83048, м.Донецьк, вул.Артема, 157
22.12.09 р. Справа № 40/365пн
Господарський суд Донецької області у складі судді Підченко Ю.О.
При секретарі судового засідання Чукліній І.О.
Розглянув у відкритому судовому засіданні господарського суду справу за позовом
Громадської організації „Розвиток традицій українського козацтва серед молоді Донеччини”, м. Донецьк
до відповідача Управління комунальних ресурсів Донецької міської ради, м. Донецьк
про визнання переможцем конкурсу
за участю:
представників сторін:
від позивача: не з'явився
від відповідача: не прибув
Суть спору:
Громадська організація „Розвиток традицій українського козацтва серед молоді Донеччини” звернулася до господарського суду з позовними вимогами до Управління комунальних ресурсів Донецької міської ради про визнання позивача переможцем конкурсу на про оренди нежитлового приміщення загальною площею 220,3 кв.м., розташованого по пр-т Б.Хмельницького, 96, м. Донецьк та зобов'язання відповідача укласти з ним договір оренди на вказане нежитлове приміщення.
Розглянувши матеріали справи, суд встановив:
- представник позивача не з'явився до судового засідання, не виконав вимоги суду зазначені в ухвалі про порушення провадження по справі від 17.11.09р.;
- підприємство позивача не знаходиться за адресою вказаною у позовній заяві, про що свідчить повернуте на адресу суду поштове повідомлення;
- представники відповідача не прибув до судового засідання за поважними причинам, однак надав клопотання про відкладення слухання справи;
- нез'явлення до судового засідання представників сторін перешкоджає розгляду спору по суті.
З урахуванням викладеного, з метою створення сторонам усіх необхідних умов для встановлення фактичних обставин справи та доказів на їх підтвердження, суд вважає за необхідне відкласти слухання справи та зобов'язати сторін надати додаткові докази.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 4-2, 4-3, 33, 34, 36, 43, 77, 86 ГПК України, суд -
Відкласти розгляд справи на 10:00 год. 18.01.10 року.
Зобов'язати позивача довести факт порушення відповідачем порядку передачі майна до комунальної власності, надати Порядок передачі в оренду майна територіальної громади м. Донецька від 28.03.08р. №18/17.
Зобов'язати відповідача надати письмово на листі свої пояснення щодо позову, у т.ч. мотиви повного або часткового відхилення вимог позивача з посиланням на законодавство, підстави визначення переможцем конкурсу на право оренди нерухомості іншого учасника.
Попередити сторін про відповідальність за ухилення від вчинення дій, покладених господарським судом на сторону, згідно приписів п. 5 ст. 83 ГПК України.
Явка у судове засідання повноважних представників сторін обов'язкова.
Суддя