Ухвала від 16.05.2018 по справі 813/2573/17

УХВАЛА

про зупинення провадження у справі

16 травня 2018 р. справа № 813/2573/17

зал судових засідань №6

Львівський окружний адміністративний суд в складі:

головуючого судді Гулика А.Г.,

секретар судового засідання Жовковська Ю.В.,

за участю:

представників позивача ОСОБА_1, ОСОБА_2,

розглянувши у відкритому судовому засіданні питання про зупинення провадження справі за позовом ОСОБА_3 до Апеляційного суду Львівської області про визнання протиправними дій, зобов'язання до вчинення дій, -

ВСТАНОВИВ:

ОСОБА_3 звернулася до суду з позовом до Апеляційного суду Львівської області, в якому просить суд:

- визнати протиправними дії заступника голови Апеляційного суду Львівської області ОСОБА_4 при підтримці та скеруванні листа №Г-115/2017 від 12.06.2017 адміністративної посади голови суду, а саме, порушення вимог ст. 19 Закону України “Про звернення громадян”;

- зобов'язати голову Апеляційного суду Львівської області ОСОБА_5 організувати оформлення та скерування в уповноважений підрозділ Національної поліції України відповідних документів (форма 6 - довідка про наслідки розгляду кримінальної справи), в порядку, передбаченому “Інструкцією про єдиний облік злочинів, кримінальних справ, осіб, які вчинили злочини” №20/84/293/126/18/5 від 26.02.02, за результатом розгляду Апеляційним судом Львівської області кримінальної справи про обвинувачення позивача за ч.3 ст.27, ст.246 КК України, яка поступила до Апеляційного суду Львівської області 16.04.2014 та розглянута 09.02.2015.

При вирішенні питання про зупинення провадження у справі до розгляду заяви позивача від 16.05.2018 про відвід судді, суд виходив з такого.

Представники позивача ОСОБА_1 та ОСОБА_2 в судовому засіданні питання по зупинення провадження у справі підтримали.

Відповідач явку представника в судове засідання не забезпечив, належним чином повідомлявся про дату, час і місце його проведення. Проте, подав до суду клопотання по відкладення судового розгляду, в задоволенні якого суд відмовив.

Заслухавши пояснення представників позивача, розглянувши питання про зупинення провадження у справі, суд встановив наступне.

Ухвалою від 16.05.2018 суд вирішив заяву позивача від 16.05.2018 про відвід судді передати для реєстрації в автоматизованій системі документообігу та визначення судді для її розгляду.

Згідно з ч. 4 ст. 40 КАС України, якщо суд доходить висновку про необґрунтованість заявленого відводу, він вирішує питання про зупинення провадження у справі. У вказаному випадку вирішення питання про відвід здійснюється суддею, який не входить до складу суду, що розглядає справу, і визначається у порядку, встановленому частиною першою статті 31 вказаного Кодексу. Такому судді не може бути заявлений відвід.

Враховуючи висновок суду про необґрунтованість заявленого відводу та передачу заяви позивача по відвід для реєстрації в автоматизованій системі документообігу та визначення судді для її розгляду, суд вважає за необхідне зупинити провадження у справі до вирішення питання про відвід судді.

Керуючись ст.ст. 39, 40, 236, 241, 248, 256 КАС України, суд -

УХВАЛИВ:

зупинити провадження у справі №813/2573/17 до вирішення заяви позивача від 16.05.2018 про відвід судді.

Ухвала суду може бути оскаржена до Львівського апеляційного адміністративного суду через Львівський окружний адміністративний суд. Апеляційна скарга на ухвалу суду подається протягом п'ятнадцяти днів з дня складення повного тексту ухвали суду.

Ухвала суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, встановленого Кодексом адміністративного судочинства України, якщо таку скаргу не було подано.

Повна ухвала суду складена і підписана 18.05.2018.

Суддя А.Г.Гулик