Ухвала від 30.05.2018 по справі 819/933/18

ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
УХВАЛА

про залишення позовної заяви без руху

Справа № 819/933/18

30 травня 2018 рокум.Тернопіль

Суддя Тернопільського окружного адміністративного суду Дерех Н.В., розглянувши позовну заяву та додані до неї матеріали Товариства з обмеженою відповідальністю "Ландрас -Агро" до Головного управління ДФС України у Тернопільській області про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення,

ВСТАНОВИВ:

25 травня 2018 року до Тернопільського окружного адміністративного суду надійшла позовна заява Товариства з обмеженою відповідальністю "Ландрас-Агро" до Головного управління ДФС України у Тернопільській області про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення від 26 квітня 2018 року № НОМЕР_1 про застосування штрафних санкцій згідно з пунктом 120-1.1 ст.120-1 Податкового кодексу України за затримку реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування від 31 до 60 календарних днів на суму ПДВ 291473,09 грн. у розмірі 30% у сумі 87441,92 грн. за платежем: податок на додану вартість (НОМЕР_2).

У відповідності до вимог пункту 3 частини першої статті 171 Кодексу адміністративного судочинства України (надалі суддя після одержання позовної заяви з'ясовує, серед іншого, чи відповідає позовна заява вимогам, встановленим статтями 160, 161, 172 цього Кодексу.

У відповідності до ч.4 ст.161 КАС України, позивач зобов'язаний додати до позовної заяви всі наявні в нього докази, що підтверджують обставини, на яких ґрунтуються позовні вимоги (якщо подаються письмові чи електронні докази - позивач може додати до позовної заяви копії відповідних доказів). Як вбачається з позовної заяви Товариства з обмеженою відповідальністю "Ландрас-Агро", позивачем у переліку документів, що додаються до позовної заяви зазначено копії заперечення ТОВ "Ландрас-Агро" від 30.01.2018 року за вихідним №9 до ГУ ДФС у Тернопільській області, однак вказаний документ не доданий до матеріалів позовної заяви.

Відповідно до частини першої статті 169 Кодексу адміністративного судочинства України суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, встановлених статтями 160, 161 цього Кодексу, протягом п'яти днів з дня подання позовної заяви постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху.

В ухвалі про залишення позовної заяви без руху зазначаються недоліки позовної заяви, спосіб і строк їх усунення, який не може перевищувати десяти днів з дня вручення ухвали про залишення позовної заяви без руху (пункт 2 частини 2 статті 169 Кодексу адміністративного судочинства України).

Оскільки позовна заява не відповідає вимогам, встановлених статтями 160, 161 Кодексу адміністративного судочинства України, її слід залишити без руху, надавши позивачу строк усунення недоліків позовної заяви, який не може перевищувати десяти днів з дня вручення ухвали про залишення позовної заяви без руху, у такий спосіб:

1) додати до позовної заяви належним чином завірені копії заперечення ТОВ "Ландрас-Агро" від 30.01.2018 року за вихідним №9 до ГУ ДФС у Тернопільській області.

Керуючись статтями 169, 248 КАС України, суддя, -

УХВАЛИВ:

Позовну заяву залишити без руху.

Надати позивачеві строк для усунення недоліків позовної заяви до 11 червня 2018 року.

У випадку невиконання вимог цієї ухвали, позовна заява буде вважатись неподаною та повернута позивачу.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею.

Оскарження ухвали окремо від рішення суду не допускається. Заперечення на ухвалу може бути включене до апеляційної скарги на рішення суду.

Копію ухвали надіслати позивачу.

Суддя Дерех Н.В.

Копія вірна

Суддя Дерех Н.В.