Ухвала від 08.05.2018 по справі 812/2067/17

ДОНЕЦЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
УХВАЛА

08 травня 2018 року справа №812/2067/17

приміщення суду за адресою: 84301, м. Краматорськ вул. Марата, 15

Донецький апеляційний адміністративний суд у складі колегії суддів: суддя-доповідач ОСОБА_1, суддів: Компанієць І.Д., Міронової Г.М., розглянувши апеляційну скаргу Державної служби геології та надр України на рішення Луганського окружного адміністративного суду від 27 лютого 2018 р. у справі № 812/2067/17 (головуючий І інстанції Секірська А.Г.) за позовом Державної служби геології та надр України до Товариства з обмеженою відповідальністю "УГЛЕПРОМДОНБАСС 2011" про припинення права користування надрами шляхом анулювання спеціального дозволу на користування надрами від 31.01.2012 № 5472,-

ВСТАНОВИВ:

До Донецького апеляційного адміністративного суду надійшла адміністративна справа № 812/2067/17 разом з апеляційною скаргою Державної служби геології та надр України на рішення Луганського окружного адміністративного суду від 27 лютого 2018 року.

Ухвалою Донецького апеляційного адміністративного суду від 18 квітня 2018 року апеляційна скарга Державної служби геології та надр України на рішення Луганського окружного адміністративного суду від 27 лютого 2018 року була залишена без руху, з наданням десятиденного строку з дня вручення ухвали для усунення недоліків, шляхом подання документу про сплату судового збору у розмірі 960 грн.

В ухвалі було роз'яснено заявнику апеляційної скарги, що в разі невиконання вимог ухвали у встановлений судом строк, апеляційна скарга буде повернута протягом п'яти днів з дня закінчення строку на усунення недоліків.

Копія ухвали була надіслана на адресу апелянта, що підтверджується супровідним листом та отримана скаржником 27 квітня 2018 року.

Станом на 08 травня 2018 року недоліки, зазначені в ухвалі апеляційної інстанції, апелянтом не усунуті.

Частиною 2 статті 298 Кодексу адміністративного судочинства України встановлено, що до апеляційної скарги, яка оформлена з порушенням вимог, встановлених статтею 296 цього Кодексу, застосовуються положення статті 169 цього Кодексу.

Пункт 1 частини 4 статті 169 Кодексу адміністративного судочинства України передбачає, якщо позивач не усунув недоліки позовної заяви, яку залишено без руху, в установлений строк судом, вона повертається позивачу.

Частиною 8 статті 169 Кодексу адміністративного судочинства України передбачено, що повернення позовної заяви не позбавляє права повторного звернення до адміністративного суду в порядку, встановленому законом.

Відповідно до ч. 5 ст. 298 Кодексу адміністративного судочинства України, питання про повернення апеляційної скарги суд апеляційної інстанції вирішує протягом п'яти днів з дня надходження апеляційної скарги або з дня закінчення строку на усунення недоліків.

За приписами ч. 6 ст. 298 Кодексу адміністративного судочинства України, про повернення апеляційної скарги постановляється ухвала, яка може бути оскаржена в касаційному порядку.

Оскільки апелянтом не усунуті недоліки, суд вважає за необхідне повернути заявникові апеляційну скаргу.

Керуючись статтями 169, 296, 298, 325 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -

УХВАЛИВ:

Апеляційну скаргу Державної служби геології та надр України на рішення Луганського окружного адміністративного суду від 27 лютого 2018 р. у справі № 812/2067/17 - повернути заявникові.

Ухвала суду апеляційної інстанції набирає законної сили з моменту її підписання суддями та може бути оскаржена в касаційному порядку безпосередньо до Верховного Суду протягом 30 днів з дня складання повного судового рішення.

Повний текст ухвали складений та підписаний 08 травня 2018 року.

ОСОБА_2 ОСОБА_1

Судді І.Д. Компанієць

ОСОБА_3