Постанова від 02.07.2018 по справі 671/1109/18

Справа №: 671/1109/18

ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

02 липня 2018 року суддя Волочиського районного суду Хмельницької області Ніколова С.В. розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Волочиську справу про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, мешканця ІНФОРМАЦІЯ_2, ІНФОРМАЦІЯ_3, не працюючого, одруженого, на утриманні 4 дитини, за ст. 124, ч. 1 ст. 130 КУпАП, -

ВСТАНОВИЛА:

09 червня 2018 року о 21 годині 10 хвилин ОСОБА_1, перебуваючи в стані алкогольного сп'яніння, в с. Щаснівка Волочиського району Хмельницької області по вул. Клубна, 2, керував транспортним засобом “ВАЗ 2101” з державним номерним знаком Н 9569 ХМ, чим порушила вимоги п.п. “а” п. 2.9 Правил дорожнього руху.

Пунктом 1.3 Правил Дорожнього руху, яким передбачено, що учасники дорожнього руху зобов'язані знати й неухильно виконувати вимоги цих Правил. Згідно п.п. “а” п. 2.9 Правил водієві забороняється керувати транспортним засобом у стані алкогольного сп'яніння або перебуваючи під впливом наркотичних чи токсичних речовин.

В цей же час ОСОБА_1, керуючи вказаним автомобілем в с. Щаснівка Волочиського району Хмельницької області по вул. Клубна, 2, в порушення п. 12.1 Правил дорожнього руху, не врахував дорожню обстановку та не вибрав безпечної швидкості руху, не впорався з керуванням та скоїв наїзд на електроопору. Внаслідок даних дій ОСОБА_1 автомобіль отримав механічні пошкодження.

ОСОБА_1 у судовому засіданні вину у вчинених правопорушеннях, передбачених ст. 124, ч.1 ст.130 КУпАП визнаі повністю, щиро розкаявся, просить застосувати до нього адміністративне стягнення у вигляді штрафу у мінімальному розмірі.

Вчинення ОСОБА_1 даних правопорушень, відповідальність за які передбачена ст. 124, ч. 1 ст. 130 КУпАП, підтверджується даними протоколів про адміністративне правопорушення серії БР № 057988 від 09.06.2018 року, серії БР № 057162 від 09.06.2018 року, результатами тестування на алкоголь ОСОБА_1 приладом “Drager-Alkotest 6810” від 09.06.2018 року (тест № 13), згідно якого у ОСОБА_1 виявлено стан сп'яніння 2,41 проміле, письмовими поясненнями свідків ОСОБА_2 та ОСОБА_3, даними схеми місця ДТП.

Відповідно до ч. 2 ст. 36 КУпАП, якщо особа вчинила кілька адміністративних правопорушень, справи про які одночасно розглядаються одним і тим же органом (посадовою особою), стягнення накладається в межах санкції, встановленої за більш серйозне правопорушення з числа вчинених.

Враховуючи викладене, з дотриманням закріплених в Конституції України принципів законності, гуманізму і справедливості, суд приходить до висновку про накладення на ОСОБА_1 адміністративного стягнення в межах санкції, встановленої у статті за більш серйозне правопорушення з числа вчинених, а саме саме штраф у розмірі шестисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з позбавленням права керування транспортними засобами на строк один рік.

Суд визначає для правопорушника ОСОБА_1 дане адміністративне стягнення з метою запобігання вчинення ним нових правопорушень в майбутньому та спонукання його до правослухняності. На думку суду, дане адміністративне стягнення буде справедливим, необхідним та достатнім для виправлення правопорушника.

Керуючись ст. ст. 33, 36, 40-1, 124, 130, 283, 284 Кодексу України про адміністративні правопорушення, -

ПОСТАНОВИЛА:

ОСОБА_1 визнати винним у вчиненні правопорушень, передбачених ст. 124, ч. 1 ст. 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення, та накласти на нього стягнення у виді штрафу в розмірі шестисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що складає 10200 грн., з позбавленням права керування транспортними засобами на строк один рік

Стягнути з ОСОБА_1 Олексійовчиа на користь держави судовий збір у сумі 352 грн. 40 коп.

На постанову може бути подана скарга до апеляційного суду Хмельницької області через Волочиський районний суд протягом 10 днів з дня її винесення.

Постанова набирає законної сили в порядку, визначеному ст. 294 КУпАП.

Суддя:

Попередній документ
75102083
Наступний документ
75102085
Інформація про рішення:
№ рішення: 75102084
№ справи: 671/1109/18
Дата рішення: 02.07.2018
Дата публікації: 09.07.2018
Форма документу: Постанова
Форма судочинства: Адмінправопорушення
Суд: Волочиський районний суд Хмельницької області
Категорія справи: Справи про адмінправопорушення (до 01.01.2019); Керування транспортними засобами або суднами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції