Справа номер 237/2470/18
Номер провадження 3/237/1030/18
05.07.18 року м. Курахове
Суддя Мар'їнського районного суду Донецької області Медведський М.Д., розглянувши справу про адміністративне правопорушення, матеріали якої надійшли з Управління Державного агентства рибного господарства у Донецькій області стосовно
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, громадянина України, не працюючого, який проживає за адресою: ІНФОРМАЦІЯ_2
у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 85 КУпАП,
Управлінням Державного агентства рибного господарства у Донецькій області до суду для розгляду направлено матеріали справи про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 за ч. 4 ст. 85 КУпАП.
Дослідивши матеріали адміністративної справи, а саме протокол про адміністративне правопорушення № 001050 від 23.05.2018 року, суд вважає, що дана адміністративна справа підлягає поверненню для доопрацювання у відповідності до вимог ст. 256 КУпАП України, виходячи з наступного.
Всупереч вимог ст. 256 КУпАП, у протоколі зазначені не достовірні відомості про особу, яка притягується до адміністративної відповідальності, а саме адреса місця проживання, що позбавляє суд можливості викликати ОСОБА_1 у судове засідання для розгляду справи про адміністративне правопорушення.
Так, згідно довідки «Укрпошти», причини повернення поштового відправлення зазначено, що неправильно зазначена адреса одержувача (такої адреси, а саме:Донецька область, м. Селидове, вул. Нагорна, 12/4 - немає).
Відповідно до ст. 268 КУпАП, під час відсутності особи, яка притягається до адміністративної відповідальності справу може бути розглянуто лише у випадках, коли є дані про своєчасне її сповіщення про місце і час розгляду справи і якщо від неї не надійшло клопотань про відкладення розгляду справи.
Таким чином, суд не має реальної можливості викликати до суду правопорушника для розгляду справи по суті. Вказані недоліки при оформленні та передачі матеріалів до суду для розгляду роблять неможливим подальший розгляд справи та винесення судом законного і обґрунтованого рішення по справі.
Під час доопрацювання необхідно усунути зазначені недоліки.
Виходячи з вищевикладеного, керуючись ст.ст.256,278 КУпАП,-
Протокол про притягнення до адміністративної відповідальності № 001050 від 23.05.2018 року за ч. 4 ст. 85 КУпАП відносно ОСОБА_1 направити до Управління Державного агентства рибного господарства у Донецькій області на доопрацювання, в ході якого слід усунути, зазначені в постанові недоліки.
Постанова оскарженню не підлягає.
Суддя М.Д.Медведський
Дата документу 05.07.18 року