Справа № 405/4762/14-п
3/405/1206/14
01.07.2014 року суддя Ленінського районного суду м. Кіровограда Плохотніченко Л.І., розглянувши матеріали адміністративної справи, що надійшли з Кіровоградського МВ УМВС України в Кіровоградській області щодо притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, не працюючого, проживаючого за адресою: ІНФОРМАЦІЯ_2, ідентифікаційний номер відсутній в матеріалах справи
за вчинення правопорушення, відповідальність за яке визначена ч. 1 ст. 187 Кодексу України про адміністративні правопорушення,
відносно ОСОБА_1, 28.04.2014 року складений адміністративний протокол серії КД № 001600, в якому зазначено, що він 15.02.2014 року в період з 9.00 по 12.00 год., не з'явився на реєстраційну відмітку до Кіровоградського МВ, чим порушив п.1 постанови Ленінського райнного суду м. Кіровограда від 31 липня 2013, про адміністративний нагляд, а, відтак, скоїв правопорушення, передбачене ч.1 ст. 187 КУпАП.
ОСОБА_1, в судове засідання не з'явився про час та місце розгляду справи повідомлений належним чином. Дослідивши та оцінивши здобуті й перевірені в судовому засіданні докази в їх сукупності, суд приходить до наступного:
Фабула частини 1 статті 187 КУпАП передбачає відповідальність за вчинення порушення правил адміністративного нагляду особами, щодо яких встановлено такий нагляд, а саме: неявка за викликом органу внутрішніх справ у вказаний термін і ненадання усних або письмових пояснень з питань, пов'язаних з виконанням правил адміністративного нагляду.
Відповідно до постанови від 31 липня 2013 Ленінського районного суду м. Кіровограда ОСОБА_1, встановлювався адміністративний нагляд строком на 1 рік, якою зобов'язано ОСОБА_1, з'являтись, в період нагляду 1,3 суботу кожного місяця з 9.00 год. до 12.00 год. до Ленінського ВМ КМВ УМВС України в Кіровоградській області для реєстрації.
В судовому засіданні встановлено, що ОСОБА_1, 15.02.2014 року в період з 9.00 по 12.00 год. Не з'явився на реєстраційну відмітку до Кіровоградського МВ, без поважної причини.
Аналізуючи зібрані по справі докази у їх сукупності, вважаю, що вина ОСОБА_1, в порушенні правил адміністративного нагляду є доведеною, а у діях останнього міститься склад адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 187 КУпАП.
При накладенні адміністративного стягнення у відношенні ОСОБА_1, необхідно враховувати характер скоєного правопорушення, особу правопорушника, обставини, що пом'якшують та обтяжують відповідальність.
Обставини, що пом'якшує та обтяжують відповідальність - відсутні.
Враховуючи те, що адміністративне стягнення є мірою відповідальності і застосовується з метою виховання особи, яка вчинила адміністративне правопорушення, а також запобігання вчиненню нових правопорушень, суд дійшов до висновку, що з метою виховання правопорушника та запобігання вчинення ним нових правопорушень, необхідним та достатнім є вид адміністративного стягнення у вигляді накладення штрафу.
Керуючись, ст. 187, ст. ст. 283, 284, 289, 294 Кодексу України про адміністративні правопорушення,
Визнати ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 187 Кодексу України про адміністративні правопорушення і накласти на нього адміністративне стягнення у вигляді штрафу в сумі 170 грн.
Стягнути з ОСОБА_1, судовий збір в сумі 36,54 грн. в дохід держави.
Постанова може бути оскаржена або на неї може бути внесено подання прокурора протягом 10 днів з дня її винесення.
Постанова набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги чи подання прокурора та може бути звернута до виконання протягом трьох місяців з дня її винесення.
Суддя Ленінського
районного суду
м. Кіровограда Л. І. Плохотніченко