Справа №766/14750/17
н/п 2-а/766/359/18
20.06.2018
Херсонський міський суд Херсонської області в складі:
головуючий суддя - Гаврилов Д.В.,
секретар - Рєпа А.О.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду адміністративну справу за позовом ОСОБА_1 до інспектора патрульної поліції УПП м. Херсона лейтенанта поліції ОСОБА_2 та Управління патрульної поліції м. Херсона Департаменту патрульної поліції про скасування постанови,
В провадженні суду перебуває адміністративна справа за позовом ОСОБА_1 до інспектора патрульної поліції УПП м. Херсона лейтенанта поліції ОСОБА_2 та Управління патрульної поліції м. Херсона Департаменту патрульної поліції про скасування постанови.
В судові засідання призначені на 14.03.2018 р., та 20.06.2018 р. позивач не з'явився.
У разі повторної неявки в судове засідання позивача, належним чином повідомленого, суд постановляє ухвалу про залишення заяви без розгляду (ч. 5 ст. 205 КАС України).
Керуючись наведеним та ст. 205 КАС України, суд
Позовну заяву ОСОБА_1 до інспектора патрульної поліції УПП м. Херсона лейтенанта поліції ОСОБА_2 та Управління патрульної поліції м. Херсона Департаменту патрульної поліції про скасування постанови - залишити без розгляду.
Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом п'ятнадцяти днів з дня її проголошення до апеляційного суду.
СуддяОСОБА_3