Справа № 405/7788/13-п
3/405/1991/13
21.08.2013 Суддя Ленінського районного суду м.Кіровограда Плохотніченко Л.І. розглянувши матеріали, які надійшли з Кіровоградського МВ УМВС України в області про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, не працюючої, проживаючої: ІНФОРМАЦІЯ_2 за ч.1 ст.178 Кодексу України про адміністративні правопорушення,-
04.07.2013 року, близько 12 години 30 хвилин, ОСОБА_1, у м. Кіровограді по вул. Дворцова на території кібернетико-технічного коледжу розпивала алкогольне пиво «Жигулівське» об»ємом 0,5 літра, за що передбачена відповідальність за ч.1 ст.178 КУпАП.
ОСОБА_1 в судове засідання не з»явилась, про день, час та місце слухання справи повідомлялась, причини неявки суду не сповістила. Суд визнав за можливе, розглянути справу за відсутності особи яка притягується до адміністративної відповідальності.
Вина правопорушника підтверджується матеріалами справи - протоколом про адміністративне правопорушення від 04.07.2013 року, рапортом працівника міліції, письмовими поясненнями ОСОБА_2
Враховуючи викладене, характер вчиненого правопорушення, особу правопорушника, вважаю, що ОСОБА_2 підлягає відповідальності за ч.1 ст.178 КУпАП.
Керуючись ст.ст. 178, 283, 284 Кодексу України про адміністративні правопорушення,-
ОСОБА_1 визнати винною у вчиненні правопорушення, передбаченого ч.1 ст.178 Кодексу України про адміністративні правопорушення і накласти на неї адміністративне стягнення у виді штрафу у сумі 85 грн. на користь держави.
Постанова може бути оскаржена, або на неї може бути внесено протест прокурора протягом десяти днів з дня її винесення через Ленінський районний суд м. Кіровограда.
Суддя Ленінського
районного суду
м. Кіровограда Л. І. Плохотніченко