вул. Пирогова, 29, м. Вінниця, 21018, тел./факс (0432)55-80-00, (0432)55-80-06 ел.пошта : inbox@vn.arbitr.gov.ua
про призначення скарги на дії або бездіяльність органу ДВС,
приватного виконавця
"23" червня 2018 р. Cправа № 902/467/13
Господарський суд Вінницької області у складі судді Банаська О.О., розглянувши без виклику сторін скаргу ОСОБА_1 б/н від 18.06.2018 р. на дії головного державного виконавця відділу примусового виконання рішень управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області Паламарчука В.В. у справі
за позовом: Публічного акціонерного товариства "ОТП Банк", м.Київ
до: Товариства з обмеженою відповідальністю "Поліграфічний центр "Енозіс", м.Вінниця
про стягнення заборгованості 3 335 750,20 грн за кредитним договором № СМ-SMЕВОО/052/2006 від 04.07.2006 р.
В провадженні Господарського суду Вінницької області перебувала справа № 902/467/13 за позовом Публічного акціонерного товариства "ОТП Банк" Товариства з обмеженою відповідальністю "Поліграфічний центр "Енозіс" про стягнення 3 335 750,20 грн. заборгованості за порушення умов кредитного договору № СМ-SMЕВОО/052/2006 від 04.07.2006 р.
Рішенням Господарського суду Вінницької області від 04.06.2013 р. (суддя Тварковський А.А.) у справі № 902/467/13 позов задоволено частково, стягнуто з Товариства з обмеженою відповідальністю "Поліграфічний центр "Енозіс" на користь публічного акціонерного товариства "ОТП Банк" 2 547 351, 72 грн заборгованості за кредитом, 427 900,08 грн заборгованості за відсотками по кредиту, 15 187,46 грн пені та 59 808,77 грн відшкодування витрат на сплату судового збору.
21.03.2013 р. на виконання вказаного рішення видано наказ, який надіслано на адресу стягувача.
20.06.2018 р. до суду надійшла скарга б/н від 18.06.2018 р. ОСОБА_1, в якій остання просить суд витребувати від Відділу примусового виконання рішень Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області матеріали виконавчого провадження № 45263954 та скасувати постанову про закінчення виконавчого провадження № 45263954 від 06.07.2016 р. винесену державним виконавцем відділу примусового виконання рішень управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області Паламарчука В.В. Також в прохальній частині скарги остання просить замінити стягувача Публічне акціонерне товариство "ОТП Банк" на правонаступника ОСОБА_1 у виконавчому провадженні № 45263954 відкритому на підставі наказу виданого на рішення Господарського суду Вінницької області від 04.06.2013 р. по справі № 902/467/13 на підставі договору про відступлення права вимоги від 28.04.2016 р., яка згідно протоколу автоматизованого розподілу судової справи між суддями передана на розгляд судді Банаську О.О.
Відповідно до ч.ч. 1-3 ст. 334 ГПК України у разі вибуття однієї із сторін виконавчого провадження суд замінює таку сторону її правонаступником. Заяву про заміну сторони її правонаступником може подати сторона (заінтересована особа), державний або приватний виконавець. Суд розглядає заяву про заміну сторони її правонаступником у десятиденний строк з дня її надходження до суду у судовому засіданні з повідомленням учасників справи та заінтересованих осіб.
Відповідно до ст.339, ч.1 ст.342 ГПК України сторони виконавчого провадження мають право звернутися до суду із скаргою, якщо вважають, що рішенням, дією або бездіяльністю державного виконавця чи іншої посадової особи органу державної виконавчої служби або приватного виконавця під час виконання судового рішення, ухваленого відповідно до цього Кодексу, порушено їхні права. Скарга розглядається у десятиденний строк у судовому засіданні за участю стягувача, боржника і державного виконавця або іншої посадової особи органу державної виконавчої служби чи приватного виконавця, рішення, дія чи бездіяльність яких оскаржуються.
З огляду на викладене, скаргу ОСОБА_1 слід призначити до розгляду в судовому засіданні.
Керуючись ст.ст. 120, 121, 232, 233, 234, 235, 240, 326, 334 Господарського процесуального кодексу України, суд -
1. Прийняти справу № 902/467/13 до провадження для розгляду скарги ОСОБА_1 б/н від 18.06.2018 р.
2. Призначити скаргу ОСОБА_1 до розгляду в засіданні на 02 липня 2018 р. о 09:45 год., в приміщенні господарського суду (вул.Пирогова 29, м. Вінниця, 21018, 4-ий поверх).
3. Викликати в судове засідання ОСОБА_1 та державного виконавця відділу примусового виконання рішень управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області Паламарчука В.В., як посадову особу органу державної виконавчої служби, явку яких визнати обов'язковою.
4. Повідомити Публічне акціонерне товариство "ОТП Банк", як позивача (стягувача) та Товариство з обмеженою відповідальністю "Поліграфічний центр "Енозіс", як відповідача (боржника) про судове засідання, яке призначене на 02 липня 2018 року на 09:45 год для розгляду скарги ОСОБА_1 б/н від 18.06.2018 р. на дії виконавця відділу примусового виконання рішень управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області Паламарчука В.В. та заміну стягувача його правонаступником та про те, що їх участь у зазначеному судовому засіданні не є обов'язковою.
5. Зобов'язати ОСОБА_1 та орган ВДВС забезпечити явку в засідання повноважних представників з доказами про повноваження, визначеними ст.60 ГПК України з документами, що посвідчують особу.
6. Відділу примусового виконання рішень управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області в строк до 02.07.2018 р. надати до суду матеріали виконавчого провадження № 45263954.
7. Державному виконавцю відділу примусового виконання рішень управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області Паламарчука В.В., позивачу в строк до 02.07.2018 р. надати до суду письмові пояснення на скаргу ОСОБА_1 б/н від 18.06.2018 р.
8. Згідно з приписами ст. 235 ГПК України ухвали, постановлені судом поза межами судового засідання або в судовому засіданні у разі неявки всіх учасників справи, розгляду справи без повідомлення (виклику) учасників справи, набирають законної сили з моменту їх підписання суддею (суддями).
9. За приписами ч. 1 ст. 255 ГПК України ухвала про виклик в судове засідання оскарженню не підлягає.
10. Інформацію по справі, що розглядається можна отримати на сторінці суду на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет за веб-адресою: http://vn.arbitr.gov.ua/sud5003/.
11. Повідомити ОСОБА_1 та орган ВДВС про судове засідання телефонограмою.
12. Примірник ухвали надіслати сторонам та відділу ДВС рекомендованим листом з повідомленням про вручення поштового відправлення, а також повідомити учасників справи засобами електронного зв'язку за наступними адресами: vin5@tdo.org.ua, prymus@vn.dvs.gov.ua.
Дата складання повного тексту ухвали 23.06.2018 р.
Суддя О.О. Банасько
віддрук. 5 прим.:
1 - до справи
2, 3 - позивачу - вул. Жилянська, 43, м. Київ, 01033; вул. Київська, 38-а, м. Вінниця, 21009.
4 - відповідачу - вул. Хмельницьке шосе, 145, м. Вінниця, 21028.
5 - Відділу примусового виконання рішень управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області - вул. Хмельницьке шосе, 7, м. Вінниця, 21036.