Справа № 364/679/18
Провадження № 1-в/364/15/18
14.06.2018 року, суддя Володарського районного суду Київської області ОСОБА_1 ,
ознайомившись із поданням Володарського відділення поліції Сквирського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Київській області щодо вирішення питання про встановлення адміністративного нагляду відносно ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженця с.Антонів, Сквирського району, Київської області, жителя АДРЕСА_1 , українця, не працює, засуджений 10.01.2008 року Володарським районним судом Київської області за ст.121 ч.2 КК України до 8 ( восьми) років позбавлення волі,
13.06.2018 року, до Володарського районного суду Київської області надійшло вказане подання, в якому ставиться питання про встановлення адміністративного нагляду відносно ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженця с.Антонів, Сквирського району, Київської області, жителя АДРЕСА_1 , українця, не працює, засуджений 10.01.2008 року Володарським районним судом Київської області за ст.121 ч.2 КК України до 8 ( восьми) років позбавлення волі, у порядку визначеному п. «В» ст.3 Закону України «Про адміністративний нагляд за особами звільненими з місць позбавлення волі». Подання мотивоване тим, що ОСОБА_2 , який звільнився з місць позбавлення волі 13.02.2013 року та 13.02.2013 року був взятий на профілактичний облік Володарським відділенням поліції Сквирського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Київській області, 27.01.2018 року йому винесено офіційне попередження, як особі, яка підпадає під дію Закону України « про адміністративний нагляд за особами, звільненими з місць позбавлення волі», після звільнення з місць позбавлення волі на шлях виправлення не став, та протягом останнього року притягувався до адміністративної відповідальності: 06.12.2017, 23.04.2018, 26.05.2018 року. За місцем проживання характеризується негативно.
Відповідно до ст.4 Закону України «Про адміністративний нагляд за особами звільненими з місць позбавлення волі», суд встановлює адміністративний нагляд до осіб, зазначених в п. «В» ст.3 цього Закону, на підставі матеріалів органів Національної поліції, які згідно ст.5 Закону, разом з поданням надсилаються до суду і свідчать про необхідність встановлення адміністративного нагляду за відповідною особою.
Відповідно до ст. 5 Закону України «Про адміністративний нагляд за особами звільненими з місць позбавлення волі» разом з поданням до суду надсилаються копія вироку та матеріали, що свідчать про необхідність встановлення адміністративного нагляду за відповідною особою.
Як вбачається з матеріалів подання, про встановлення адміністративного нагляду відносно ОСОБА_2 додані матеріали є нечитабельними, що є перешкодою встановленню їх змісту та перевірки судом викладених у поданні обставин. В зв'язку з чим подання слід повернути на доопрацювання, оскільки відповідно до ст. 4 вказаного вище Закону, обов'язок надання доказів покладено на органи Національної поліції.
На підставі викладеного, керуючись Законом України «Про адміністративний нагляд за особами звільненими з місць позбавлення волі», суддя,-
Подання Володарського відділення поліції Сквирського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Київській області щодо вирішення питання про встановлення адміністративного нагляду відносно ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженця с.Антонів, Сквирського району, Київської області, жителя АДРЕСА_1 , українця, не працює, засуджений 10.01.2008 року Володарським районним судом Київської області за ст.121 ч.2 КК України до 8 ( восьми) років позбавлення волі - на доопрацювання.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя ОСОБА_1