Ухвала від 16.05.2018 по справі 823/1670/18

УХВАЛА

про продовження строку проведення підготовчого провадження

м. Черкаси

16 травня 2018 року Справа № 823/1670/18

Черкаський окружний адміністративний суд у складі:

головуючого-судді Паламаря П.Г.,

за участю секретаря Трегулова Б.Л.,

позивача - ОСОБА_1І.(особисто),

представника позивача - ОСОБА_2В.(за ордером),

розглянувши у підготовчому судовому засіданні питання про продовження терміну підготовчого провадження в адміністративній справі за позовом фізичної особи-підприємця ОСОБА_1 до управління Держпраці у Черкаській області про визнання протиправними та скасування постанов,

ВСТАНОВИВ:

23.04.2018 до Черкаського окружного адміністративного суду звернулася фізична особа-підприємець ОСОБА_1 (20726, Черкаська область, Смілянський район, с. Ротмистрівка, вул. Осадчих, 3 далі - позивач) з позовом до управління Держпраці у Черкаській області (18001, м. Черкаси, бул. Шевченка, 205, далі - відповідач), в якому просить визнати протиправними та скасувати постанови Управління Держпраці у Черкаській області за № 23-19-20/0108-097 від 12 квітня 2018 року про накладення на фізичну особу-підприємця ОСОБА_1 штрафу в розмірі 3723 грн. та за № 23-19-20/0108-098 від 12 квітня 2018 року про накладення на фізичну особу-підприємця ОСОБА_1 штрафу в розмірі 74 460 грн.

15.05.2018 року від відповідача надійшло клопотання про відкладення розгляду справи на іншу дату для підготовки відзиву.

16.05.2018 в судовому засіданні в межах підготовчого провадження судом на обговорення винесено питання щодо необхідності продовження підготовчого провадження у справі для зібрання відповідних додаткових доказів.

Позивач та представник позивача проти продовження підготовчого провадження не заперечували.

Представник відповідача в призначене підготовче засідання не з'явився, ухвалу про відкриття провадження у справі отримав 05.05.2018, термін на надання відзиву до 20.05.2018.

Частиною 2 ст. 173 КАС України передбачено, що завданням підготовчого провадження є: остаточне визначення предмета спору та характеру спірних правовідносин, позовних вимог та складу учасників судового процесу; з'ясування заперечень проти позовних вимог; визначення обставин справи, які підлягають встановленню, та зібрання відповідних доказів; вирішення відводів; визначення порядку розгляду справи; вчинення інших дій з метою забезпечення правильного, своєчасного і безперешкодного розгляду справи по суті.

Відповідно до ч. 4 ст. 173 КАС України, підготовче провадження має бути проведене протягом шістдесяти днів з дня відкриття провадження у справі. У виняткових випадках для належної підготовки справи для розгляду по суті цей строк може бути продовжений не більше ніж на тридцять днів за клопотанням однієї із сторін або з ініціативи суду.

В силу п. 7 ч. 5 ст. 243 КАС України окремим документом викладаються ухвали з питань продовження та поновлення процесуальних строків.

З метою повного, всебічного та об'єктивного з'ясування обставин у справі, виконання завдань підготовчого провадження, суд вважає за необхідне продовжити строк підготовчого провадження до 25 липня 2018 року.

Керуючись ст.ст. 173, 176, 243, 248 КАС України, суд

УХВАЛИВ:

Продовжити строк проведення підготовчого провадження у справі № 823/1670/18 до 25 липня 2018 року.

Призначити підготовче засідання на 05.07.2018 о 15 год. 00 хв., яке проводитиметься одноособово суддею Паламарем П.Г., в приміщенні Черкаського окружного адміністративного суду за адресою: м. Черкаси, бульвар Шевченка, 117.

Ухвала оскарженню не підлягає та набирає законної сили з моменту її проголошення.

Суддя П.Г. Паламар