26 червня 2018 р.Справа № 552/5130/17
Харківський апеляційний адміністративний суд у складі:
судді-доповідача ОСОБА_1, суддів Бершова Г.Є. , Ральченка І.М. ,
заслухавши доповідь судді-доповідача про проведення підготовчих дій в адміністративній справі за апеляційною скаргою ОСОБА_2 на рішення Київського районного суду м. Полтави від 05.06.2018 по справі № 552/5130/17
за позовом ОСОБА_2
до Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області
про визнання протиправними дій та зобов'язання здійснити перерахунок пенсії,
Ухвалою Харківського апеляційного адміністративного суду від 26.06.18 відкрито апеляційне провадження по справі за апеляційною скаргою ОСОБА_2 на ухвалу Київського районного суду м. Полтави від 05.06.2018 по справі № 552/5130/17 за позовом ОСОБА_2 до Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області про визнання протиправними дій та зобов'язання здійснити перерахунок пенсії.
З доповіді судді-доповідача вбачається, що виконано всі необхідні дії, пов'язані з підготовкою справи до апеляційного розгляду, передбачені ст. 306 Кодексу адміністративного судочинства України та є підстави для призначення справи до апеляційного розгляду у відкритому судовому засіданні.
Керуючись ст. ст. 306, 307 Кодексу адміністративного судочинства, суд, -
Призначити справу за адміністративним позовом ОСОБА_2 до Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області про визнання протиправними дій та зобов'язання здійснити перерахунок пенсії до апеляційного розгляду у відкритому судовому засіданні на 17.07.18 о 15:25 у приміщенні Харківського апеляційного адміністративного суду в залі судових засідань № 3.
В судове засідання викликати осіб, які беруть участь у справі та їх представників.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя-доповідач ОСОБА_1
Судді ОСОБА_3 ОСОБА_4