Ухвала від 23.04.2018 по справі 140/1039/18

Немирівський районний суд Вінницької області

Справа № 140/1039/18

1-кс/140/318/18

УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

"23" квітня 2018 р. м. Немирів

Слідчий суддя Немирівського районного суду Вінницької області ОСОБА_1

при секретарі судового засідання ОСОБА_2

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Немирові клопотання ст. слідчого Немирівського ВП ГУНП у Вінницькій області старшого лейтенанта поліції ОСОБА_3 на підставі матеріалів кримінального провадження внесеного до ЄРДР за № 12018020240000190 від 18.04.2018, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.115 КК України про проведення експертизи,

ВСТАНОВИВ:

До Немирівського районного суду звернувся з клопотанням ст. слідчий Немирівського ВП ГУНП у Вінницькій області старший лейтенант поліції ОСОБА_3 , на підставі матеріалів кримінального провадження внесеного до ЄРДР за № 12018020240000190 від 18.04.2018, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.115 КК України про проведення експертизи, мотивуючи його тим, що до Немирівського ВП ГУНП у Вінницькій області 17.04.2018 надійшло повідомлення від ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , про те, що під час городніх робіт на власній присадибній ділянці за місцем його проживання, адреса якого: АДРЕСА_1 , ним було виявлено частини кісток скелета людини.

Відомості про вказане кримінальне правопорушення внесено до ЄРДР за №1201802024000190 від 18.04.2018, за ознаками вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 115 КК України.

Під час проведення 17.04.2018 огляду домоволодіння ОСОБА_4 , працівникам поліції було виявлено частину черепа, нижню частину щелепи з наявними 7-ми зубами зліва та справа, частину верхньої щелепи з наявними 3,4,5 зубами справа, 1 кістку куприку, 1 ліву сідничку кістку, 1 кістку лівої лопатки, 1 ліву стегнову кістку, 2 плечових кістки, одна з яких надламана, 1 ліктьову кістку, 2 обламані кістки ребер, 2 кістки ключиці, 1 фрагмент стегнової кістки, 1 кістку фаланги пальця, 5 частин кісток ребер та ін.

Слідчий ОСОБА_3 у судове засідання не з'явився, про те його неявка не перешкоджає розгляду клопотання.

Відповідно до ст.107 ч.4 КПК України у разі неприбуття в судове засідання всіх осіб, які беруть участь у судовому провадженні, чи в разі, якщо відповідно до положень цього Кодексу судове провадження здійснюється судом за відсутності осіб, фіксування за допомогою технічних засобів кримінального провадження в суді не здійснюється.

Згідно ст. 242 ч.1 КПК України експертиза проводиться експертною установою, експертом або експертами, за дорученням слідчого судді чи суду, наданим за клопотанням сторони кримінального провадження або, якщо для з'ясування обставин, що мають значення для кримінального провадження, необхідні спеціальні знання. Не допускається проведення експертизи для з'ясування питань права.

Згідно ст.242 ч.6 КПК України слідчий суддя задовольняє клопотання, якщо особа, яка звернулася з відповідним клопотанням, доведе, що для вирішення питань, що мають істотне значення для кримінального провадження, необхідне залучення експерта.

Суд, дослідивши клопотання про проведення експертизи, з метою встановлення походження вилучених з домоволодіння ОСОБА_4 кісток, вважає за необхідне клопотання задовольнити, призначити судово-медичну проведення якої доручити експерту Немирівського відділення Вінницького обласного бюро судово-медичної експертизи, що розташоване за адресою вул. Євдокименка, 21 м. Немирів Вінницької області.

Керуючись ст.242, 244, КПК України, суд -

УХВАЛИВ:

Клопотання ст. слідчого Немирівського ВП ГУПН у Вінницькій області ОСОБА_3 - задовольнити.

Доручити експерту Немирівського відділення Вінницького обласного бюро судово-медичних експертиз ОСОБА_5 , що розташоване за адресою: вул. Євдокименка, 21, м. Немирів, Вінницька область, проведення судово-медичної експертизи по кримінальному провадженню № 120 18020240000190, внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань 18 квітня 2018 року, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 115 КК України.

На вирішення експерта поставити наступні запитання:

1. кому належать вилучені 17.04.2018 з домоволодіння ОСОБА_4 в м. Немирів Вінницької області кістки (людині чи тварині)?;

2. чи наявні на вилучених 17.04.2018 з домоволодіння ОСОБА_4 в м. Немирів Вінницької області кістках механічні пошкодження, якщо так то чи могли вони знаходиться у причинному зв'язку з настанням смерті?;

3. чи можливо встановити давність захоронення вилучених 17.04.2018 з домоволодіння ОСОБА_4 в м. Немирів Вінницької області та давність настання смерті?;

4. чи можливо встановити стать особи, які належать вилучені 17.04.2018 з домоволодіння ОСОБА_4 в м. Немирів Вінницької області кістки?

Для проведення судово-медичної експертизи експерту надати: частини кісток скелета людини.

Строк дії ухвали один місяць.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Слідчий суддя: (підпис)

З оригіналом вірно:

Слідчий суддя : ОСОБА_1

Попередній документ
73920417
Наступний документ
73920419
Інформація про рішення:
№ рішення: 73920418
№ справи: 140/1039/18
Дата рішення: 23.04.2018
Дата публікації: 27.02.2023
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Кримінальне
Суд: Немирівський районний суд Вінницької області
Категорія справи: Кримінальні справи (до 01.01.2019); В порядку КПК України; Клопотання слідчого, прокурора, сторони кримінального провадження