Справа № 3 -194/07
16 лютого 2007 року Суддя Київського районного суду м. Донецька Рассуждай ЯМ., розглянувши матеріал про адміністративне правопорушення, який надійшов з ДАІ Горловського ГУ УМВС України в Донецькій області, у відношенні ОСОБА_1 ІНФОРМАЦІЯ_1року народження, не працюючого, проживаючого за адресою: м. Донецьк, АДРЕСА_1.
18 грудня 2006 року о 09.50 годин, ОСОБА_1., керуючи автомобілем ВАЗ 21063 д/н НОМЕР_1в місті Горлівка по вул. Горлівської Дивізії проігронував вимоги дорожнього знаку "В'їзд заборонено", чим порушив п. 8.4 ПДР України
ОСОБА_1. у судове засідання не з'явився, причини неявки суду не повідомив. Суд вважає можливим розглянути справу у його відсутність.
Враховуючи дані правопорушника, тяжкість правопорушення і керуючись ст. 122 ч. 2 КпАП України,
ПОСТАНОВИВ,
ОСОБА_1визнати винним за ст. 122 ч. 2 КпАП України і накласти адміністративне стягнення у вивгляді штрафу в розмірі вісім гривень п'ятдесят копійок. Постанова сжкарженню не підлягає може бути опротестовано.