22 червня 2018 року м. Рівне №817/674/18
Рівненський окружний адміністративний суд у складі головуючого судді Друзенко Н.В. за участю секретаря судового засідання Романчук В.В. та сторін і інших осіб, які беруть участь у справі: позивача: представник Котюбіна А.О.,
відповідача: представник Нечепорук Л.Ю.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні адміністративну справу за позовом:
Рівненського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Рівненської області
доПрАТ "Рівнеазот"
про стягнення витрат на виплату та доставку пенсій,
01.03.2018 Рівненське об'єднане управління Пенсійного фонду України Рівненської області звернулося до суду з позов до ПрАТ "Рівнеазот" про стягнення витрат на виплату та доставку пенсій з підстав наявності заборгованості за грудень 2017 року в сумі 2554345,39 грн.
Ухвалою суду від 21.03.2018 відкрито провадження у справі та призначено підготовче судове засідання на 10.04.2018.
У зв'язку з неприбуттям представника позивача в підготовче засідання 10.04.2018 без поважних причин, в такому засіданні оголошувалась перерва до 11.05.2018.
Ухвалою суду від 11.05.2018 закінчено підготовче провадження та призначено справу до судового розгляду по суті на 01.06.2018.
01.06.2018 розгляд справи відкладено на 22.06.2018 за клопотанням представника відповідача.
В судовому засіданні 22.06.2018 проголошено вступну та резолютивну частину рішення.
Згідно з позовною заявою та поясненнями представника в судовому засіданні, позовні вимоги ґрунтуються на тому, що відповідно пункту 2 Прикінцевих положень Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" №1058-IV від 09.07.2003 пенсійне забезпечення застрахованих осіб, які працювали або працюють на підземних роботах, на роботах з особливо шкідливими і особливо важкими умовами праці за списком №1 та на інших роботах із шкідливими і важкими умовами праці за списком №2 виробництв, робіт, професій, посад і показників, затверджених Кабінетом Міністрів України, та за результатами атестації робочих місць, на посадах, що дають право на призначення пенсії за віком на пільгових умовах або за вислугу років, які відповідно до законодавства, що діяло раніше, мали право на пенсію на пільгових умовах або за вислугу років, здійснюється згідно з окремим законодавчим актом через професійні та корпоративні фонди. Підприємства та організації з коштів, призначених на оплату праці, повинні вносити до Пенсійного фонду плату, що покриває фактичні витрати на виплату та доставку пільгових пенсій. Відповідач свого обов'язку по своєчасній сплаті фактичних витрат на виплату та доставку пенсій за віком не дотримувався. Відтак, як стверджує Рівненське об'єднане управління Пенсійного фонду України Рівненської області, витрати по сплаті пільгових пенсій понесені ним у грудні 2017 року в розмірі 2554345,39 грн., залишились невідшкодованими. За наведеного, сторона позивача просила суд стягнути зазначену заборгованість в судовому порядку.
Згідно з відзивом на позов (а.с.179-182) та поясненнями представника відповідача в судовому засіданні, сторона відповідача позовні вимоги не визнає. Свої заперечення обґрунтовує розбіжностями між сумами, вказаними в розрахунках, та сумами, відображеними у розрахунку суми позову. Зокрема, вказує, що по розрахунку №3871/05-10-39 від 20.11.2017 року, існує розбіжність між сумою вказаною в даному розрахунку та сумою відображеною у розрахунку суми позову (при цьому зроблено посилання на збільшення пенсії); по розрахунку №10963/07-30 від 06.12.2017, який до позовної заяви не додано; по розрахунку №4435/08 від 06.12.2017, де визначено доплату в сумі 8912,40 грн., щодо якої немає відомостей про причини її нарахування; по розрахунку № 12630/08 від 05.12.2017 визначено доплату в сумі 26017,71 грн., однак ні у наданому розрахунку, ні у позовній заяві немає відомостей про причини нарахування зазначеної суми; по розрахунку №10963/07-30 від 06.12.2017, який до позовної заяви не додано; по розрахунку №1038/08-01 від 13.11.2017, де зроблено примітку по прізвищу пенсіонера - "Полюхович", однак згідно вказаного розрахунку сума місячних фактичних витрат ОСОБА_3 становить 1421,34 грн., а не 4790,56 грн. як відображено в розрахунку суми позову; по розрахунку № 3388/07 від 12.12.2017, де зроблено примітку по прізвищу пенсіонера - "Пасюк", однак згідно вказаного розрахунку сума місячних фактичних витрат ОСОБА_4 становить 1581,29 грн., а не 4111,35 грн. як відображено в розрахунку суми позову; по розрахунку №1703/06 від 13.11.2017, де також зроблено примітку по прізвищу пенсіонера - "Панчук", а тому існує розбіжність між сумою визначеною в розрахунку суми позову і сумою. згідно витрат на пенсіонера; по розрахунку №2468/04.1 - 28/2 від 06.11.2017, де також зроблено примітку по прізвищу пенсіонера - "Семчишин", а тому існує розбіжність між сумою визначеною в розрахунку суми позову і сумою згідно витрат на пенсіонера; по розрахунку №2301/05 від 25.10.2017, де також зроблено примітку по прізвищу пенсіонера - "Темнюк", а тому існує розбіжність між сумою визначеною в розрахунку суми позову і сумою згідно витрат на пенсіонера; по розрахунку № 153/05/61 від 05.05.2017, оскільки до матеріалів справи долучено інший розрахунок; по розрахунку №24492/05 від 03.11.2017 в сумі 336,68 грн., з огляду на те, що долучений до позовної заяви розрахунок не містить вказаної суми; по розрахунку № 1618 від 02.11.2017 року в сумі 6,21 грн., з огляду на те, що долучений до позовної заяви розрахунок не містить вказаної суми; по розрахунку №14083/04 від13.12.2017 в сумі 1194,68 грн., з огляду на те, що долучений до позовної заяви розрахунок не містить вказаної суми. Крім того, відповідач вказує, що відповідно до вимог Інструкції про порядок обчислення і сплати страхувальниками та застрахованими особами внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування до Пенсійного фонду України розрахунки повинні надсилатися до 20-го січня поточного року та протягом місяця з новопризначених (перерахованих) пенсій. Однак, позивач надсилав розрахунки не дотримуючись вищевказаних вимог. За наведеного, сторона відповідача просила в задоволенні позову відмовити.
Заслухавши пояснення представників сторін, дослідивши подані суду письмові докази, оцінивши їх за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на всебічному, повному і об'єктивному розгляді у судовому процесі всіх обставин справи в їх сукупності, суд прийшов до висновку, що позов підлягає до задоволення.
При цьому суд виходив з такого.
Статтею 13 Закону України "Про пенсійне забезпечення" №1788-XI від 05.11.1991 визначені категорії працівників, які мають право на пенсію за віком на пільгових умовах. До таких категорій, згідно з пунктом "а" статті 13 Закону, віднесено працівників, зайнятих повний робочий день на підземних роботах, на роботах з особливо шкідливими і особливо важкими умовами праці, - за списком № 1 виробництв, робіт, професій, посад і показників, затверджуваним Кабінетом Міністрів України, і за результатами атестації робочих місць - після досягнення 50 років і при стажі роботи не менше 25 років у чоловіків, з них не менше 10 років на зазначених роботах, і не менше 20 років у жінок, з них не менше 7 років 6 місяців на зазначених роботах. Згідно з пунктом "б" цієї статті, до таких категорій віднесено працівників, що зайняті повний робочий день на інших роботах із шкідливими і важкими умовами праці, - за списком №2 виробництв, робіт, професій, посад і показників, затверджуваним Кабінетом Міністрів України, і за результатами атестації робочих місць - після досягнення 55 років і при стажі роботи не менше 30 років у чоловіків, з них не менше 12 років 6 місяців на зазначених роботах, і не менше 25 років у жінок, з них не менше 10 років на зазначених роботах.
В редакції до 17.02.2000 року вказана стаття крім визначення категорій працівників, які мають право на пенсію за віком на пільгових умовах, регулювала порядок внесення підприємствами та організаціями плати до Пенсійного фонду, що покривала витрати на виплату і доставку пенсій, призначених відповідно до підпунктів "б" - "з" статті 13 Закону України "Про пенсійне забезпечення" №1788-XI від 05.11.1991.
Законом України "Про внесення змін до деяких законів України" №1461-III від 17.02.2000 року, порядок внесення плати на покриття фактичних витрат на виплату і доставку пенсій змінено шляхом виключення зі статті 13 Закону України "Про пенсійне забезпечення" №1788-XI від 05.11.1991 відповідної регулюючої норми, а порядок покриття витрат на виплату та доставку пільгових пенсій було врегульовано шляхом введення окремого виду збору на обов'язкове державне пенсійне страхування у Закон України "Про збір на обов'язкове державне пенсійне страхування" №400/97-ВР від 26.06.1997.
Згідно з абзацом 4 пункту 1 статті 2 Закону України "Про збір на обов'язкове державне пенсійне страхування" №400/97-ВР від 26.06.1997 (в діючій редакції), фактичні витрати на виплату і доставку пенсій, призначених до дня набрання чинності Законом України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій" відповідно до пунктів "б" - "з" статті 13 Закону України "Про пенсійне забезпечення" та призначених після дня набрання чинності зазначеним Законом відповідно до пунктів 2-8 частини другої статті 114 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" у період до досягнення працівниками пенсійного віку, передбаченого статтею 26 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування"визначені в якості об'єкта оподаткування для платників збору, визначених пунктами 1 і 2 частини першої статті 1 цього Закону, крім платників, віднесених до четвертої групи платників єдиного податку, що визначені підпунктом 4 пункту 291.4 статті 291 Податкового кодексу України .
В свою чергу, в розумінні пунктів 1 і 2 частини першої статті 1 Закону України "Про збір на обов'язкове державне пенсійне страхування" №400/97-ВР від 26.06.1997, платниками збору на обов'язкове державне пенсійне страхування є: 1) суб'єкти підприємницької діяльності незалежно від форм власності, їх об'єднання, бюджетні, громадські та інші установи та організації, об'єднання громадян та інші юридичні особи, а також фізичні особи - суб'єкти підприємницької діяльності, які використовують працю найманих працівників; 2) філії, відділення та інші відокремлені підрозділи платників податку, зазначених у пункті 1 цієї статті, що не мають статусу юридичної особи, розташовані на території іншої, ніж платник збору, територіальної громади.
Згідно з абзацом 3 пункту 1 статті 4 Закону України "Про збір на обов'язкове державне пенсійне страхування" №400/97-ВР від 26.06.1997, ставка збору на обов'язкове державне пенсійне страхування встановлена на рівні 100% від об'єкта оподаткування.
Закон України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій" №2148-VIII від 03.10.2017 набув чинності з 11.10.2017.
Вказаним Законом викладено в новій редакції пункт 2 Розділу XV "Прикінцеві положення" Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" №1058-ІV від 09.07.2003. Вказаною правовою нормою визначено, що пенсійне забезпечення застрахованих осіб, які працювали або працюють на підземних роботах, на роботах з особливо шкідливими і особливо важкими умовами праці за списком №1 та на інших роботах із шкідливими і важкими умовами праці за списком №2 виробництв, робіт, професій, посад і показників, затверджених Кабінетом Міністрів України, та за результатами атестації робочих місць, на посадах, що дають право на призначення пенсії за віком на пільгових умовах, які відповідно до цього Закону мають право на пенсію на пільгових умовах, здійснюється згідно з окремим законодавчим актом через професійні та корпоративні фонди. До запровадження пенсійного забезпечення через професійні та корпоративні фонди особам, зазначеним в абзаці першому цього пункту, пенсії призначаються за нормами цього Закону. Покриття витрат Пенсійного фонду на виплату і доставку пенсій за віком, призначених на пільгових умовах відповідно до статей 13 і 14 Закону України "Про пенсійне забезпечення" до набрання чинності Законом України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій" та призначених відповідно до частин другої і третьої статті 114 цього Закону до досягнення пенсійного віку, визначеного статтею 26 цього Закону, здійснюється у такому порядку:
- підприємства та організації (крім сільськогосподарських товаровиробників, віднесених до четвертої групи платників єдиного податку, що визначені підпунктом 4 пункту 291.4 статті 291 Податкового кодексу України) вносять до Пенсійного фонду плату, що покриває фактичні витрати на виплату і доставку пенсій особам, які були зайняті повний робочий день на підземних роботах, на роботах з особливо шкідливими і особливо важкими умовами праці за списком №1 виробництв, робіт, професій, посад і показників, затвердженим Кабінетом Міністрів України, крім тих, які були безпосередньо зайняті повний робочий день на підземних роботах (включаючи особовий склад гірничорятувальних частин) з видобутку вугілля, сланцю, руди та інших корисних копалин, на будівництві шахт та рудників за списком робіт і професій, затвердженим Кабінетом Міністрів України; на виплату і доставку пенсій особам, які були зайняті повний робочий день на інших роботах із шкідливими і важкими умовами праці за списком №2 виробництв, робіт, професій, посад і показників, затвердженим Кабінетом Міністрів України, а також на інших роботах, що дають право на призначення пенсії за віком на пільгових умовах відповідно до частини другої статті 114 цього Закону, - до набуття права на пенсію за віком відповідно до цього Закону за раніше діючим порядком;
- за рахунок коштів Державного бюджету України пенсії, призначені особам відповідно до пунктів "б" - "з" статті 13 Закону України "Про пенсійне забезпечення" (стосовно осіб, які на дату відшкодування віднесені до четвертої групи платників єдиного податку, що визначені підпунктом 4 пункту 291.4 статті 291 Податкового кодексу України ) та відповідно до статті 14 Закону України "Про пенсійне забезпечення" до набрання чинності Законом України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій" та після цієї дати відповідно до пунктів 2-8 частини другої статті 114 цього Закону (стосовно осіб, які працювали у сільськогосподарських товаровиробників, які на дату відшкодування віднесені до четвертої групи платників єдиного податку, що визначені підпунктом 4 пункту 291.4 статті 291 Податкового кодексу України) та частини третьої статті 114 цього Закону.
У разі недостатності зазначених коштів фінансування суми, якої не вистачає для повного покриття витрат на виплату та доставку таких пенсій, здійснюється за рахунок коштів Державного бюджету України.
В свою чергу, частиною другою статті 114 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" №1058-ІV від 09.07.2003 в діючій редакції, на пільгових умовах пенсія за віком призначається, зокрема, працівникам, зайнятим повний робочий день на підземних роботах, на роботах з особливо шкідливими і особливо важкими умовами праці за списком №1 виробництв, робіт, професій, посад і показників, затвердженим Кабінетом Міністрів України, та за результатами атестації робочих місць, - після досягнення 50 років і за наявності страхового стажу не менше 25 років у чоловіків, з них не менше 10 років на зазначених роботах, і не менше 20 років у жінок, з них не менше 7 років 6 місяців на зазначених роботах (пункт 1); працівникам, зайнятим повний робочий день на інших роботах із шкідливими і важкими умовами праці за списком №2 виробництв, робіт, професій, посад і показників, затвердженим Кабінетом Міністрів України, та за результатами атестації робочих місць, - після досягнення 55 років і за наявності страхового стажу не менше 30 років у чоловіків, з них не менше 12 років 6 місяців на зазначених роботах, і не менше 25 років у жінок, з них не менше 10 років на зазначених роботах (пункт 2).
Таким чином, ті пенсії на пільгових умовах, які призначались відповідно до пунктів "а" та "б" статті 13 Закону України "Про пенсійне забезпечення"№1788-XI від 05.11.1991, до дня набрання чинності Законом України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій" №2148-VIII від 03.10.2017, після набрання ним чинності призначаються відповідно до пунктів 1 та 2 частини другої статті 114 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування"№1058-ІV від 09.07.2003.
Однак, як в одному, так і в іншому випадку, імперативною нормою пункту 2 розділу XV "Прикінцеві положення" Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" №1058-ІV від 09.07.2003 визначено, що підприємства та організації (крім сільськогосподарських товаровиробників, віднесених до четвертої групи платників єдиного податку) вносять до Пенсійного фонду плату, що покриває фактичні витрати на виплату і доставку пенсій особам, призначених на пільгових умовах, за раніше діючим порядком.
Порядок відшкодування підприємствами витрат Пенсійного фонду України на виплату та доставку пенсій, призначених на пільгових умовах,було врегульовано главою 6 Інструкції про порядок обчислення і сплати страхувальниками та застрахованими особами внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування до Пенсійного фонду України, затвердженої постановою Пенсійного фонду України №21-1 від 19.12.2003, що зареєстрована в Міністерствіюстиції України16.01.2004 за № 64/8663, яка з урахуванням змін і доповнень діє і на даний час.
Згідно з пунктом 6.2 вказаної Інструкції, витрати на виплату та доставку пенсій, призначених на пільгових умовах особам, які мають стаж, що дає право на призначення цих пенсій на декількох підприємствах, покриваються цими підприємствами пропорційно стажу роботи. При цьому стаж роботи на останньому підприємстві враховується у повному розмірі, а з попередніх місць роботи осіб він додається до стажу, необхідного для призначення пенсій на пільгових умовах. При визначенні частки сплати окремого підприємства стаж ураховується в місяцях (шляхом переведення років у місяці). Частка відшкодування підприємством витрат на виплату та доставку пенсій, призначених на пільгових умовах особам, яким відповідно до законодавства стаж, що дає право на призначення цих пенсій, зараховується у кратному розмірі, розраховується з урахуванням кратності стажу. Якщо пенсія на пільгових умовах призначена із взаємним зарахуванням періодів роботи, передбачених статтями 13, 14 та 55 Закону України "Про пенсійне забезпечення", які дали право на цю пільгову пенсію, то відшкодування фактичних витрат на виплату та доставку цих пенсій здійснюється тими підприємствами, на яких цей стаж було вироблено у розмірах, передбачених частиною 2 "Прикінцевих положень" Закону України "Про загально-обов'язкове державне пенсійне страхування".
А за правилами пункту 6.4. Інструкції, - розмір сум до відшкодування на поточний рік визначається органами Пенсійного фонду України щорічно у розрахунках фактичних витрат на виплату та доставку пільгових пенсій, призначених відповідно до частини 2 "Прикінцевих положень" Закону, які надсилаються підприємствам до 20-го січня поточного року та протягом місяця з новопризначених (перерахованих) пенсій.
Згідно з вимогами пункту 6.7. Інструкції - підприємства щомісяця до 25-го числа вносять до Пенсійного фонду зазначену в розрахунку місячну суму фактичних витрат на виплату та доставку пенсій, призначених на пільгових умовах. У разі зміни розміру пенсії або настання обставин, які впливають на суму відшкодування (смерть пенсіонера, зміна місця проживання тощо), органи Пенсійного фонду повідомляють про це підприємства у розрахунку, який направляється підприємству в місячний строк з дня прийняття рішення про зміну розміру пенсії або про припинення виплати пенсії.
За даними позивача у відповідача на роботах із шкідливими і важкими умовами праці, що віднесені до списку №1 виробництв, робіт, професій, посад і показників, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України та на посадах, які дають право на вихід на пенсію на пільгових умовах працювало ряд працівників, які вийшли на пенсію на пільгових умовах за пунктом "а" статті 13 Закону України "Про пенсійне забезпечення" №1788-XI від 05.11.1991. Також відповідач мав штат працівників, які були зайняті повний робочий день на інших роботах із шкідливими і важкими умовами праці, - за списком №2 виробництв, робіт, професій, посад і показників, затверджуваним Кабінетом Міністрів України, і за результатами атестації робочих місць, які вийшли на пенсію на пільгових умовах за пунктом "б" статті 13 Закону України "Про пенсійне забезпечення" №1788-XI від 05.11.1991. Перелік таких пільговиків відповідачем не оспорюється і факт видачі їм відповідних документів, які давали право на призначення пенсії на пільгових умовах визнається.
Судом з'ясовано, що позивач надсилав на адресу відповідача розрахунки фактичних витрат на виплату та доставку пенсій, призначених на пільгових умовах, що підтверджується документально (а.с.7-44, а.с.58-77).
Зазначені розрахунки складені з дотриманням позивачем всіх необхідних вимог Інструкції №21-1. Розмір сум відшкодування фактичних витрат на витрату та доставку пенсій по вказаним пенсіонерам визначено позивачем з дотриманням вимог Закону України №1058-IV та Інструкції №21-1.
Розрахунками фактичних витрат на виплату та доставку пільгових пенсій підтверджується наявність у відповідача зобов'язання по відшкодуванню фактичних витрат на виплату та доставку пенсій пенсіонерам за грудень 2017 року у загальному розмірі 2554345,39 грн., яке не було ним виконано.
Факт виплати пільгових пенсій підтверджений витягами із списків на зарахування пенсій на поточні рахунки пенсіонерів в банківських установах (а.с.92-159).
Таким чином, суд дійшов висновку про обґрунтованість заявлених позовних вимог, які підлягають задоволенню у повному обсязі.
Посилання відповідача на наявність розбіжностей у розрахунках та сумою, вказаною в розрахунку суми позову спростовується наявними в матеріалах справи доказами та поясненнями позивача.
Зокрема, не може вважалися розбіжністю помилка в номері чи даті розрахунку.
Що ж стосується виплат у грудні 2017 року доплат за попередній період, а саме за жовтень та/або листопад 2017, нарахованих у зв'язку із збільшенням розміру пенсії, то такі не свідчать ні про розбіжність, ні про безпідставність, позаяк в повній мірі підтвердженні Розрахунками фактичних витрат на виплату та доставку пільгових пенсій за відповідні періоди, як і витягами із списків на зарахування пенсій на поточні рахунки пенсіонерів в банківських установах.
Крім того, відповідно до пункту 6.4 Інструкції №21-1 розмір сум до відшкодування на поточний рік визначається органами Пенсійного фонду України щорічно у розрахунках фактичних витрат на виплату та доставку пільгових пенсій, призначених відповідно до частини 2 "Прикінцевих положень" Закону (згідно з додатками 6 та 7), які надсилаються підприємствам до 20-го січня поточного року та протягом місяця з новопризначених (перерахованих) пенсій.
Судом встановлено, що розрахунки направлялися до 20-го січня поточного року, а у випадку перерахування пенсій - протягом місяця після такого перерахування.
Відповідачем також наголошується на відсутності доказів направлення на адресу ПрАТ "Рівнеазот" розрахунків, однак наявними в матеріалах справи копіями реєстрів підтверджується факт надіслання позивачем розрахунків фактичних витрат на виплату та доставку пільгових пенсій у встановленому законодавством порядку.
Натомість відповідач доказів сплати заборгованості в розмірі 2554345,39 грн. по фактичних витратах Пенсійного фонду на виплату та доставку пенсій, призначених на пільгових умовах не надав.
Відповідно до підпунктів 2, 9 пункту 4 Положення про управління Пенсійного фонду України в районах, містах, районах у містах, а також про об'єднані управління, затвердженого постановою Пенсійного фонду України №28-2 від 22.12.2014, управління Фонду відповідно до покладених на нього завдань: забезпечує надходження від сплати збору на обов'язкове державне пенсійне страхування, інших коштів, ведення обліку їх надходжень та платників відповідно до законодавства; здійснює стягнення у передбаченому законодавством порядку своєчасно не нарахованих та/або не сплачених сум страхових внесків та інших платежів.
Таким чином, суд вважає позовні вимоги обґрунтованими та такими, що підлягають задоволенню у повному обсязі.
Судові витрати по справі згідно частини другої статті 139 Кодексу адміністративного судочинства України з відповідача не стягуються.
Керуючись статтями 241-246, 255, 295 Кодексу адміністративного судочинства України, суд,-
Адміністративний позов Рівненського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Рівненської області (код ЄДРПОУ 40373305, вул.Яворницького,34, м.Рівне, 33001) до Приватного акціонерного товариства "Рівнеазот" (код ЄДРПОУ 05607824, м.Рівне-17, 33017) задовольнити повністю.
Стягнути з Приватного акціонерного товариства "Рівнеазот" користь Рівненського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Рівненської області (р/р 25608301995532 в РОУ ВАТ «Державний Ощадний банк України МФО 333368) заборгованість по фактичних витратах Пенсійного фонду на виплату доставку пенсій, призначених відповідно до частини 2 Прикінцевих положень Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" в частині пенсій, призначених відповідно до пунктів «а» та «б»-«з» ст.13 Закону України "Про пенсійне забезпечення" за грудень 2017 року в сумі 2554345 (два мільйона п'ятсот п'ятдесят чотири тисячі триста сорок п'ять) гривень 39 копійок.
Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови судом апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.
Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом тридцяти днів з дня складення повного судового рішення. Апеляційна скарга подається до Житомирського апеляційного адміністративного суду через Рівненський окружний адміністративний суд.
Повний текст рішення складено 02 липня 2018 року.
Суддя Друзенко Н.В.