Справа № 761/4085/18
Провадження № 2/761/4216/2018
02 липня 2018 року суддя Шевченківського районного суду м. Києва Фролова І.В., розглянувши матеріали справи:
позивач: ОСОБА_1 (місце проживання: АДРЕСА_1);
відповідач1: Товариства з додатковою відповідальністю «Страхове товариство «Домінанта» (місцезнаходження: 01032, м. Київ, вул.. Скасаганського, 119);
відповідач2: ОСОБА_2 (місце проживання: АДРЕСА_2);
відповідач3: ОСОБА_3 (місце проживання:АДРЕСА_3);
предмет позову: розірвання договору купівлі-продажу, стягнення грошової суми за товар, стягнення моральної шкоди;
06 лютого 2018 року до Шевченківського районного суду м. Києва надійшла вказана позовна заява.
07 лютого 2018 року протоколом автоматичного розподілу судової справи між суддями матеріали позову передані на розгляд судді Малинникова О.Ф.
Ухвалою від 12 березня 2018 року у справі відкрито провадження.
На підставі розпорядження щодо повторного автоматичного розподілу справи № 01-08-836 від 22 червня 2018 року за підписом керівника апарату Шевченківського районного суду м. Києва Марчук М.В., протоколом автоматичного розподілу судової справи між суддями матеріали позову передані на розгляд судді Фролової І.В., у зв'язку із довготривалим лікарняним судді Малинникова О.Ф.
Відповідно до ч. 2 ст.19 ЦПК України, цивільне судочинство здійснюється за правилами, передбаченими цим Кодексом, у порядку: 1) наказного провадження; 2) позовного провадження (загального або спрощеного); 3) окремого провадження.
За умовами п. 5 ч. 4 ст. 274 ЦПК України в порядку спрощеного позовного провадження не можуть бути розглянуті справи у спорах: в яких ціна позову перевищує п'ятсот розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб.
З урахуванням вимог вищевказаної статті ЦПК України, суддя вважає, що вказана справа підлягає розгляду в порядку загального позовного провадження.
На підставі викладеного вище та керуючись ст. 19, 178, 187, 189-192, 197, 353 ЦПК України, -
Справу за позовом ОСОБА_1 до Товариства з додатковою відповідальністю «Страхове товариство «Домінанта», ОСОБА_2, ОСОБА_3 про відшкодування шкоди, заподіяної джерелом підвищеної небезпеки прийняти до свого провадження.
Справу розглядати за правилами загального позовного провадження.
Призначити проведення підготовчого засідання на 03 вересня 2018 року о 11 год. 00 хв. в приміщенні Шевченківського районного суду м. Києва, що знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Дегтярівська, 31-А, каб. 407.
Встановити строк відповідачу для надіслання (надання) до суду відзиву на позовну заяву і всіх доказів, які можливо доставити до суду, що підтверджують заперечення проти позову, - протягом п'ятнадцяти днів з дня одержання копії цієї ухвали.
У відповідності до ч. 4 ст. 178 ЦПК України, зобов'язати відповідача одночасно із надісланням (наданням) відзиву до суду надіслати (надати) копії такого відзиву та доданих до нього документів позивачу, а також третій особі.
Роз'яснити відповідачу, що у разі ненадання відзиву у встановлений судом строк без поважних причин суд має право вирішити спір за наявними матеріалами справи (ч. 8 ст. 178 ЦПК України).
У відповідності до ч. 1 ст. 193 ЦПК України, відповідач має право пред'явити зустрічний позов в строк для подання відзиву, а саме - протягом п'ятнадцяти днів з дня одержання копії цієї ухвали.
Інформацію по справі можна отримати в мережі Інтернет на офіційному веб-порталі судової влади України за адресою: https://court.gov.ua/sud2610/.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя: