Справа № 694/206/18 Провадження №2/694/174/18
про призначення судового розгляду
15.05.2018 року м. Звенигородка
Звенигородський районний суд Черкаської області в складі:
головуючого судді Сакун Д. І.
за участю секретаря судового засідання Некречої Н.Я.
розглянувши за правилами загального позовного провадження в підготовчому судовому засіданні цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2, третя особа без самостійних вимог: служба у справах дітей Звенигородської райдержадміністрації, орган опіки та піклування Звенигородської міської ради, про визначення способів участі у вихованні дитини,
встановив:
В підготовче судове засідання сторони не з'явились, неявка сторін не перешкоджає здійсненню підготовчого провадження відповідно до ч. 1 ст.198, ч. 1 ст.223 ЦПК України.
Позивач ОСОБА_1 подав заяву про проведення підготовчого засідання без його участі, клопотань не має.
Відповідач ОСОБА_2 в підготовче судове засідання не з'явилася.
Представник відповідача адвокат ОСОБА_3 в судове засідання не з'явився, подав клопотання про відкладення підготовчого засідання, яке обґрунтоване необхідністю підготовки відзиву на позов.
Представник третьої особи без самостійних вимог: служба у справах дітей Звенигородської райдержадміністрації ОСОБА_4 також подала заяву про проведення підготовчого засідання без її участі та просила призначити справу до судового розгляду. Представник третьої особи без самостійних вимог орган опіки та піклування Звенигородської міської ради в підготовче судове засідання не з'явився.
За правилами, встановленими ст.ст.197,198 ЦПК України, в ході підготовчого судового засідання з'ясовано, чи повідомили сторони про всі обставини справи, які їм відомі; чи надали сторони докази, на які вони посилаються у позові, встановлено порядок з'ясування обставин, на які сторони посилаються як на підставу своїх вимог і заперечень, порядок дослідження доказів під час розгляду справи по суті; з'ясовано розмір заявлених сторонами судових витрат; визначено дату проведення судового засідання для розгляду справи по суті.
За результатами підготовчого засідання суд вважає за необхідне закрити підготовче провадження та призначити справу до судового розгляду по суті.
Клопотання представника відповідача про відкладення підготовчого засідання задоволенню не підлягає оскільки право на подання відзиву відповідачем може бути реалізоване у зв'язку з продовженням процесуального строку на вчинення відповідної дії. Відтак, суд вважає за необхідне продовжити відповідачу строк на подання відзиву на позовну заяву.
Керуючись ч.1 п.3ст.200 ЦПК України, -
Закрити підготовче провадження та призначити справу до судового розгляду на 14 год. 00 хв. 22 травня 2018 , викликати в судове засідання сторони.
Продовжити відповідачу строк подання суду та позивачу відзиву на позовну заяву разом з доказами до 20.05.2018 року.
Запропонувати позивачу упродовж двох днів з дати отримання відзиву подати відповідь на відзив за правилами, встановленими ч.3-5 ст. 178 ЦПК України.
Ухвала окремому оскарженню не підлягає, заперечення на неї можуть бути включені до апеляційної скарги на рішення суду.
Суддя Сакун Д. І.