказана податкова вимога вважається врученою відповідачу належним чином.

Відповідно до п. 59.5 ст. 59 ПК України у разі якщо у платника податків, якому надіслано (вручено) податкову вимогу, сума податкового боргу збільшується (зменшується), погашенню підлягає вся сума податкового боргу такого платника податку, що існує на день погашення. У разі якщо після направлення (вручення) податкової вимоги сума податкового боргу змінилася, але податковий борг не був погашений в повному обсязі, податкова вимога додатково не надсилається (не вручається).

Суму податкового боргу відповідачем повністю погашено не було, у зв'язку із чим податкова вимога повторно не надсилалась.

За змістом пп. 14.1.39 п. 14.1 ст. 14 ПК України грошове зобов'язання платника податків - сума коштів, яку платник податків повинен сплатити до відповідного бюджету як податкове зобов'язання та/або штрафну (фінансову) санкцію, що справляється з платника податків у зв'язку з порушенням ним вимог податкового законодавства та іншого законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи, а також санкції за порушення законодавства у сфері зовнішньоекономічної діяльності.

Податковий борг - сума узгодженого грошового зобов'язання (з урахуванням штрафних санкцій за їх наявності), але не сплаченого платником податків у встановлений цим Кодексом строк, а також пеня, нарахована на суму такого грошового зобов'язання (пп.14.1.175 п. 14.1 ст. 14 ПК України).

Отже, виникнення податкового боргу є юридичним фактом, який пов'язаний із несплатою узгодженої суми податкового зобов'язання протягом установленого строку.

Відповідно до пп. 20.1.34 п. 20.1 ст. 20 ПК України контролюючі органи мають право звертатися до суду щодо стягнення коштів платника податків, який має податковий борг, з рахунків у банках, що обслуговують такого платника податків, на суму податкового боргу або його частини.

Відповідно до п. 95.1 - 95.4 ст. 95 ПК України контролюючий орган здійснює за платника податків і на користь держави заходи щодо погашення податкового боргу такого платника податків шляхом стягнення коштів, які перебувають у його власності, а в разі їх недостатності - шляхом продажу майна такого платника податків, яке перебуває у податковій заставі. Стягнення коштів та продаж майна платника податків провадяться не раніше ніж через 60 календарних днів з дня надіслання (вручення) такому платнику податкової вимоги. Стягнення коштів з рахунків платника податків у банках, обслуговуючих такого платника податків, та з рахунків платників податків у системі електронного адміністрування податку на додану вартість, відкритих в центральному органі виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері казначейського обслуговування бюджетних коштів, здійснюється за рішенням суду, яке направляється до виконання контролюючим органам, у розмірі суми податкового боргу або його частини. Контролюючий орган на підставі рішення суду здійснює стягнення коштів у рахунок погашення податкового боргу за рахунок готівки, що належить такому платнику податків. Стягнення готівкових коштів здійснюється у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України.

На момент розгляду справи в суді заборгованість з податку на додану вартість у сумі 413 044,09 грн. відповідачем не сплачена, заборгованість перед бюджетом не погашена, доказів протилежного відповідач суду не надав, доводи позивача відповідач не спростував.

Відповідно до ст. 19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Як встановлено ч. 1 ст. 9 КАС України розгляд і вирішення справ в адміністративних судах здійснюється на засадах змагальності сторін та свободи в наданні ними суду своїх доказів і у доведенні перед судом їх переконливості.

Відповідно до ч. 1 ст. 77 КАС України кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення.

На підставі викладеного, суд дійшов висновку, що заявлені позивачем вимоги є доведеними, обґрунтованими та такими, що підлягають задоволенню у повному обсязі.

Оскільки відповідно до приписів ст. 139 КАС України при задоволенні позову суб'єкта владних повноважень з відповідача стягуються виключно судові витрати суб'єкта владних повноважень, пов'язані із залученням свідків та проведенням експертиз, судові витрати у даному випадку з відповідача стягненню не підлягають.

Керуючись ст. ст. 139, 241-246 КАС України, суд

ВИРІШИВ:

Адміністративний позов Головного управління ДФС у Запорізькій області (місцезнаходження: 69107, м. Запоріжжя, пр. Соборний, буд. 166, код ЄДРПОУ 39396146) до Публічного акціонерного товариства «Запорізький комбінат будматеріалів» (місцезнаходження: 69006, м. Запоріжжя, вул. Північне шосе, буд. 69, код ЄДРПОУ 00290771) про стягнення податкового боргу задовольнити.

Стягнути з рахунків платника податків у банках, обслуговуючих Публічне акціонерне товариство «Запорізький комбінат будматеріалів», а також за рахунок готівки, що належить такому платнику на користь УК у м. Запоріжжя/Вознесенівс. (код отримувача 38025409 в ГУ ДКС України у Запорізькій області, МФО 813015) податковий борг з податку на додану вартість у розмірі 413 044,09грн. (чотириста тринадцять тисяч сорок чотири гривні 09 копійок) на р/р 31118029700007, код платежу 14060100.

Рішення набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті апеляційного провадження чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови судом апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.

Апеляційна скарга на рішення суду подається до Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду через Запорізький окружний адміністративний суд до дня початку функціонування Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи протягом тридцяти днів з дня його проголошення.

У разі оголошення судом лише вступної та резолютивної частини рішення, або розгляду справи в порядку письмового провадження, апеляційна скарга подається протягом тридцяти днів з дня складення повного тексту рішення.

Суддя І.В. Батрак