"13" червня 2018 р. м. Дніпросправа № 808/1156/18
Колегія суддів Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду у складі: судді-доповідача: ОСОБА_1 суддів: Божко Л.А., Дурасової Ю.В., оознайомившись з матеріалами адміністративної справи та апеляційною скаргою ОСОБА_2 на рішення Запорізького окружного адміністративного суду від 14 травня 2018 р. по справі за позовом ОСОБА_2 до Шевченківського об'єднаного Управління Пенсійного фонду України м.Запоріжжя про визнання дій протиправними в часині застосування двоскладової формули при перерахунку пенсії, зобов'язання здійснити перерахунок і виплату пенсії без застосування двоскладової формули з розрахунку за кожний повний рік страхового стажу, -
Передбачені ст.306 КАС України необхідні підготовчі дії, пов'язані з призначенням справи до апеляційного розгляду проведені і справа може бути призначена до розгляду.
Суддя-доповідач доповіла колегії суддів про проведені підготовчі дії та про те, що справа може бути призначена до розгляду.
Згідно ч. 1 ст. 311 КАС України суд апеляційної інстанції може розглянути справу без повідомлення учасників справи (в порядку письмового провадження) за наявними у справі матеріалами, якщо справу може бути вирішено на підставі наявних у ній доказів, у разі6 1) відсутності клопотань від усіх учасників справи про розгляд справи за їх участю; 2) неприбуття жодного з учасників справи у судове засідання, хоча вони були належним чином повідомлені про дату, час і місце судового засідання; 3) подання апеляційної скарги на рішення суду першої інстанції, які ухвалені в порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення сторін (у порядку письмового провадження).
Зважаючи на те, що рішення суду першої інстанції, яке оскаржується заявником апеляційної скарги було ухвалено в порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення сторін, від сторін по справі не надходили клопотання про розгляд справи за їх участю, існує передбачена ст. 311 КАС України необхідність призначити розгляд справи в порядку письмового провадження за наявними у справі матеріалами без виклику сторін.
Керуючись ст.307, 311 КАС України, колегія суддів, -
Призначити справу до розгляду в апеляційному суді в порядку письмового провадження на "10" липня 2018 р. в приміщенні Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду за адресою: м. Дніпро, вул. Василя Жуковського, буд. 23, зал судового засідання.
Роз'яснити, що письмовим провадженням є розгляд і вирішення апеляційної скарги у адміністративній справі в суді апеляційної інстанції без виклику учасників справи та проведення судового засідання на підставі матеріалів справи.
Копію ухвали направити на адресу осіб, які беруть участь у справі.
Повідомити осіб, які беруть участь у справі про можливість отримання копії судового рішення Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду за допомогою засобів поштового зв'язку або безпосередньо у суді.
Ухвала набирає законної сили з моменту підписання та оскарженню не підлягає.
Суддя-доповідач: ОСОБА_1
Судді: Л.А. Божко
ОСОБА_3
ОСОБА_1 ОСОБА_3 ОСОБА_4 ОСОБА_1