Ухвала від 01.06.2018 по справі 813/1119/18

ЛЬВІВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

справа№813/1119/18

УХВАЛА

про залишення позовної заяви без розгляду

01 червня 2018 року

Львівський окружний адміністративний суд у складі:

Головуючого - судді Кухар Н.А.,

при секретарі - Шавель М.М.,

за участю:

представника позивача - Ільницької Х.Й.

представника відповідача - Дякунович С.В.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в порядку спрощеного провадження в м. Львові клопотання про залишення позовної заяви без розгляду по адміністративній справі за позовом Головного управління Держпраці у Львівській області до ТзОВ "Агрошляхбудсервіс-Стрий" про застосування заходів реагування ,-

ВСТАНОВИВ:

Головне управління Держпраці у Львівській області (79005, пл.Міцкевича,8, м.Львів) звернулося в суд з позовом до ТзОВ "Агрошляхбудсервіс-Стрий" (вул.Набережна,4, с.Дуліби, Стрийський район, Львівська область) про застосування заходів реагування

Ухвалою від 26.03.2018 року вищезазначену позовну заяву залишено без руху, надано строк для усунення недоліків. 04.04.2018 року позивачем усунуто її недоліки. Ухвалою від 10.04.2018 року відкрито спрощене провадження в адміністративній справі з повідомленням сторін.

В судовому засіданні представником позивача подано клопотання про залишення позовної заяви без розгляду, на підставі п.5 ч.1 ст.240 КАС України.

Представник відповідача підтримав вищевказане клопотання.

Суд вважає, що клопотання про залишення позовної заяви без розгляду у справі підлягає задоволенню з наступних підстав.

Відповідно до п. 5 ч. 1 ст. 240 КАС України суд своєю ухвалою залишає позов без розгляду, якщо надійшла заява позивача про залишення позову без розгляду.

Позивач відповідно зі своїми правами, передбаченими ст. ст. 44, 47, 55, 59, 60 КАС України, звернувся до суду з клопотанням про залишення позову без розгляду.

Суд вважає, що залишення позовної заяви без розгляду не суперечить закону та не порушує чиї-небудь права, свободи або інтереси.

Оскільки подання відповідної заяви чи клопотання є диспозитивним правом позивача, суд вважає за доцільне таку задовольнити.

Крім того, суд вважає за необхідне роз'яснити позивачу, що особа, позовна заява якої залишена без розгляду, після усунення підстав, з яких заява була залишена без розгляду, має право звернутися до адміністративного суду в загальному порядку.

У відповідності до п.4 ч. 1 ст. 7 Закону України «Про судовий збір» сплачена сума судового збору не повертається.

Керуючись п. 5 ч. 1 ст. 240 Кодексу адміністративного судочинства України, суд,-

УХВАЛИВ:

Позовну заяву Головного управління Держпраці у Львівській області до ТзОВ "Агрошляхбудсервіс-Стрий" про застосування заходів реагування, - залишити без розгляду.

Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом п'ятнадцяти днів з дня проголошення ухвали. Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини ухвали суду, або розгляду справи в порядку письмового провадження, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення.

Ухвала набирає законної сили негайно після її проголошення, якщо інше не передбачено цим Кодексом.

Відповідно до підпункту 15.5 пункту 1 Розділу VII «Перехідні положення» Кодексу адміністративного судочинства України до початку функціонування Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи апеляційні скарги подаються учасниками справи через Львівський окружний адміністративний суд.

Повний текст ухвали складений і підписаний 05 червня 2018 року.

Суддя Кухар Н.А.