Справа № 750/8636/17
Провадження № 2/750/130/18
04 червня 2018 року м. Чернігів
Деснянський районний суд міста Чернігова в складі:
головуючого - судді Литвиненко І.В.,
за участі секретаря судового засідання - Юрченко І.В.,
розглянувши питання про виправлення описки за ініціативою суду в рішенні суду від 27.03.2018 року у справі за позовом ОСОБА_1 до Публічного акціонерного товариства «Українська інноваційна компанія» про стягнення грошових коштів за договором банківського вкладу,
третя особа - Фонд гарантування вкладів фізичних осіб,
рішенням Деснянського районного суду міста Чернігова від 27.03.2018 року позов ОСОБА_1 до Публічного акціонерного товариства «Українська інноваційна компанія» про стягнення грошових коштів за договором банківського вкладу задоволено частково, однак в абзаці четвертому резолютивної частини рішення було допущено описку - двічі зазначено найменування відповідача - Публічного акціонерного товариства «Українська інноваційна компанія» з якого підлягає стягненню на користь держави 486 грн 40 коп. грн. судового збору., тому дана описка підлягає виправленню.
Сторони в судове засідання не викликались.
Враховуючи викладене, керуючись ст. ст. 269, 353-354 ЦПК України, суд,
внести виправлення в рішення суду від 27.03.2018 року у справі за позовом ОСОБА_1 до Публічного акціонерного товариства «Українська інноваційна компанія» про стягнення грошових коштів за договором банківського вкладу, виключивши з абзацу четвертого резолютивної частини рішення повторювальну назву відповідача - Публічного акціонерного товариства «Українська інноваційна компанія»
Копію ухвали надіслати сторонам.
Ухвалу може бути оскаржено до апеляційного суду Чернігівської області.
Апеляційна скарга на ухвалу суду подається протягом п'ятнадцяти днів з дня її проголошення в порядку передбаченому ст.. 354 ЦПК України.
Суддя І.В. Литвиненко