Постанова
Іменем України
(вступна та резолютивна частини)
29 травня 2018 року
м. Харків
справа №2034/2-363/11
провадження № 22-ц/790/1736/18
апеляційний суд Харківської області в складі колегії:
головуючого - Сащенко І.С.
суддів - Коваленко І.П., Овсяннікової А.І.,
за участю секретаря Бойко А. О.,
розглянув у відкритому судовому засіданні в місті Харкові апеляційну скаргу ОСОБА_1
на заочне рішення Харківського районного суду Харківської області від 29 березня 2012 року ( суддя Юдін Є.О.)
по цивільній справі за позовом Публічного акціонерного товариства «Укрсиббанк» правонаступником якого є Товариство з обмеженою відповідальністю «Кредекс Фінанс» до ОСОБА_1 про звернення стягнення на предмет забезпечувального обтяження
постановив:
Апеляційну скаргуОСОБА_1 - задовольнити частково.
Заочне рішення Харківського районного суду Харківської області від 29 березня 2012 року - змінити.
Виключити з резолютивної частини рішення посилання щодо стягнення на користь Публічного акціонерного товариства «Укрсиббанк» судового збору та витрат на інформаційно-технічне забезпечення судового процесу за рахунок грошових коштів, виручених від реалізації предмета обтяження.
Стягнути із ОСОБА_1 на користь Товариства з обмеженою відповідальність «Кредекс Фінанс» правонаступника Публічного акціонерного товариства «Укрсиббанк» судові витрати у вигляді сплаченого судового збору за пред'явлення позову в розмірі 1027,81 гривень та витрат на інформаційно - технічне забезпечення судового процесу у розмірі 30 гривень.
В іншій частині рішення суду залишити без змін.
Постанова набирає законної сили з дня її прийняття і може бути оскаржена в касаційному порядку безпосередньо до Верховного Суду протягом тридцяти днів з дня складення повного судового рішення.
Головуючий І.С. Сащенко
Судді А.І. Овсяннікова 1 І.П. Коваленко