Ухвала від 13.06.2018 по справі 805/3274/18-а

Україна

Донецький окружний адміністративний суд

УХВАЛА

про залишення позовної заяви без руху

13 червня 2018 р. Справа №805/3274/18-а

приміщення суду за адресою: 84122, м.Слов'янськ, вул. Добровольського, 1

Суддя Донецького окружного адміністративного суду Давиденко Т.В.

розглянувши у підготовчому судовому засіданні адміністративний позов ОСОБА_1

ОСОБА_2

до відповідача ОСОБА_3 об'єднаного Управління Пенсійного фонду України

Донецької області

про визнання протиправним та скасування рішення, зобов'язання вчинити певні дії, -

ВСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 (ІНН НОМЕР_1, місце проживання: 85109, Донецька область, м. Костянтинівка, вул. Актюбинська, 44) звернувся до Донецького окружного адміністративного суду з адміністративним позовом до ОСОБА_3 об'єднаного Управління Пенсійного фонду України Донецької області (ЄДРПОУ 37544278, юридична адреса: 85114, Донецька область, м. Костянтинівка, вул. Ціолковського, 25) про визнання протиправним та скасування рішення №7698/09/0746 від 12.04.2018 року «Про відмову в перерахунку пенсії», зобов'язання провести з 01.10.2017 року перерахунок та виплату перерахованої пенсії, обчисленої з п'ятикратного розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня відповідного року, відповідно до частини 3 статті 59 Закону України «Про статус та соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи».

Ухвалою Донецького окружного адміністративного суду від 15.05.2018 року відкрите провадження у справі, справа призначена у підготовче судове засідання на 13.06.2018 року.

Відповідно до ч. 13 ст. 171 Кодексу адміністративного судочинства України суддя, встановивши після відкриття провадження у справі, що позовну заяву подано без додержання вимог, викладених у статтях 160, 161 цього Кодексу, постановляє ухвалу не пізніше наступного дня, в якій зазначаються підстави залишення заяви без руху, про що повідомляє позивача і надає йому строк для усунення недоліків, який не може перевищувати п'яти днів з дня вручення позивачу ухвали.

Згідно п. 5. ч. 6 ст. 160 Кодексу адміністративного судочинства України в позовній заяві зазначається виклад обставин, якими позивач обґрунтовує свої вимоги, зазначення доказів, що підтверджують вказані обставини.

Відповідно до ч. 4 ст. 161 Кодексу адміністративного судочинства України позивач зобов'язаний додати до позовної заяви всі наявні в нього докази, що підтверджують обставини, на яких ґрунтуються позовні вимоги (якщо подаються письмові чи електронні докази - позивач може додати до позовної заяви копії відповідних доказів).

В порушення зазначених норм чинного законодавства до матеріалів адміністративного позову не доданий доказ, з урахуванням якого позивач просить зобов'язати відповідача провести з 01.10.2017 року перерахунок та виплату перерахованої пенсії, обчисленої з п'ятикратного розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня відповідного року, відповідно до частини 3 статті 59 Закону України «Про статус та соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», а саме, належним чином засвідчені копії усіх сторінок військового квитка НУ № 8086716 на ім'я ОСОБА_1.

Частинами 1 та 2 ст. 169 Кодексу адміністративного судочинства України визначено, що суддя, встановивши що позовну заяву подано без додержання вимог, встановлених статтями 160, 161 цього Кодексу, протягом п'яти днів з дня подання позовної заяви постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху, у якій зазначаються недоліки позовної заяви, спосіб їх усунення і встановлюється строк, достатній для усунення недоліків.

Оскільки позовна заява подана з порушенням вимог ст. 160, ст. 161 Кодексу адміністративного судочинства України, вона підлягає залишенню без руху для надання позивачу часу для усунення недоліків позовної заяви шляхом надання суду доказів, а саме, належним чином засвідчених копій усіх сторінок військового квитка НУ № 8086716 ОСОБА_1.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 160, 161, 169, 171, 243, 248, 256 Кодексу адміністративного судочинства України, суд,-

УХВАЛИВ:

Позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_3 об'єднаного Управління Пенсійного фонду України Донецької області про визнання протиправним та скасування рішення №7698/09/0746 від 12.04.2018 року «Про відмову в перерахунку пенсії», зобов'язання провести з 01.10.2017 року перерахунок та виплату перерахованої пенсії, обчисленої з п'ятикратного розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня відповідного року, відповідно до частини 3 статті 59 Закону України «Про статус та соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» - залишити без руху.

Встановити позивачу строк для усунення недоліків позовної заяви протягом 5 днів з дня отримання копії ухвали про залишення позовної заяви без руху, шляхом надання суду доказів, а саме, належним чином засвідчених копій усіх сторінок військового квитка НУ № 8086716 на ім'я ОСОБА_1.

Якщо позивач усуне недоліки позовної заяви у строк, встановлений судом, суд продовжує розгляд справи, про що постановляє ухвалу не пізніше наступного дня з дня отримання інформації про усунення недоліків.

Якщо позивач не усуне недоліки позовної заяви у строк, встановлений судом, позовна заява залишається без розгляду.

Ухвала оскарженню не підлягає та набирає законної сили з моменту її підписання.

Суддя Давиденко Т.В.

Попередній документ
74637500
Наступний документ
74637502
Інформація про рішення:
№ рішення: 74637501
№ справи: 805/3274/18-а
Дата рішення: 13.06.2018
Дата публікації: 18.06.2018
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Донецький окружний адміністративний суд
Категорія справи: Адміністративні справи (до 01.01.2019); Справи зі спорів з приводу реалізації публічної політики у сферах праці, зайнятості населення та соціального захисту громадян та спорів у сфері публічної житлової політики, зокрема зі спорів щодо:; управління, нагляду та інших владних управлінських функцій (призначення, перерахунку та здійснення страхових виплат) у сфері відповідних видів загальнообов’язкового державного соціального страхування, у тому числі:; загальнообов’язкового державного пенсійного страхування, у тому числі пенсійного страхування осіб, звіл