Ухвала від 05.05.2018 по справі 741/126/18

Справа № 741/126/18

1-кп/729/52/18 р.

УХВАЛА

05 травня 2018 р. Бобровицький районний суд Чернігівської області в складі:

головуючого судді ОСОБА_1

з участі секретаря ОСОБА_2

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі Бобровицького районного суду Чернігівської області заяву прокурора про виправлення описки в ухвалі Бобровицького районного суду від 29.03.2018 року, в кримінальному провадженні , внесеному до ЄРДР за № 12017270200000389 від 01.11.2017 року, відносно ОСОБА_3 ,-

ВСТАНОВИВ:

29.03.2018 року Бобровицьким районним судом винесена ухвала про застосування примусових заходів медичного характеру у кримінальному провадженні, внесеному до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № 12017270200000389 від 01.11.2017 року, відносно ОСОБА_3 ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженця м. Донецьк, зареєстрованого та проживаючого в АДРЕСА_1 , громадянина України, одруженого, освіта середня , не працюючого , який обвинувачується у вчиненні злочину передбаченого ч. 1 ст. 185 КК України.

Прокурор , який приймав участь в розгляді клопотання звернувся до суду з заявою про виправлення описки , допущеної судом при винесенні ухвали , а саме зазначає, що в описовій частині ухвали суд зазначив вірно , що ОСОБА_3 потребує застосування примусових заходів медичного характеру у вигляді госпіталізації до психіатричного закладу із звичайним наглядом , проте в резолютивній частині ухвали помилково вказав , що ОСОБА_3 потребує застосування примусових заходів медичного характеру у вигляді госпіталізації до психіатричного закладу із загальним наглядом. Тому просить виправити описку.

Про час і місце розгляду даної заяви повідомлялися прокурор, захисник , законний представник та потерпіла , які були повідомлені належним чином, проте в судове засідання не з"явилися. Відповідно до ч.2 ст.379 КПК України їх неявка не є перешкодою для розгляду заяви.

Розглянувши подану заяву , ознайомившись з матеріалами справи ,що стосуються розгляду даної заяви, суд приходить до висновку про необхідність задоволення даної заяви , оскільки в ухвалі дійсно допущена описка, так як суд приймаючи рішення в мотивувальній частині зазначив вірно вид нагляду , який необхідно застосувати ОСОБА_3 , проте допустив описку в резолютивній частині щодо виду нагляду.

Відповідно до ч.1 ст. 379 КПК України суд має право виправити в судовому рішенні цього суду допущені описки, незалежно від того набрало судове рішення законної сили чи ні.

На підставі викладеного та керуючись ст. 379 КПК України, ст.94 КК України , суд ,-

УХВАЛИВ:

Вважати вірним в резолютивній частині , що застосувати відносно ОСОБА_3 ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженця м. Донецьк, зареєстрованого та проживаючого в АДРЕСА_1 , примусовий захід медичного характеру у вигляді госпіталізації до психіатричного закладу із звичайним наглядом .

На ухвалу може бути подана апеляційна скарга до апеляційного суду Чернігівської області протягом семи днів з дня проголошення ухвали через Бобровицький районний суд.

Суддя:

Попередній документ
74109327
Наступний документ
74109329
Інформація про рішення:
№ рішення: 74109328
№ справи: 741/126/18
Дата рішення: 05.05.2018
Дата публікації: 01.03.2023
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Кримінальне
Суд: Бобровицький районний суд Чернігівської області
Категорія справи: Кримінальні справи (до 01.01.2019); Злочини проти власності; Крадіжка