Справа № 477/653/17
Провадження № 6/477/29/18
10 травня 2018 р. Жовтневий районний суд Миколаївської області в складі:
головуючого - судді Козаченка Р.В.,
із секретарем судового засідання - Бітюковою С.В.,
за участю:
позивача за первісним позовом
(стягувача за виконавчим провадженням) - ОСОБА_1,
його представника - ОСОБА_2,
відповідачки за первісним позовом
(боржниці за виконавчим провадженням)- ОСОБА_3 (не з'явилася),
її представника - ОСОБА_4,
державного виконавця - ОСОБА_5,
розглянувши в м. Миколаєві у відкритому судовому засіданні в залі судових засідань Жовтневого районного суду Миколаївської області
за заявою ОСОБА_3 поданою її представником про відстрочку виконання рішення суду у цивільній справі первісним позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_3
про усунення перешкод в користуванні житлом шляхом виселення з будинку,
керуючись ст.ст. 258-261, 435 ЦПК України, суд
Заяву представника ОСОБА_3 про відстрочку виконання рішення суду в цивільній справі № 477/653/17 за позовом ОСОБА_1 про її виселення з будинку - задовольнити частково.
Відстрочити виконання рішення суду у даній справі про виселення ОСОБА_3 із будинку № 6 по вул. Береговій у с. Святомиколаївка Вітовського району Миколаївської області строком до 10 липня 2018 року.
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до апеляційного суду Миколаївської області шляхом подачі апеляційної скарги протягом п'ятнадцяти днів після складання повного тексту ухвали.
Суддя Р.В. Козаченко