Ухвала від 02.05.2018 по справі 910/7820/17

УХВАЛА

02 травня 2018 року

м. Київ

Справа № 910/7820/17

Верховний Суд у складі колегії суддів Касаційного господарського суду:

Стратієнко Л.В. - головуючий, судді - Студенець В.І., Ткач І.В.,

розглянувши касаційну скаргу товариства з обмеженою відповідальністю "Роял Парк Туризм Сервісез" (Royal Park Tourism Services L.L.C.),

на рішення Господарського суду міста Києва

(суддя - Турчин С.О.)

від 07.12.2017,

та на постанову Київського апеляційного господарського суду

(головуючий - Власов Ю.Л., судді - Буравльов С.І., Андрієнко В.В.)

від 08.02.2018,

за позовом товариства з обмеженою відповідальністю "Роял Парк Туризм Сервісез" (Royal Park Tourism Services L.L.C.),

до товариства з обмеженою відповідальністю "Промотекс Сервіс",

про визнання договорів недійсними,

за участю представників:

- позивача - не з'явився

-відповідача - Толкачов Д.І.

ВСТАНОВИВ:

Ухвалою Верховного Суду від 22.03.2018 призначено до розгляду касаційну скаргу товариства з обмеженою відповідальністю "Роял Парк Туризм Сервісез" (Royal Park Tourism Services L.L.C.) на рішення Господарського суду міста Києва від 07.12.2017 та на постанову Київського апеляційного господарського суду від 08.02.2018 у справі № 910/7820/17 Господарського суду міста Києва на 02 травня 2018 року об 11 год. 30 хв.

Представник позивача в судове засідання не з'явився.

З метою забезпечення дотримання прав позивача брати участь у засіданні суду через його представників, висловити свою думку щодо касаційної скарги, що сприятиме всебічному, повному, об'єктивному розгляду поданої касаційної скарги, суд касаційної інстанції дійшов висновку про необхідність відкладення розгляду справи.

Відповідно до частини 3 статті 216 Господарського процесуального кодексу України про відкладення розгляду справи або перерву в судовому засіданні, місце, дату і час нового судового засідання або продовження судового засідання суд повідомляє під розписку учасників справи, свідків, експертів, спеціалістів, перекладачів, які були присутніми в судовому засіданні. Учасники справи, свідки, експерти, спеціалісти, перекладачі, які не прибули або яких суд вперше залучає до участі в судовому процесі, повідомляються про судове засідання ухвалами.

Керуючись статтями 216, 234 Господарського процесуального кодексу України, суд

УХВАЛИВ:

1. Розгляд касаційної скарги відкласти на 10.05.2018 року о 09 год. 20 хв.

2. Судове засідання відбудеться у приміщенні Касаційного господарського суду за адресою: м. Київ, вул. О.Копиленка, 6, в залі судових засідань № 328.

3. Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та не підлягає оскарженню.

Головуючий Л. Стратієнко

Судді В. Студенець

І. Ткач

Попередній документ
73730714
Наступний документ
73730716
Інформація про рішення:
№ рішення: 73730715
№ справи: 910/7820/17
Дата рішення: 02.05.2018
Дата публікації: 03.05.2018
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Господарське
Суд: Касаційний господарський суд Верховного Суду
Категорія справи: Господарські справи (до 01.01.2019); Укладення, зміни, розірвання, виконання договорів (правочинів) та визнання їх недійсними, зокрема:; Невиконання або неналежне виконання зобов’язань; інші договори