30 травня 2018 року
Київ
справа №818/8923/13-а
адміністративне провадження №Зі/9901/476/18
Верховний Суд у складі судді Касаційного адміністративного суду Бившевої Л.І. розглянувши заяву Комунального підприємства «Сумижилкомсервіс» Сумської міської ради про внесення виправлень в постанову Вищого адміністративного суду України від 08.11.2017 у справі №818/8923/13-а за позовом Комунального підприємства «Сумижилкомсервіс» Сумської міської ради до Сумської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Сумській області про визнання протиправними та скасування податкового повідомлення-рішення,
Постановою Вищого адміністративного суду України від 08.11.2017 касаційну скаргу Сумської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Сумській області було задоволено частково. Постанову Сумського окружного адміністративного суду від 27.01.2014 та ухвалу Харківського апеляційного адміністративного суду від 14.05.2014 змінено, позов задоволено частково: визнано протиправним і скасовано податкове повідомлення-рішення Сумської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Сумській області (Краснопільське відділення) від 21.10.2013 № 0001102202 в частині збільшення суми грошового зобов'язання на 776628,96 грн. за основним платежем і на 194177,24 грн. за штрафними (фінансовими) санкціями (штрафами). В позові про визнання протиправним і скасування податкового повідомлення-рішення Сумської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Сумській області (Краснопільське відділення) від 21.10.2013 № 0001102202 в частині збільшення суми грошового зобов'язання на 1553257,91 грн. за основним платежем і на 303937,03 грн. за штрафними (фінансовими) санкціями (штрафами) відмовлено.
Комунальне підприємство «Сумижилкомсервіс» Сумської міської ради подало заяву про виправлення описки та очевидних арифметичних помилок в постанові Вищого адміністративного суду України від 08.11.2017.
Відповідно до частини першої статті 253 Кодексу адміністративного судочинства України суд, який постановив судове рішення, може з власної ініціативи або за заявою учасника справи чи іншої заінтересованої особи виправити допущені в судовому рішенні цього суду описки, очевидні арифметичні помилки незалежно від того, набрало судове рішення законної сили чи ні.
Частиною другою статті 253 Кодексу адміністративного судочинства України передбачено, що питання про внесення виправлень суд може вирішити в порядку письмового провадження.
Керуючись статтею 248, 253 Кодексу адміністративного судочинства України,-
Розгляд заяви Комунального підприємства «Сумижилкомсервіс» Сумської міської ради про внесення виправлень в постанову Вищого адміністративного суду України від 08.11.2017 у справі за позовом Комунального підприємства «Сумижилкомсервіс» Сумської міської ради до Сумської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Сумській області про визнання протиправними та скасування податкового повідомлення-рішення призначити у порядку письмового провадження за наявними у справі матеріалами з 12.06.2018.
Ухвала набирає законної сили з моменту підписання і оскарженню не підлягає.
...........................
Л.І. Бившева,
Суддя Верховного Суду