Справа № 364/680/18
Провадження № 3/364/158/18
14.06.2018 року, суддя Володарського районного суду Київської області Моргун Г.Л., розглянувши матеріали, які надійшли від Володарського відділення поліції Сквирського ВП Головного управління Національної поліції в Київській області про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, проживаючого за адресою: ІНФОРМАЦІЯ_2,
за вчинення правопорушення, передбаченого ст. 164 КУпАП, -
13.06.2017 року до суду надійшов протокол про адміністративне правопорушення серії ГП № 588267, відносно ОСОБА_1, щодо вчинення ним адміністративного правопорушення передбаченого ст. 164 КУпАП.
Ст. 245 КУпАП вказує, що завданнями провадження в справах про адміністративні правопорушення є: своєчасне, всебічне і повне з'ясування обставин кожної справи, вирішення її в точній відповідності з законом, забезпечення виконання винесеної постанови, а також виявлення причин та умов, що сприяють вчиненню адміністративних правопорушень, запобігання правопорушенням, виховання громадян у дусі додержання законів, зміцнення законності.
Згідно ст. 251 КУпАП доказами в справі про адміністративне правопорушення є будь-які фактичні дані, на основі яких у визначеному законом порядку орган (посадова особа) встановлює наявність чи відсутність адміністративного правопорушення, винність даної особи в його вчиненні та інші обставини, що мають значення для правильного вирішення справи. Ці дані встановлюються протоколом про адміністративне правопорушення, поясненнями особи, яка притягається до адміністративної відповідальності, потерпілих, свідків, висновком експерта, речовими доказами, показаннями технічних приладів та технічних засобів, що мають функції фото- і кінозйомки, відеозапису чи засобів фото- і кінозйомки, відеозапису, які використовуються при нагляді за виконанням правил, норм і стандартів, що стосуються забезпечення безпеки дорожнього руху, протоколом про вилучення речей і документів, а також іншими документами.
Відповідно до ст. 276 КУпАП, справа про адміністративне правопорушення розглядається за місцем його вчинення або за місцем проживання порушника.
Ознайомившись з матеріалами адміністративної справи, встановлено, що до протоколу про адміністртивне правопорушення не додано довідки з місця проживання та характеризуючих даних щодо особи, яка притягується до адміністративної відповідальності. Окрім того, відсутні будь-які дані які б стверджували ті обставини, які зазначені у протоколі. В протоколі вказано статтю, але не вказано частину за якою передбачено відповідальність особи за вчинення адмінправопорушення. Тобто особою, що складала вказаний протокол не враховано, що стаття 164 КУпАП містить три частини. Окрім цього, до адміністративного матеріалу додано довідку Володарського ВП, яка не містить підпису особи яка її видала та не вказано число її видачі.
За наведених підстав, для повного з'ясування обставини справи, встановлення наявності чи відсутності адміністративного правопорушення, винність даної особи в його вчиненні та інші обставини, що мають значення для правильного вирішення справи, необхідно матеріали відносно ОСОБА_1 за вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 164 КУпАП, повернути до Володарського відділення поліції Сквирського ВП Головного управління Національної поліції в Київській області на доопрацювання.
Керуючись ст. 245, 251, 256 , КУпАП, суддя, -
Адміністративний матеріал, який надійшов від Володарського відділення поліції Сквирського ВП Головного управління Національної поліції в Київській області про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, за вчинення правопорушення, передбаченого ст. 164 КУпАП - повернути до Володарського відділення поліції Сквирського ВП Головного управління Національної поліції в Київській області - на доопрацювання.
Постанова оскарженню не підлягає.
Суддя Г. Л. Моргун
Постанова набрала законної сили з "_____" __________20__ року.
Строк предявлення постанови до виконання три місяці.