Ухвала від 05.07.2018 по справі 821/1106/18

ХЕРСОНСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

05 липня 2018 р.

м. Херсон

Справа № 821/1106/18

Суддя Херсонського окружного адміністративного суду Бездрабко О.І., перевіривши виконання вимог статей 160-161 КАС України за адміністративним позовом Головного управління Держпраці у Херсонській області до Товариства з обмеженою відповідальністю "Надра" про застосування заходів реагування у сфері державного нагляду,

встановив:

Головне управління Держпраці у Херсонській області звернулося з адміністративним позовом до Товариства з обмеженою відповідальністю "Надра", в якому просить застосувати до відповідача заходи реагування у сфері державного нагляду, а саме заборонити: експлуатацію оглядової естакади, що знаходиться на території підприємства (склад виробів з каменю); експлуатацію верстатів фрезерного 6Р82Ш інв.№ 00063 та полірувального МS-2600 інв.№ 00065; виїзд на лінію водіїв без проходження щозмінних передрейсових медичних оглядів; експлуатацію приставних металевих драбин (2 одиниці); аксплуатацію свердлильного верстату інв.№ 125; експлуатацію слюсарних лещат інв.№ б/н; експлуатацію заточного верстату інв.№ 124; експлуатацію токарного верстату інв.№ 123; експлуатацію оглядової канави у ремонтному боксі без направляючих реборд та дерев'яних решіток (трапів); використання саморобної кувалди з привареною металевою рукояткою, до усунення зазначених вище порушень.

Ухвалою від 14.06.2018 р. позовну заяву залишено без руху у зв'язку з тим, що вона не відповідає вимогам ст.161 КАС України, та надано позивачу строк для усунення її недоліків, а саме позивачу було необхідно надати платіжний документ про сплату судового збору у розмірі 1762 грн.

Копію ухвали про залишення позову без руху направлено 18.06.2018 р. за місцем знаходження позивача за допомогою засобів поштового зв'язку та вручено останньому 20.06.2018 р.

Станом на 05.07.2018 р. вимоги ухвали від 14.06.2018 р. позивачем не виконано, недоліки позовної заяви не усунено.

Відповідно до п.1 ч.4 ст.169 КАС України позовна заява повертається позивачеві, якщо позивач не усунув недоліки позовної заяви, яку залишено без руху, у встановлений судом строк.

Згідно ч.8 ст.169 КАС України повернення позовної заяви не позбавляє права повторного звернення до адміністративного суду в порядку, встановленому законом.

Керуючись ч.4 ст.169, ст.ст.243, 248 КАС України,

ухвалив:

Позовну заяву Головного управління Держпраці у Херсонській області до Товариства з обмеженою відповідальністю "Надра" про застосування заходів реагування у сфері державного нагляду разом з доданими документами повернути позивачу.

Роз'яснити позивачеві, що повернення позовної заяви не позбавляє права повторного звернення до адміністративного суду в порядку, встановленому законом.

Копію ухвали надіслати позивачу.

Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку шляхом подання апеляційної скарги безпосередньо до Одеського апеляційного адміністративного суду в 15-денний строк з дня її проголошення, при цьому відповідно до пп.15.5 п.15 розділу VII "Перехідні положення" КАС України до початку функціонування Єдиної судової інформаційно-телекомукаційної системи апеляційні скарги подаються через суд першої інстанції, який ухвалив відповідне рішення.

Якщо ухвалу було постановлено поза межами судового засідання або в судовому засіданні у разі неявки всіх учасників справи, під час розгляду справи в письмовому провадженні, строк на апеляційне оскарження обчислюється з дня складання повного судового рішення.

Ухвала набирає законної сили з моменту її проголошення (підписання) суддею.

Суддя Бездрабко О.І.