Ухвала від 14.05.2018 по справі 307/516/18

ЗАКАРПАТСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
УХВАЛА

про відкриття провадження в адміністративній справі

14 травня 2018 рокум. Ужгород№ 307/516/18

Суддя Закарпатського окружного адміністративного суду Іванчулинець Д.В., вирішуючи питання про відкриття провадження в адміністративній справі за позовною заявою ОСОБА_1 (АДРЕСА_1, 90514, код РНОКПП НОМЕР_1) до Тячівської міської ради (вул. Незалежності, буд. 1, м. Тячів, Закарпатська область, 90500) про визнання незаконним рішення, -

ВСТАНОВИВ:

28 лютого 2018 року, ОСОБА_1 (далі - позивач) звернувся до Тячівського районного суду Закарпатської області із позовною заявою до Тячівської міської ради (далі - відповідач), яким просить рішення Виконавчого комітету Тячівської міської ради від 23 січня 2018 року №15, визнати незаконним.

Ухвалою Тячівського районного суду Закарпатської області від 02 березня 2018 року №307/516/18 адміністративний позов ОСОБА_1 до Тячівської міської ради про визнання незаконним рішення виконавчого комітету Тячівської міської ради за № 307/516/18 разом з усіма доданими до нього матеріалами за підсудністю було скеровано до Закарпатського окружного адміністративного суду, що підтверджується супровідним листом №307/516/18.

Відповідно до протоколу автоматизованого розподілу судової справи між суддями Закарпатського окружного адміністративного суду від 10 квітня 2018 року адміністративну справу передано на розгляд головуючому судді Іванчулинцю Д.В..

Ухвалою Закарпатського окружного адміністративного суду від 16 квітня 2018 року дану позовну заяву було залишено без руху та надано строк сім днів з дня вручення ухвали для усунення недоліків.

На виконання вимог ухвали позивачем усунуто недоліки позовної заяви в строк та спосіб встановлений судом.

Позовна заява відповідає вимогам, встановленим статтями 160, 161, 171 КАС України.

Також позов подано у строк, установлений законом.

Підстави для залишення позовної заяви без руху, повернення позовної заяви відповідно до ст.169 КАС України, а також підстави для відмови у відкритті провадження в адміністративній справі, встановлені ст.170 КАС України, відсутні.

Згідно з приписами статті 12 та глави 10 КАС України, спрощене позовне провадження призначене для розгляду справ незначної складності та інших справ, для яких пріоритетним є швидке вирішення справи.

Враховуючи наведене, суд вважає, що адміністративна справа за позовною заявою ОСОБА_1 до Тячівської міської ради про визнання незаконним рішення є справою незначної складності, яку слід розглядати у спрощеному позовному провадженні.

На підставі ч.2 ст.171 КАС України суддя відкриває провадження в адміністративній справі на підставі позовної заяви, якщо відсутні підстави для залишення позовної заяви без руху, її повернення чи відмови у відкритті провадження у справі.

На підставі викладеного, керуючись статтями 171, 248, 260, 262 КАС України суддя,-

УХВАЛИВ:

Відкрити провадження в адміністративній справі за позовною заявою ОСОБА_1 (АДРЕСА_1, 90514, код РНОКПП НОМЕР_1) до Тячівської міської ради (вул. Незалежності, буд. 1, м. Тячів, Закарпатська область, 90500) про визнання незаконним рішення.

Розгляд справи провести за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення сторін за наявними у справі матеріалами.

Запропонувати відповідачу в строк протягом п'ятнадцяти днів з дня вручення ухвали про відкриття провадження у справі надати суду відзив на позовну заяву і всі докази, якими можуть бути підтверджені заперечення проти позову та позивачу надіслати копію відзиву та доданих до нього документів.

У разі ненадання відповідачем відзиву у встановлений судом строк без поважних причин суд вирішує справу за наявними матеріалами (ч.6 ст.162 КАС України).

Одночасно з надісланням (наданням) відзиву до суду, копія відзиву та доданих до нього документів повинна бути надіслана (надана) іншим учасникам справи.

Запропонувати позивачу надати відповідь на відзив протягом семи днів з дня отримання відзиву на позовну заяву разом із документами, що підтверджують надіслання відповіді на відзив і доданих до неї доказів іншим учасникам справи.

Запропонувати відповідачу надати протягом семи днів з дня отримання відповіді на відзив заперечення щодо наведених позивачем у відповіді на відзив пояснень, міркувань та аргументів і мотиви їх визнання або відхилення. Заперечення подаються до суду разом із документами, що підтверджують їх надіслання (надання) і доданих до них доказів іншим учасникам справи.

Копію ухвали надіслати особам, які беруть участь у справі, разом з витягом про їхні процесуальні права та обов'язки, який міститься на звороті ухвали (відповідачеві - разом з копією позовної заяви та доданими до неї матеріалами).

Роз'яснити учасникам справи, що відповідно до ч.5 ст.262 КАС України, суд розглядає справу в порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення сторін за наявними у справі матеріалами, за відсутності клопотання будь-якої зі сторін про інше. За клопотанням однієї із сторін або з власної ініціативи суду розгляд справи проводиться в судовому засіданні з повідомленням (викликом) сторін.

Клопотання про розгляд справи у судовому засіданні з повідомленням сторін відповідач має подати в строк для подання відзиву, а позивач - разом з позовом або не пізніше п'яти днів з дня отримання відзиву (ч.7 ст.262, ч.1 ст.259 КАС України)

З інформацією по справі учасники можуть ознайомитися за веб-адресою: http://adm.zk.court.gov.ua на офіційному веб-порталі судової влади.

Справа розглядатиметься суддею Іванчулинець Д.В. одноособово.

Ухвала оскарженню не підлягає, крім щодо правил підсудності, в порядку та строки, встановлені статтями 295, 297 КАС України.

СуддяД.В. Іванчулинець