Справа № 686/11225/18
27 червня 2018 року м.Хмельницький
Слідчий суддя Хмельницького міськрайонного суду Хмельницької області ОСОБА_1 , за участю секретаря судового засідання ОСОБА_2 , прокурора ОСОБА_3 , слідчого ОСОБА_4 , підозрюваного ОСОБА_5 , захисника ОСОБА_6 , розглянувши в відкритому судовому засіданні в залі суду клопотання заступника начальника управління - начальника 2-го відділу розслідувань кримінальних проваджень СУФР ГУ ДФС у Хмельницькій області ОСОБА_4 про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою відносно
ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженця м.Кам'янець-Подільський, українця, громадянина України, без постійного місця реєстрації, проживаючого в АДРЕСА_1 , з базовою вищою освітою, голови споживчого товариства «Бабшин», одруженого, на утриманні двоє малолітніх дітей, раніше не судимого
у кримінальному провадженні №32017240000000037,
Керуючись ч.2 ст.376 КПК України, -
Клопотання задовольнити.
Застосувати відносно ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , підозрюваного у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.2 ст.28 ч.1 ст.204, ч.2 ст.28 ч.2 ст.204, ч.2 ст.28 ч.3 ст.204 КК України, у кримінальному провадженні №32017240000000037, запобіжний захід у виді тримання під вартою на строк по 11 серпня 2018 року включно.
В разі внесення застави в розмірі 120 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, що становить 211440 грн. підозрюваний ОСОБА_5 буде зобов'язаний прибувати до слідчого, прокурора, суду за кожною вимогою, а також на нього будуть покладені наступні обов'язки:
- повідомляти слідчого, прокурора, чи суд про зміну свого місця проживання,
- утримуватися від спілкування зі ОСОБА_7 , ОСОБА_8 , ОСОБА_9 , ОСОБА_10 , ОСОБА_11 , ОСОБА_12 , ОСОБА_13 , ОСОБА_14 не інакше як в присутності слідчого, прокурора чи судді(суду);
- здати на зберігання до відповідних органів державної влади свій паспорт (паспорти) для виїзду за кордон, інші документи, що дають право на виїзд з України і в'їзд в Україну.
Ухвала діє по 11 серпня 2018 року включно.
Ухвала слідчого судді підлягає негайному виконанню після її оголошення.
Ухвала може бути оскаржена до апеляційного суду Хмельницької області протягом п'яти днів з дня її оголошення.
Повний текст ухвали буде оголошено 02.07.2018 р. о 14 год. 20 хв.
Слідчий суддя