03 травня 2018 року м. ПолтаваСправа № 816/341/18
Полтавський окружний адміністративний суд у складі:
головуючого судді - Костенко Г.В.,
за участю:
секретаря судового засідання - Колодяжного Д.В.,
представника відповідача - Соловей А.А.,
розглянув у відкритому судовому засіданні справу за адміністративним позовом Приватного підприємства "Полтавабудцентр" до Головного управління ДФС у Полтавській області про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення - рішення,
02 лютого 2018 року Приватне підприємство "Полтавабудцентр" (надалі - ПП "Полтавабудцентр", позивач) звернулося до Полтавського окружного адміністративного суду з позовною заявою до Головного управління ДФС у Полтавській області (надалі - ГУ ДФС у Полтавській області, відповідач) про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення - рішення Головного управління ДФС у Полтавській області від 05.12.2017 №0041581202.
Ухвалою Полтавського окружного адміністративного суду від 06.02.2018 прийнято позовну заяву до розгляду та відкрито провадження у справі.
Ухвалою суду від 03.04.2018 закрито підготовче провадження у справі, призначено справу до судового розгляду у відкритому судовому засіданні.
В обґрунтування позову позивачем зазначено, що результатами проведеної камеральної перевірки позивача з питань своєчасності реєстрації податкових накладних та/або розрахунків коригування до податкових накладних за квітень, червень-липень 2017 року та на підставі акту перевірки від 16.11.2017 №6497/16-31-12-02-12/24565511, прийнято податкове повідомлення-рішення №0041581202 від 05.12.2018 про сплату штрафу на загальну суму 1848514,57 грн за порушення граничних строків реєстрації податкових накладних. Позивач не погоджується з висновками перевірки та податковим повідомленням-рішенням з мотивів, що Законом України "Про внесення змін до підрозділу 10 розділу ХХ "Перехідні положення" Податкового кодексу України щодо незастосування штрафних санкцій за несвоєчасну реєстрацію податкових та акцизних накладних внаслідок несанкціонованого втручання в роботу комп'ютерних мереж платників податків" від 13.07.2017 №2143-VIII, Перехідні положення ПК України доповнено пунктом 42, яким визначено, що податкові накладні та/або розрахунки коригувань до податкових накладних, складені у період з 1 червня 2017 року по 30 червня 2017 року та зареєстровані у Єдиному реєстрі податкових накладних не пізніше 31 липня 2017 року, вважаються своєчасно зареєстрованими. Позивач зазначає, що податкові накладні №43 від 26.06.2017, №44 від 16.06.2017, №45 від 16.06.2017 зареєстровані 26.07.2017, а податкова накладна №34 від 20.06.2017 зареєстрована 27.07.2017. Таким чином, на думку позивача, контролюючий орган безпідставно застосував штрафні санкції за несвоєчасну реєстрацію вказаних податкових накладних.
Відповідач надав до суду відзив (а.с.27-28), в якому просив відмовити в задоволенні позову посилаючись на правомірність висновків камеральної перевірки. Зазначає, що обов'язок контролюючого органу щодо незастосування до платника податків штрафних санкцій на підставі пункту 42 Перехідних положень Податкового кодексу України кореспондується з обов'язком платника письмово повідомити контролюючий орган за місцем обліку (пункт 45 Перехідних положень Податкового кодексу України). Оскільки обов'язок щодо повідомлення контролюючий орган ПП "Полтавабудцентр" не виконано, то відповідач правомірно не застосував у спірних відносинах вимоги пункту 42 Перехідних положень Податкового кодексу України
17.04.2018 позивач надав до суду відповідь на відзив (а.с.75-76), у якій позивач відхиляє доводи відповідача. Зазначає, що в пункті 45 Перехідних положень Податкового кодексу України мова йде про повідомлення контролюючий орган в разі втрати та/або пошкодження інформації внаслідок несанкціонованого втручання в роботу комп'ютерних мереж платника податків та обов'язок такого платника податків відновити втрачену та/або пошкоджену інформацію. У результаті несанкціонованого втручання в роботу комп'ютерних мереж ПП "Полтавабудцентр" втрати та/або пошкодження інформації не відбулося, а відтак обов'язок щодо повідомлення контролюючий орган не розповсюджується на позивача в даному випадку.
Представник позивача у судове засідання не з'явився, надав до суду клопотання про розгляд справи без особистої участі. Позовні вимоги підтримує в повному обсязі.
Представник відповідача проти позову заперечував, просив відмовити у його задоволенні.
Суд, заслухавши пояснення представника відповідача, дослідивши матеріали справи, з'ясувавши фактичні обставини, на яких ґрунтуються позовні вимоги та заперечення, оцінивши докази, що мають юридичне значення для розгляду справи і вирішення спору по суті, встановив такі факти та відповідні до них правовідносини.
Судом встановлено, що ГДРІ відділу адміністрування та контролю за відшкодуванням ПДВ території обслуговування ДПІ у м.Полтаві управління податків і зборів з юридичних осіб ГУ ДФС у Полтавській області Штофель Ю.В, відповідно до пп.75.1.1 п.75.1 статті 75, статті 76 глави 8 розділу ІІ Податкового кодексу України проведено камеральну перевірку з питань своєчасності реєстрації податкових накладних та/або розрахунків коригування до податкових накладних у Єдиному реєстрі податкових накладних по ПП "Полтавабудцентр" за квітень, червень-вересень 2017 року.
За наслідками проведеної камеральної перевірки ПП "Полтавабудцентр" відповідачем складено акт (надалі - акт перевірки) від 16.11.2017 №6497/16-31-12-02-12/24565511 (а.с.11-14), у якому зафіксовані порушення термінів реєстрації податкових накладних:
- на суму ПДВ 10380738,17 грн до 15 календарних днів;
- на суму ПДВ 1232460,96 грн від 16 до 30 календарних днів;
- на суму ПДВ 1879828,53 грн від 31 до 60 календарних днів.
На підставі вищезазначеного акту перевірки 05.12.2017 відповідачем прийнято податкове повідомлення-рішення №0041581202, яким застосовано штраф на загальну суму 1848514,57 грн (а.с.10).
Позивач не погодився із зазначеним податковим повідомленням-рішенням та оскаржив його до суду.
Надаючи оцінку оскаржуваному податковому повідомленню-рішенню, суд виходить із наступного.
Судом встановлено, що підставою для прийняття оскаржуваного рішення є висновок відповідача про порушення ПП "Полтавабудцентр" вимог пункту 201.10 статті 201 Податкового кодексу України, а саме несвоєчасна реєстрація податкових накладних:
- №24 від 28.04.2018 на суму ПДВ 262778,53 грн /граничний строк реєстрації - 15.05.2017; фактична дата реєстрації 20.06.2017; кількість днів затримки 36/;
- №43 від 26.06.2017 на суму ПДВ 194500,00 грн /граничний строк реєстрації - 15.05.2017; фактична дата реєстрації 26.06.2017; кількість днів затримки 11/;
- №44 від 16.06.2017 на суму ПДВ 21900,31 грн /граничний строк реєстрації - 15.05.2017; фактична дата реєстрації 26.06.2017; кількість днів затримки 11/;
- №45 від 16.06.2017 на суму ПДВ 28080,06 грн /граничний строк реєстрації - 15.05.2017; фактична дата реєстрації 26.06.2017; кількість днів затримки 11/;
- №34 від 20.06.2017 на суму ПДВ 4676025,56 грн /граничний строк реєстрації - 15.05.2017; фактична дата реєстрації 27.06.2017; кількість днів затримки 10/;
- №94 від 27.07.2017 на суму ПДВ 1617050,00 грн /граничний строк реєстрації - 15.05.2017; фактична дата реєстрації 13.10.2017; кількість днів затримки 59/;
- №64 від 09.08.2017 на суму ПДВ 711666,67 грн /граничний строк реєстрації - 31.08.2017; фактична дата реєстрації 13.09.2017; кількість днів затримки 13/;
- №75 від 02.08.2017 на суму ПДВ 78283,32 грн /граничний строк реєстрації - 31.08.2017; фактична дата реєстрації 15.09.2017; кількість днів затримки 15/;
- №72 від 15.08.2017 на суму ПДВ 818980,78 грн /граничний строк реєстрації - 31.08.2017; фактична дата реєстрації 15.09.2017; кількість днів затримки 15/;
- №73 від 15.08.2017 на суму ПДВ 422808,21 грн /граничний строк реєстрації - 31.08.2017; фактична дата реєстрації 15.09.2017; кількість днів затримки 15/;
- №92 від 31.08.2017 на суму ПДВ 662955,80 грн /граничний строк реєстрації - 15.09.2017; фактична дата реєстрації 13.09.2017; кількість днів затримки 28/;
- №91 від 31.08.2017 на суму ПДВ 528899,60 грн /граничний строк реєстрації - 15.09.2017; фактична дата реєстрації 13.09.2017; кількість днів затримки 28/;
- №95 від 29.08.2017 на суму ПДВ 2150,00 грн /граничний строк реєстрації - 15.09.2017; фактична дата реєстрації 13.09.2017; кількість днів затримки 28/;
- №93 від 16.08.2017 на суму ПДВ 38455,56 грн /граничний строк реєстрації - 15.09.2017; фактична дата реєстрації 13.09.2017; кількість днів затримки 28/;
- №88 від 07.09.2017 на суму ПДВ 387013,00 грн /граничний строк реєстрації - 30.09.2017; фактична дата реєстрації 11.10.2017; кількість днів затримки 11/;
- №99 від 01.09.2017 на суму ПДВ 35309,54 грн /граничний строк реєстрації - 30.09.2017; фактична дата реєстрації 13.09.2017; кількість днів затримки 13/;
- №100 від 04.09.2017 на суму ПДВ 726991,46 грн /граничний строк реєстрації - 30.09.2017; фактична дата реєстрації 13.09.2017; кількість днів затримки 10/;
- №112 від 11.09.2017 на суму ПДВ 898498,74 грн /граничний строк реєстрації - 30.09.2017; фактична дата реєстрації 13.10.2017; кількість днів затримки 13/;
- №96 від 01.09.2017 на суму ПДВ 283219,00 грн /граничний строк реєстрації - 30.09.2017; фактична дата реєстрації 13.10.2017; кількість днів затримки 13/;
- №90 від 11.09.2017 на суму ПДВ 172919,33 грн /граничний строк реєстрації - 30.09.2017; фактична дата реєстрації 13.10.2017; кількість днів затримки 13/;
- №98 від 05.09.2017 на суму ПДВ 924542,19 грн /граничний строк реєстрації - 30.09.2017; фактична дата реєстрації 14.10.2017; кількість днів затримки 140/.
Загальна сума ПДВ по несвоєчасно зареєстрованим податковим накладним складає 13493027,66 грн.
Позивач ставить під сумнів правомірність застосування штрафної санкції за несвоєчасну реєстрацію податкових накладних: №43 від 26.06.2017 на суму ПДВ 194500,00 грн, №44 від 16.06.2017 на суму ПДВ 21900,31 грн, №45 від 16.06.2017 на суму ПДВ 28080,06 грн, №34 від 20.06.2017 на суму ПДВ 4676025,56 грн.
Правомірність застосування штрафних санкцій за несвоєчасну реєстрацію податкових накладних: №24 від 28.04.2018 на суму ПДВ 262778,53 грн, №94 від 27.07.2017 на суму ПДВ 1617050,00 грн, №64 від 09.08.2017 на суму ПДВ 711666,67 грн, №75 від 02.08.2017 на суму ПДВ 78283,32 грн, №72 від 15.08.2017 на суму ПДВ 818980,78 грн, №73 від 15.08.2017 на суму ПДВ 422808,21 грн, №92 від 31.08.2017 на суму ПДВ 662955,80 грн, №91 від 31.08.2017 на суму ПДВ 528899,60 грн, №95 від 29.08.2017 на суму ПДВ 2150,00 грн, №93 від 16.08.2017 на суму ПДВ 38455,56 грн, №88 від 07.09.2017 на суму ПДВ 387013,00 грн, №99 від 01.09.2017 на суму ПДВ 35309,54 грн, №100 від 04.09.2017 на суму ПДВ 726991,46 грн, №112 від 11.09.2017 на суму ПДВ 898498,74 грн, №96 від 01.09.2017 на суму ПДВ 283219,00 грн, №90 від 11.09.2017 на суму ПДВ 172919,33 грн, №98 від 05.09.2017 на суму ПДВ 924542,19 грн позивачем не ставиться під сумнів.
Таким чином, предметом судового розгляду є правомірність застосування штрафної санкції за порушення граничних строків реєстрації податкових накладних №43 від 26.06.2017, №44 від 16.06.2017, №45 від 16.06.2017, №34 від 20.06.2017 в ЄРПН.
Відповідно до пункту 201.10 статті 201 Податкового кодексу України при здійсненні операцій з постачання товарів/послуг платник податку - продавець товарів/послуг зобов'язаний в установлені терміни скласти податкову накладну, зареєструвати її в Єдиному реєстрі податкових накладних та надати покупцю за його вимогою. Податкові накладні, які не надаються покупцю, а також податкові накладні, складені за операціями з постачання товарів/послуг, які звільнені від оподаткування, підлягають реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних.
Реєстрація податкових накладних та/або розрахунків коригування до податкових накладних у Єдиному реєстрі податкових накладних повинна здійснюватися з урахуванням граничних строків:
для податкових накладних / розрахунків коригування до податкових накладних, складених з 1 по 15 календарний день (включно) календарного місяця, - до останнього дня (включно) календарного місяця, в якому вони складені;
для податкових накладних / розрахунків коригування до податкових накладних, складених з 16 по останній календарний день (включно) календарного місяця, - до 15 календарного дня (включно) календарного місяця, наступного за місяцем, в якому вони складені.
У разі порушення таких строків застосовуються штрафні санкції згідно з цим Кодексом.
Зокрема, пунктом 1201.1 статті 1201 Податкового кодексу України визначено, що порушення платниками податку на додану вартість граничного строку, передбаченого статтею 201 цього Кодексу, для реєстрації податкової накладної та/або розрахунку коригування до такої податкової накладної в Єдиному реєстрі податкових накладних (крім податкової накладної, що не надається отримувачу (покупцю), складеної на постачання товарів/послуг для операцій: які звільнені від оподаткування або які оподатковуються за нульовою ставкою) тягне за собою накладення на платника податку на додану вартість, на якого відповідно до вимог статей 192 та 201 цього Кодексу покладено обов'язок щодо такої реєстрації, штрафу в розмірі:
10 відсотків суми податку на додану вартість, зазначеної в таких податкових накладних / розрахунках коригування, - у разі порушення строку реєстрації до 15 календарних днів;
20 відсотків суми податку на додану вартість, зазначеної в таких податкових накладних / розрахунках коригування, - у разі порушення строку реєстрації від 16 до 30 календарних днів;
30 відсотків суми податку на додану вартість, зазначеної в таких податкових накладних / розрахунках коригування, - у разі порушення строку реєстрації від 31 до 60 календарних днів;
40 відсотків суми податку на додану вартість, зазначеної в таких податкових накладних / розрахунках коригування, - у разі порушення строку реєстрації від 61 до 365 календарних днів.
Так, судовим розглядом встановлено, що позивачем 16.06.2017 виписано податкові накладні №44 на суму ПДВ 21900,31 грн (а.с.60) та №45 на суму ПДВ 28080,06 грн (а.с.61). Реєстрація вказаних податкових накладних відбулася 26.06.2017 (а.с.55-56). Граничний строк реєстрації припадає на 15.05.2017.
20.06.2017 ПП "Полтавабудцентр" виписано податкову накладну №34 на суму ПДВ 4676025,56 грн (а.с.62). Реєстрація податкової накладної відбулася 27.06.2017 (а.с.58). Граничний строк реєстрації припадає на 15.05.2017.
26.06.2017 ПП "Полтавабудцентр" виписано податкову накладну №43 на суму ПДВ 194500,00 грн (а.с.59). Реєстрація податкової накладної відбулася 26.06.2017 (а.с.57). Граничний строк реєстрації припадає на 15.05.2017.
Отже, всупереч положенням пункту 201.10 статті 201 Податкового кодексу України реєстрація податкових накладних відбулася з порушенням граничних строків реєстрації. Кількість днів затримки по податковим накладним: №43 від 26.06.2017, №44 від 16.06.2017, №45 від 16.06.2017 складає 11 днів; по податковій накладній №43 від 26.06.2017 - 10 днів.
У позовній заяві позивач зазначає, що внаслідок несанкціонованого втручання в роботу комп'ютерних мереж платників податків реєстрація податкових накладних №43 від 26.06.2017, №44 від 16.06.2017, №45 від 16.06.2017, №43 від 26.06.2017 відбулася з порушенням граничних строків встановлених Податковим кодексом.
Законом України від 13.07.2017 №2143-VIII "Про внесення змін до підрозділу 10 розділу XX "Перехідні положення" Податкового кодексу України щодо незастосування штрафних санкцій за несвоєчасну реєстрацію податкових та акцизних накладних внаслідок несанкціонованого втручання в роботу комп'ютерних мереж платників податків" (набрав чинності 26.07.2017) було внесено зміни до підрозділу 10 розділу ХХ "Перехідні положення" Податкового кодексу України від 02.12.2010 №2755.
Зокрема, пунктом 42 підрозділу 10 розділу XX "Перехідні положення" Податкового кодексу України визначено, що штрафні санкції, передбачені пунктом 1201.1 статті 1201 цього Кодексу за порушення граничних строків для реєстрації податкових накладних та/або розрахунків коригування до податкових накладних у Єдиному реєстрі податкових накладних, встановлених пунктом 201.10 статті 201 цього Кодексу, які були складені у період з 1 червня 2017 року по 30 червня 2017 року, не застосовуються до платника податків за умови реєстрації таких податкових накладних не пізніше 31 липня 2017 року.
Податкові накладні та/або розрахунки коригувань до податкових накладних, складені у період з 1 червня 2017 року по 30 червня 2017 року та зареєстровані у Єдиному реєстрі податкових накладних не пізніше 31 липня 2017 року, вважаються своєчасно зареєстрованими.
Таким чином, вказаною нормою визначено умови за яких до платника податків не застосовуються штрафні санкції передбачені пунктом 1201.1 статті 1201 Податкового кодексу України, а саме:
- податкова накладна повинна бути складена у період з 1 червня 2017 року по 30 червня 2017 року;
- податкова накладна повинна бути зареєстрована у Єдиному реєстрі податкових накладних не пізніше 31 липня 2017 року.
Судом встановлено, що податкові накладні: №43 від 26.06.2017, №44 від 16.06.2017, №45 від 16.06.2017, №34 від 20.06.2017 складені у червні 2017 року та зареєстровані у Єдиному реєстрі податкових накладних 26.07.2017 та 27.07.2017, тобто не пізніше 31 липня 2017 року.
Стосовно посилання відповідача на недотримання обов'язку ПП "Полтавабудцентр" щодо повідомлення контролюючий орган про несанкціоноване втручання в роботу його комп'ютерних мереж, суд зазначає наступне.
Пунктом 45 підрозділу 10 розділу XX "Перехідні положення" Податкового кодексу України визначено, що тимчасово, до 31 грудня 2017 року:
у разі втрати та/або пошкодження інформації (у тому числі інформації, що міститься у базах даних обліку платника податків) внаслідок несанкціонованого втручання в роботу комп'ютерних мереж платника податків та за наявності документів, що підтверджують зазначені події, платник податків протягом 10 календарних днів з дня набрання чинності Законом України "Про внесення змін до підрозділу 10 розділу XX "Перехідні положення" Податкового кодексу України щодо незастосування штрафних санкцій за несвоєчасну реєстрацію податкових та акцизних накладних внаслідок несанкціонованого втручання в роботу комп'ютерних мереж платників податків" зобов'язаний письмово повідомити контролюючий орган за місцем обліку в порядку, встановленому цим Кодексом для подання податкової звітності;
платник податків зобов'язаний відновити втрачену та/або пошкоджену інформацію, визначену абзацом другим цього пункту;
у разі неможливості проведення перевірки платника податків у випадках, передбачених цим пунктом, терміни проведення таких перевірок переносяться контролюючим органом до дати відновлення такої інформації, але не пізніше 31 грудня 2017 року".
Таким чином, вказаною вище нормою визначений обов'язок платника податків у разі втрати та/або пошкодження інформації внаслідок несанкціонованого втручання в роботу комп'ютерних мереж платника податків, письмово повідомити контролюючий орган за місцем обліку в порядку, встановленому Податковим кодексом України.
Суд погоджується з позицією позивача, що останній не зобов'язаний був повідомляти контролюючий орган про несанкціоноване втручання в роботу комп'ютерних мереж, оскільки такий обов'язок виникає за умови втрати та/або пошкодження інформації внаслідок несанкціонованого втручання в роботу комп'ютерних мереж платника податків. У випадку позивача втрати та/або пошкодження інформації не відбулося.
Таким чином, твердження відповідача судом відхиляються.
Отже, наведені обставини спростовують висновки відповідача, які слугували підставою для застосування до ПП "Полтавабудцентр" штрафної санкції за несвоєчасну реєстрацію податкових накладних: №43 від 26.06.2017, №44 від 16.06.2017, №45 від 16.06.2017, №34 від 20.06.2017.
Відповідно до наданого на вимогу суду розрахунку штрафних санкцій за порушення граничного строку реєстрації податкових накладних: №43 від 26.06.2017, №44 від 16.06.2017, №45 від 16.06.2017, №34 від 20.06.2017, сума штрафної санкції складає 492050,60 грн. (а.с.49).
Отже, відповідачем протиправно прийнято податкове повідомлення-рішення про застосування до позивача штрафних (фінансових) санкцій у розмірі 492050,60 грн. за несвоєчасну реєстрацію податкових накладних: №43 від 26.06.2017, №44 від 16.06.2017, №45 від 16.06.2017, №34 від 20.06.2017.
Податкове повідомлення-рішення Головного управління ДФС у Полтавській області від 05.12.2017 №0041581202 в частині застосування до ПП "Полтавабудцентр" штрафу у розмірі 1356463,97 грн, за порушення граничних строків реєстрації податкових накладних: №24 від 28.04.2018, №94 від 27.07.2017, №64 від 09.08.2017, №75 від 02.08.2017, №72 від 15.08.2017, №73 від 15.08.2017, №92 від 31.08.2017, №91 від 31.08.2017, №95 від 29.08.2017, №93 від 16.08.2017, №88 від 07.09.2017, №99 від 01.09.2017, №100 від 04.09.2017, №112 від 11.09.2017, №96 від 01.09.2017, №90 від 11.09.2017, №98 від 05.09.2017, є обґрунтованим.
Відповідно до частини першої статті 77 Кодексу адміністративного судочинства України, кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення, крім випадків, встановлених статтею 78 цього Кодексу.
Згідно з частиною другою статті 77 Кодексу адміністративного судочинства України, в адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб'єкта владних повноважень, обов'язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача.
За таких обставин, на підставі викладеного суд дійшов висновку про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення Головного управління ДФС у Полтавській області від 05.12.2017 №0041581202 в частині застосування до ПП "Полтавабудцентр" штрафних (фінансових) санкцій у розмірі 492050,60 грн за несвоєчасну реєстрацію податкових накладних: №43 від 26.06.2017, №44 від 16.06.2017, №45 від 16.06.2017, №34 від 20.06.2017.
Таким чином, позовні вимоги підлягають частковому задоволенню.
Відповідно до частини третьої статті 139 Кодексу адміністративного судочинства України, при частковому задоволенні позову судові витрати покладаються на обидві сторони пропорційно до розміру задоволених позовних вимог. При цьому суд не включає до складу судових витрат, які підлягають розподілу між сторонами, витрати суб'єкта владних повноважень на правничу допомогу адвоката та сплату судового збору.
На підставі викладеного, керуючись статтями 241-245 Кодексу адміністративного судочинства України,
Адміністративний позов Приватного підприємства "Полтавабудцентр" (вул. Лісозахисна, 14, м. Полтава, Полтавська область, 36017; код ЄДРПОУ 24565511) до Головного управління ДФС у Полтавській області (вул. Європейська, 4, м. Полтава, Полтавська область, 36014; код ЄДРПОУ 39461639) про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення - рішення задовольнити частково.
Визнати противоправним та скасувати податкове повідомлення - рішення Головного управління ДФС у Полтавській області від 05 грудня 2017 року №0041581202 в частині визначення штрафної санкції у розмірі 492050,60 (чотириста дев'яносто дві тисячі п'ятдесят гривень шістдесят копійок).
У задоволенні іншої частини позовних вимог відмовити.
Стягнути за рахунок бюджетних асигнувань Головного управління ДФС у Полтавській області (код ЄДРПОУ 39461639) на користь Приватного підприємства "Полтавабудцентр" (код ЄДРПОУ 24565511) витрати зі сплати судового збору в розмірі 7380,75 грн.
Рішення набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо таку скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови судом апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.
Рішення може бути оскаржене до Харківського апеляційного адміністративного суду з урахуванням особливостей подання апеляційних скарг, встановлених пунктом 15.5 частини 1 Перехідних положень Кодексу адміністративного судочинства України в редакції від 03.10.2017 року.
Апеляційна скарга на дане рішення може бути подана протягом тридцяти днів з дня складення повного судового рішення.
Повне рішення складено 07 травня 2018 року.
Головуючий суддя Г.В. Костенко