Судовий наказ від 02.05.2018 по справі 361/2432/18

Україна

БРОВАРСЬКИЙ МІСЬКРАЙОННИЙ СУД КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

cправа № 361/2432/18

провадження № 2-н/361/177/18,

02.05.2018

СУДОВИЙ НАКАЗ

02 травня 2017 р. м. Бровари

Суддя Броварського міськрайонного суду Київської області Петришин Н.М. розглянувши заяву ОСОБА_1 про видачу судового наказу щодо стягнення із Державного підприємства «Завод порошкової металургії» нарахованої, але не виплаченої заробітної плати за період із березня 2017 р. по березень 2018 р. у розмірі 24 318,57 грн.

Із статті 161 ЦПК України вбачається, що судовий наказ може бути видано, якщ о заявлено вимогу про стягнення нарахованої, але не виплаченої працівникові суми заробітної плати та середнього заробітку за час затримки розрахунку.

Згідно із п. 1 ст. 115 КЗпП України заробітна плата виплачується працівникам регулярно в робочі дні у строки, встановлені колективним договором або нормативним актом роботодавця, погодженим з виборним органом первинної профспілкової організації чи іншим уповноваженим на представництво трудовим колективом органом (а в разі відсутності таких органів - представниками, обраними і уповноваженими трудовим колективом), але не рідше двох разів на місяць через проміжок часу, що не перевищує шістнадцяти календарних днів, та не пізніше семи днів після закінчення періоду, за який здійснюється виплата.

Відповідно до ст. ст. 115, 233 КЗпП України, ст.ст. 163, 168, 430 ЦПК України, -

НАКАЗУЮ:

1. Стягнути із Державного підприємства «Завод порошкової металургії», індивідуальний податковий номер - 001861910061, Код ЄДРПОУ - 00186192, яке знаходиться за адресою: Промвузол, м. Бровари, Київська обл., на користь ОСОБА_1 (ІНФОРМАЦІЯ_1, і. н. НОМЕР_1, зареєстрований та проживає за адресою: ІНФОРМАЦІЯ_2, нараховану та не виплачену заробітну плату за період із березня 2017 р. по березень 2018 р. у розмірі 24 318 (двадцять чотири тисячі триста вісімнадцять) грн. 57 коп.

2. Стягнути з боржника на користь держави судовий збір у розмірі 172,60 грн.

3. Судовий наказ у межах суми стягнення за один місяць допустити до негайного виконання.

4. Судовий наказ видати стягувачу.

Повідомити боржника про те, що під час розгляду вимог у порядку наказного провадження та видачі судового наказу суд не розглядає обґрунтованість заявлених стягувачем вимог по суті.

Згідно зі ч. 3 ст. 167 ЦПК України судовий наказ оскарженню в апеляційному порядку не підлягає.

Відповідно до ч. 1 ст. 170 ЦПК України боржник має право протягом п'ятнадцяти днів з дня вручення копії судового наказу та доданих до неї документів подати заяву про його скасування до суду, який його видав. Заява про скасування судового наказу може також бути подана органами та особами, яким законом надано право звертатися до суду в інтересах інших осіб.

У разі ненадходження до суду заяви від боржника про скасування судового наказу протягом п'яти днів після закінчення строку на її подання судовий наказ набирає законної сили.

Суддя Н.М. Петришин

Судовий наказ набрав законної сили «____»______________ 20__ р.

Строк пред'явлення до виконання «____»______________ 20__ р.

Судовий наказ видано «____»______________ 20__ р.

Суддя Н.М. Петришин

Попередній документ
74734637
Наступний документ
74734639
Інформація про рішення:
№ рішення: 74734638
№ справи: 361/2432/18
Дата рішення: 02.05.2018
Дата публікації: 21.06.2018
Форма документу: Судовий наказ
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Броварський міськрайонний суд Київської області
Категорія справи: Цивільні справи (до 01.01.2019); Наказне провадження; Розгляд прийнятих заяв про видачу судового наказу; стягнення нарахованої, але не виплаченої працівникові суми заробітної плати
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Виконання рішення (13.07.2018)
Дата надходження: 27.04.2018
Предмет позову: сягнення нарахованої але невиплаченої заробітної плати