Справа № 200/263/18
Провадження №1-кс/200/164/18
09 січня 2018 року м.Дніпро
Слідчий суддя Бабушкінського районного суду м. Дніпропетровська ОСОБА_1 , за участю секретаря ОСОБА_2 , прокурора ОСОБА_3 , підозрюваного ОСОБА_4 , розглянувши у відкритому судовому засіданні у залі суду у м. Дніпрі клопотання слідчого СВ ДВП ГУНП в Дніпропетровській області ОСОБА_5 по кримінальному провадженню № 12017040440001168 від 28.07.17 р. за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 289, ч. 3 ст. 185 КК України про застосування запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту, -
слідчий звернувся до суду із клопотанням, погодженим з прокурором Дніпропетровської міської прокуратури № 3 ОСОБА_3 , про застосування запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту, мотивуючи це тим, що громадянин ОСОБА_4 підозрюється у тому, що він разом з ОСОБА_6 , ОСОБА_7 та ОСОБА_8 27.07.17 р. у період часу приблизно з 00 годин 30 хвилин до 04 годин 00 хвилин шляхом незаконного проникнення до житла, а саме: будинку АДРЕСА_1 , звідкіля вчинили таємну крадіжку чужого майна, яке належить громадянину ОСОБА_9 на загальну суму 8072,98 грн., з місця вчинення злочину зникли, викраденим розпорядилися на свій розсуд.ю
05.01.18 р. ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , громадянин України, українець, офіційно не працевлаштований, уродженець м. Чернігова, зареєстрований за адресою: АДРЕСА_2 , фактично мешкає: АДРЕСА_3 , згідно ст. 89 КК України раніше не судимий, повідомлено про підозру у таємному викраданні чужого майна за попередньою змовою групою осіб, поєднаного з проникненням до житла, тобто у вчиненні кримінального правопорушення передбаченого ч. 3 ст. 185 КК України.
У клопотанні вказані та додані до нього докази про причетність підозрюваного до вказаних кримінальних правопорушень, а також обставини, сукупність яких свідчить про існування наступних ризиків: 1) переховуватися від органів досудового розслідування та суду, 2) вчинити інше кримінальне правопорушення, 3)знищити, сховати або спотворити будь-які із речей чи документів, які мають істотне значення для встановлення обставин кримінального правопорушення, 4) незаконно впливати на потерпілого, свідка, експерта, тому просить обрати запобіжний захід у вигляді домашнього арешту цілодобово.
У судовому засіданні прокурор ОСОБА_3 клопотання підтримав та уточнив: просив обрати запобіжний захід до 20.01.18 р. - на строк досудового розслідування.
Підозрюваний ОСОБА_4 свою причетність до вказаного кримінального правопорушення визнав. Не заперечував проти застосування такого запобіжного заходу.
Заслухавши пояснення підозрюваного, з'ясувавши думку прокурора та дослідивши матеріали справи, приходжу до висновку про те, що прокурор надав достатні докази наявності обґрунтованої підозри у причетності підозрюваного до кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 185 КК України та зазначені у клопотанні ризики.
Прокурор довів про недостатність застосування більш м'якого запобіжного заходу.
Спираючись на норми ст. 178 КПК України, якими встановлено ті обставини, що враховуються при застосуванні запобіжного заходу, вважаю за можливе клопотання задовольнити та застосувати до підозрюваного ОСОБА_4 запобіжний захід у вигляді домашнього арешту за місцем його мешкання, оскільки більш м'який запобіжний захід належним чином не забезпечить поведінку підозрюваного.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 176-178, 181, 186, 194, 196,395 КПК України, -
Клопотання слідчого - задовольнити.
Обрати ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , який підозрюється у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 185 КК України, запобіжний захід у вигляді домашнього арешту.
Для виконання обраного запобіжного заходу покласти на підозрюваного ОСОБА_4 зобов'язання про виконання обов'язків, передбачених ст. 194 КПК України, а саме:
- прибувати до слідчого, прокурора або суду за першою вимогою;
- не залишати місце постійного проживання - квартиру АДРЕСА_4 - цілодобово, без дозволу слідчого, прокурора, або суду.
Дата закінчення дії ухвали - 00 година 01 хвилина 20 січня 2018 року.
На ухвалу слідчого судді може бути подано апеляцію безпосередньо до апеляційного суду Дніпропетровської області протягом п'яти діб з дня її винесення.
Слідчий суддя ОСОБА_1