Ухвала від 18.06.2018 по справі 904/2582/18

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД
ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

вул. Володимира Винниченка 1, м. Дніпро, 49600

E-mail: inbox@dp.arbitr.gov.ua, тел. (056) 377-18-49, fax (056) 377-38-63

УХВАЛА

про прийняття позовної заяви до розгляду

та відкриття провадження у справі

18.06.2018м. ДніпроСправа № 904/2582/18

Суддя Панна С.П. , розглянувши матеріали позовної заяви

за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Метінвест Холдинг"(87534, Донецька обл. м. Маріуполь, просп. Нахімова, буд. 116-А)

до Публічного акціонерного товариства "Дніпровський металургійний комбінат" (51925, м. Кам'янське Дніпропетровська обл., вул. Соборна, буд. 18-Б)

про стягнення 3% річних у сумі 149 408 795,54грн.

ВСТАНОВИВ:

Товариство з обмеженою відповідальністю "Метінвест Холдинг" звернулося до Господарського суду Дніпропетровської області з позовною заявою до Публічного акціонерного товариства "Дніпровський металургійний комбінат" про стягнення 149 408 795,54грн. 3% річних.

Розглянувши матеріали справи, господарський суд дійшов висновку, що вона підлягає розгляду за правилами загального позовного провадження зі стадії підготовчого провадження (глава 3 ГПК України).

Враховуючи викладене, керуючись ст.ст.12, 176, 177, 234 Господарського процесуального кодексу України, суд -

УХВАЛИВ:

1. Відкрити провадження у справі за правилами загального позовного провадження.

2. Призначити підготовче засідання, яке відбудеться 12.07.2018р. о 14:30год.

3. Засідання відбудеться у приміщенні господарського суду Дніпропетровської області в кабінеті № 3-403 за адресою: м. Дніпро, вул. Володимира Винниченка, 1.

4. Позивачу направити на електронну адресу 904_14@dp.arbitr.gov.ua текст позовної заяви, договору у форматі Word та надати: оригінали документів, які є додатком до позовної заяви (для огляду); довіреність на представника.

5. Відповідачу надати відзив на позовну заяву, який має відповідати вимогам ст.165 ГПК України протягом 15 днів з дня вручення ухвали про відкриття провадження у справі та направити відзив позивачу одночасно з направленням його до суду згідно ч.5 ст.165 ГПК України.

6. Роз'яснити учасникам, що відповідні заяви по суті справи повинні відповідати вимогам ст.161-168 ГПК України та мають бути подані в строк, визначений в ухвалі.

7. Попередити позивача, що у разі його неявки в судове засідання без поважних причин або неповідомлення ним про причини неявки, позов відповідно до ч. 4 ст. 202 Господарського процесуального кодексу України може бути залишений без розгляду.

8. Попередити відповідача, що у разі ненадання відзиву на позов та витребуваних судом документів, справа згідно з ч.9 ст. 165 Господарського процесуального кодексу України буде розглянута за наявними в ній матеріалами.

9. Нагадати, що сторони відповідно до ст. 192 Господарського процесуального кодексу України, можуть укласти мирову угоду на будь-якій стадії розгляду спору.

11.Звернути увагу сторін на те, що відповідно до ст.135 Господарського процесуального кодексу України суд може постановити ухвалу про стягнення в дохід державного бюджету з відповідної особи штрафу у сумі від одного до десяти розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, зокрема, за ухилення від вчинення дій, покладених судом на учасника судового процесу.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та не підлягає оскарженню окремо від рішення суду.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та не підлягає оскарженню окремо від рішення суду.

Інформацію про дату та час розгляду справи можна отримати за електронною адресою суду: http://dp.arbitr.gov.ua/sud5005/spisok/csz\

Суддя ОСОБА_1

Попередній документ
74719160
Наступний документ
74719162
Інформація про рішення:
№ рішення: 74719161
№ справи: 904/2582/18
Дата рішення: 18.06.2018
Дата публікації: 20.06.2018
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Господарське
Суд: Господарський суд Дніпропетровської області
Категорія справи: