Ухвала від 29.05.2018 по справі 916/956/18

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

65119, м. Одеса, просп. Шевченка, 29, тел.: (0482) 307-983, e-mail: inbox@od.arbitr.gov.ua

веб-адреса: http://od.arbitr.gov.ua

УХВАЛА

про відкриття провадження у справі

"29" травня 2018 р.

м. Одеса

Справа № 916/956/18

Господарський суд Одеської області у складі судді Волков Р.В., розглянувши матеріали вх.№ 1031/18 від 22.05.2018р.

За позовом: Товариства з обмеженою відповідальністю "ТРАНСЛОГ"; (вул. Анрі Барбюса, 13 Б,Київ,Київська область,03150);

До відповідача: Товариства з обмеженою відповідальністю "АВАНТАЖ ІНСПЕКТ" (вул.Шевченка,7А,офіс 47Б, м.Чорноморськ,Одеська область,68000);

про стягнення 382363,8 грн.;

ВСТАНОВИВ:

Товариство з обмеженою відповідальністю "ТРАНСЛОГ" звернулось до господарського суду Одеської області з позовом до Товариства з обмеженою відповідальністю "АВАНТАЖ ІНСПЕКТ" про стягнення 382363,8 грн.

В обґрунтування позовних вимог позивач посилається на неналежне виконання відповідачем зобов'язань за договором №9-03/01-1 про надання послуг з організації перевезення вантажів від 03.01.2018р.

Розглянувши матеріали позовної заяви, господарський суд визнав їх достатніми для прийняття позовної заяви до розгляду, відкриття провадження у справі та розгляду справи за правилами загального позовного провадження, враховуючи розмір позовних вимог, обсяг та характер доказів, значення справи для сторін.

На підставі викладеного та керуючись ст.12, ст.ст. 176-185, ст.234 Господарського процесуального кодексу України, суд

УХВАЛИВ:

1.Відкрити провадження у справі №916/956/18.

2.Розглядати справу №916/956/18 за правилами Господарського процесуального кодексу України (в редакції Закону України №2147-VIII від 03.10.2017р.) в порядку загального позовного провадження.

3.Підготовче засідання призначити на "25" травня 2018 р. о 10:00. Засідання відбудеться у приміщенні господарського суду Одеської області за адресою: м. Одеса, пр-т Шевченка, 29, в залі судових засідань № 15 (5 поверх), тел. 0(482)307-964.

4.Запропонувати відповідачу подати до суду відзив на позов із урахуванням вимог ст.165 ГПК України в строк до 19.06.2018р. До відзиву додаються докази, які підтверджують обставини, на яких ґрунтуються заперечення відповідача, документи, що підтверджують надіслання відзиву і доданих до нього доказів іншим учасникам справи у відповідності до ст.165 Господарського процесуального кодексу України.

5.Запропонувати позивачу подати до суду відповідь на відзив із урахуванням вимог ст. 166 ГПК України в строк до 25.06.2018р.

6.Запропонувати відповідачу подати до суду заперечення на відповідь позивача на відзив з урахуванням вимог ст. 167 ГПК України.

7.Викликати учасників справи у підготовче засідання призначене на 25.06.2018 р. (10:00).

8.Повідомити сторони, що отримати інформацію по справі можна на офіційному веб-порталі судової влади в мережі Інтернет за наступною веб-адресою: http://od.arbitr.gov.ua.

9. До уваги сторін: учасники справи мають можливість отримувати процесуальні документи в електронному вигляді паралельно з документами у паперовому вигляді. Для отримання процесуальних документів в електронному вигляді потрібно: зареєструватися в системі обміну електронними документами між судом та учасниками судового процесу (завести поштову скриньку електронного суду), розміщеній на офіційному веб-порталі судової влади України за адресою: mail.gov.ua; подати до суду заявку про отримання процесуальних документів в електронному вигляді, яку необхідно роздрукувати на офіційному веб-порталі судової влади України у вищевказаному розділі. Процесуальні документи у відповідній справі, що видані після дати подання вказаної заявки до суду, будуть надходити в електронному вигляді на зареєстровану електронну адресу учасника судового процесу в домені mail.gov.ua, зазначену в заявці.

Ухвала набрала чинності 29.05.18 та оскарженню не підлягає.

Суддя Р.В. Волков

Учасники справи мають можливість отримувати процесуальні документи в електронному вигляді паралельно з документами у паперовому вигляді.

Для отримання процесуальних документів в електронному вигляді потрібно:

1.Зареєструватися в системі обміну електронними документами між судом та учасниками судового процесу (завести поштову скриньку електронного суду), розміщеній на офіційному веб-порталі судової влади України за адресою: mail.gov.ua.

2.Подати до суду заявку про отримання процесуальних документів в електронному вигляді, яку необхідно роздрукувати на офіційному веб-порталі судової влади України у вищевказаному розділі.

Процесуальні документи у відповідній справі, що видані після дати подання вказаної заявки до суду, будуть надходити в електронному вигляді на зареєстровану електронну адресу учасника судового процесу в домені mail.gov.ua, зазначену в заявці.

Попередній документ
74313195
Наступний документ
74313197
Інформація про рішення:
№ рішення: 74313196
№ справи: 916/956/18
Дата рішення: 29.05.2018
Дата публікації: 01.06.2018
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Господарське
Суд: Господарський суд Одеської області
Категорія справи: