29000, м. Хмельницький, майдан Незалежності, 1 тел. 71-81-84, факс 71-81-98
"25" червня 2018 р.Справа № 2/5025/241/11
Господарський суд Хмельницької області у складі головуючого судді Грамчука І.В., при секретарі судового засідання Мазій І.А. розглянувши у відкритому судовому засіданні матеріали справи
за заявою Головного управління ДФС у Хмельницькій області м.Хмельницький
про банкрутство товариства з обмеженою відповідальністю „Коммандос" с.Розсоша Хмельницького району Хмельницької області
розгляд заяви Головного управління ДФС у Хмельницькій області м.Хмельницький (вх. № 05-06/275/17 від 07.03.2017р.) про визнання поточних грошових вимог по земельному податку в сумі 846 206,43 грн.
Представники :
від кредитора : Овчарук К.С. - за довіреністю
від боржника: не з'явились
Ліквідатор: арбітражний керуючий Аверкин В.В.
Ухвалою господарського суду від 09.02.2011р. за нормами Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" порушено провадження у справі про визнання банкрутом товариства з обмеженою відповідальністю „Коммандос" с.Розсоша Хмельницького району, введено мораторій на задоволення вимог кредиторів та інші заходи забезпечення вимог кредиторів. Ухвалою від 03.03.2011р. було введено процедуру розпорядження майном, призначено розпорядника майна.
Оголошення про порушення справи про банкрутство опубліковано у газеті „Урядовий кур'єр" № 50 за 19.03.2011р.
Ухвалою від 24.05.2011р. затверджено реєстр грошових вимог кредиторів ТОВ „Коммандос" з покладенням на боржника судових витрат у справі.
Постановою господарського суду від 07.07.2011р. визнано ТОВ „Коммандос" банкрутом, відкрито ліквідаційну процедуру і призначено ліквідатором арбітражного керуючого Іващука В.А.
Ухвалами господарського суду Хмельницької області від 04.10.2012р. проведено заміну ліквідатора - звільнено від виконання обов'язків ліквідатора арбітражного керуючого Іващука В.А., призначено ліквідатором ТОВ „Коммандос" арбітражного керуючого Головачева І.М., продовжено строк ліквідаційної процедури до 07.01.2013р. В подальшому ухвалами суду продовжено строк ліквідаційної процедури ТОВ „Коммандос" і повноваження ліквідатора до 27.08.2015р.
Ухвалою від 20.05.2015р. звільнено арбітражного керуючого Головачева І.М. та призначено ліквідатором ТОВ „Коммандос" арбітражного керуючого Аверкина В.В. Послідуючими ухвалами суду від 07.09.2015р., 03.03.2016р. та 11.10.2016р., 10.01.2017р., 30.06.2017р. продовжено строк ліквідаційної процедури у справі № 2/5025/241/11 та повноваження арбітражного керуючого Аверкина Володимира Васильовича, як ліквідатора товариства з обмеженою відповідальністю „Коммандос" с.Розсоша Хмельницького району Хмельницької області до 28 грудня 2017 року із зобов'язанням ліквідатора надати суду оригінали доказів проведення ліквідаційної процедури у справі відповідно до вимог Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", складення ліквідаційного балансу підприємства та звіту про свою діяльність арбітражного керуючого у справі № 2/5025/241/11.
При цьому 7 березня 2017р. судом отримано заяву ДПІ у м.Хмельницькому (вх. № 05-06/275/17 від 07.03.2017р.) про визнання поточних грошових вимог в сумі 846 206,43 грн., які на думку заявника, потребують визнання та включення до реєстру вимог кредиторів.
З огляду на викладене, вказану заяву з грошовими вимогами до боржника призначено до розгляду у судовому засіданні з витребуванням у заявника належних та допустимих доказів на підтвердження понесених судових витрат у межах справи № 2/5025/241/11 з дотриманням вимог Закону України "Про судовий збір".
Арбітражний керуючий - ліквідатор Аверкин В.В. повідомив про розгляд ліквідатором та визнання грошових вимог Хмельницької міжрайонної державної податкової інспекції в сумі 846 206,43 грн. зі сплати орендної плати за період з 30 жовтня 2014р. по 30 січня 2016р. в повному обсязі, як поточні грошові вимоги.
Разом з тим керівник боржника проти визнання поточних грошових вимог ініціюючого кредитора категорично заперечив.
Арбітражний керуючий - ліквідатор Аверкин В.В. подав усне клопотання про відкладення розгляду заяви. Присутній у судовому засіданні кредитор проти даного клопотання не заперечив.
Повноважний представник ініціюючого кредитора у судове засідання не з'явився, витребувані судом документи та докази по справі не подав, а тому вказану заяву з грошовими вимогами до боржника належить відкласти, повторно витребувавши у заявника належні та допустимі докази на підтвердження понесених судових витрат у межах справи № 2/5025/241/11 з дотриманням вимог Закону України "Про судовий збір".
Підсумовуючи викладене, керуючись ч.2 ст.12, ст.ст. 22, 24 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", ст.ст. 12, 234, 235 Господарського процесуального кодексу України, суд -
Заяву Хмельницької об'єднаної ДПІ м.Хмельницький (вх. № 05-06/275/17 від 07.03.2017р.) про визнання поточних грошових вимог в сумі 846 206,43 грн. у межах справи № 2/5025/241/11 про банкрутство товариства з обмеженою відповідальністю „Коммандос" с.Розсоша Хмельницького району Хмельницької області призначити до розгляду в судовому засіданні на 11:30 год. "01" серпня 2018 р.
Повторно зобов'язати Хмельницьку об'єднану ДПІ м. Хмельницький надати суду актуальний витяг щодо перебування в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань та докази, що підтверджують дійсність його вимог до ТОВ „Коммандос" с.Розсоша Хмельницького району Хмельницької області, з наведенням детального розрахунку в обґрунтування заявлених грошових вимог до боржника (в оригіналах для огляду, належним чином завірені копії до матеріалів справи).
Визнати явку повноважних представників сторін, прокуратури Хмельницької області та ліквідатора обов'язковою.
Суддя Грамчук І.В.
Віддруковано 14 примірн. :
1 - до справи;
2 - Головному управлінню ДФС у Хмельницькій області, м.Хмельницький, вул.Пилипчука 17;
3 - виконавчій дирекції Хмельницького обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності (м.Хмельницький, вул.Проскурівська, 18);
4 - Хмельницькому районному центру зайнятості (м.Хмельницький, вул.Проскурівська, 7);
5 - Головному управлінню Пенсійного фонду України в Хмельницькій області - 29013, м.Хмельницький, вул.. Герцена 10.
6 - Хмельницькому територіальному управлінню Державної комісії з цінних паперів і фондового ринку (м.Хмельницький, вул.Грушевського, 87);
7 - арбітражному керуючому Аверкину В.В. (32345, с.Кадиївці Кам'янець-Подільського району, вул.Чапаєва, 40).
8-прокуратурі області 29000, м.Хмельницький, пров. Військоматський,3;
9-ТОВ "Одер" 020, м.Київ, пр-т Гагаріна,14, оф.32
10- Басу Р.О. 03164, м.Київ, вул. Маршака, буд.34
11- Приватне підприємство "Коммандос Альфа"29025, м.Хмельницький, вул.Курчатова, буд.35
12-ТОВ "Коммандос" 31362,Хмельн. обл., Хмельн. район,с.Розсоша, вул.Леніна,4
13-ТОВ "Світ Хмельниччини" 01014, м.Київ, вул.Командарма Каменєва, буд. 4-А, приміщення 12,
14- Квасницький В.В. 29025, м.Хмельницький, вул.Курчатова, буд.35